Статьи

Як створити або видалити групу, яку сторінку під вконтакте - як видалити паблік в ВК

  1. Як створити групу в контакті (співтовариство в ВК)?
  2. Як створити офіційну сторінку в ВК?
  3. Як видалити співтовариство в вконтакте?
  4. Як видалити офіційну (публічну) сторінку в контакті?
  5. Як видалити «Мою сторінку» вконтакте

Привіт, шановні читачі блогу KtoNaNovenkogo.ru. На сьогоднішній день Вконтакте є найбільш відвідуваною соціальною мережею Рунета. Її можливості вийшли далеко за межі простого спілкування з друзями і пошуку нових знайомих. але мережу ВК складається не тільки з «Моїх сторінок» , Про пристрій і налаштування яких ми вже досить докладно говорили.

спільноти і паблік Вконтакте сьогодні використовуються для просування товарів і послуг, пошуку нових клієнтів, і розвитку сайтів і блогів. Тому інформація про те, як створити групу в вконтакте, є надзвичайно корисною та необхідною. Саме це ми і обговоримо в рамках даної статті.

Як створити групу в контакті (співтовариство в ВК)?

Перед тим, як створити спільноту в контакті, вам необхідно буде обзавестися власним аккаунтом ВК. Реєстрація та вхід в Вконтакте досить прості і я їх вже детально описував, тому ніяких проблем з цим виникнути у вас не повинно.

Для того, щоб уберегти профіль від злому, вам необхідно здійснити прив'язку вашої сторінки в Контакте до номера мобільного телефону . Це також є необхідною умовою для створення спільноти.

Для того, щоб створити нову спільноту, перейдіть на вкладку «Мої групи» з лівого меню. У правому верхньому куті екрану ви побачите кнопку «Створити спільноту».

Натисніть її, і перед вами з'явиться меню ось такого виду:

Виберіть вид спільноти, який найбільше відповідає вашим цілям, введіть назву, а потім натисніть кнопку «Створити спільноту».

Ваша група створена і тепер можна приступати до детальним налаштувань.

Ваша група створена і тепер можна приступати до детальним налаштувань

На даній сторінці ви маєте можливість детально описати ваше співтовариство, створити унікальну назву, вибрати тематику та т. Д. Налаштування альбомів, музики, аудіозаписів та іншого ви можете вибирати відповідно до потреб вашої спільноти.

Дуже важливо ще визначитися з типом групи ВК. Відкрита група має на увазі необмежений доступ всіх бажаючих користувачів мережі Вконтакте. Якщо ж ви бажаєте, щоб доступ до матеріалів паблік отримали тільки певні особи, виберіть закриту групу. В такому випадку зможете самостійно приймати учасників, а ще висилати запрошення.

Завершіть налаштування і натисніть кнопку «Зберегти». Можете не переживати, в подальшому ви зможете змінювати всі ці пункти за своїм бажанням.

Як створити офіційну сторінку в ВК?

У разі, якщо ви хочете створити в Контакте не групою, а офіційну сторінку, наприклад, свого веб-сайту (як це зробив я), компанії, відомої особистості або ж якогось культового фільму, книги або музичного альбому, то на попередньому скріншоті вам потрібно було вибрати пункт «Публічна сторінка» і натиснути на кнопку «Створити спільноту».

Далі вас запитають, для яких цілей хочете створити паблік, і запропонують вибрати один з чотирьох наявних там варіантів (я, зі зрозумілих причин, вибрав варіант з веб-сайтом).

Далі вас запитають, для яких цілей хочете створити паблік, і запропонують вибрати один з чотирьох наявних там варіантів (я, зі зрозумілих причин, вибрав варіант з веб-сайтом)

Також ви повинні будете поставити галочку в розташованому внизу поле, підтверджуючи тим самим, що ви дійсно є офіційним представником цієї особистості, компанії, веб-сайту тощо

Після натискання на кнопку «Створити сторінку» у вас з'явиться вікно з настройками паблік, яке буде трохи відрізняти від того, що з'являється при створенні групи в Вконтакте:

Ось і все, що ви повинні знати про те, як створити паблік вконтакте. Далі ви повинні зайнятися оформленням і наповненням своєї групи або публічної сторінки (паблік).

Завантажте фотографію на аватар, додайте фотографії, відео та обговорення. Запам'ятайте, що тільки цікава, жива і різноманітна інформація буде залучати нових відвідувачів в вашу групу. Ну, а про те як заробити на групі в контакті читайте в статті за посиланням.

Як видалити співтовариство в вконтакте?

Часом у користувачів Вконтакте виникає інша потреба. Вам необхідно з тих чи інших причин видалити свою групу. На жаль, зробити це одним кліком не вийде, оскільки подібна функція в цій соціальній мережі просто не передбачена.

Але зараз ви дізнаєтеся, як видалити групу в контакті, виконавши всього кілька нескладних дій. По суті, видалення спільноти в ВК зводиться до того, щоб стерти всі дані з групи, щоб вона закритою для відвідувачів.

Для цього необхідно зайти в потрібну групу і вибрати «Управління співтовариством» на бічній панелі праворуч:

Потім видаліть всі можливі дані про вашому паблік, поміняйте всі налаштування контенту на «Вимкнено», а тип групи змініть на «Закрита» або «Приватна». Можете про всяк випадок змінити її назву і Урл адреса, щоб хтось дуже допитливий не зміг би її знайти.

На вкладці «Учасники» можете видалити всіх членів даної групи.

Збережіть налаштування, а потім натисніть на кнопку «Вийти з групи», яка розташовується на все тій же правій панелі.

Тепер ви знаєте, як видалити групу в вк, виконавши всього кілька нескладних дій.

Як видалити офіційну (публічну) сторінку в контакті?

З офіційною сторінкою (паблік ВК) все дещо складніше, ніж з видаленням групи. Однак, послідовність дій приблизно та ж. Перебуваючи на своїй офіційній сторінці компанії або веб-сайту вам потрібно буде клікнути по посиланню «Управління сторінкою».

На вкладці перейдіть на вкладку «Учасники» - «Керівники» і видаліть всіх адміністраторів даної сторінки за допомогою кнопки «розжалували керівника».

Також можна на вкладці «Для всіх» видалити всіх членів даного ВК спільноти.

На вкладці «Інформація» можна змінити назву вашої офіційної сторінки і її Урл адресу у Вконтакте. Після чого тисніть на кнопку «Зберегти» розташовану внизу.

Після цього вам залишиться тільки самому відписатися від розсилки з даної офіційної сторінки, клікнувши по відповідному пункту «Відмовитися» в правому меню (показаний на першому скріншоті в цьому розділі стрілочкою).

Це все, що ви можете зробити самостійно для видалення вашої публічної сторінки в Контакте. Якщо хочете домогтися більшого, то звертайтеся до адміністрації цієї соціальної мережі з проханням допомогти вам у вирішенні цього питання.

Як видалити «Мою сторінку» вконтакте

Якщо мова йде не про офіційну (публічної) сторінці компанії, сайту або відомої особистості в ВК, а про вашої особистій сторінці у Вконтакте «Моя сторінка», то ви її можете видалити, вибравши пункт «Мої налаштування» з лівого меню:

Прокрутіть відкрилася вкладку до самого кінця, де побачите посилання " видалити свою сторінку в Контакті ".

Вас попросять уточнити причину видалення, і якщо ваше рішення виявилося остаточним і безповоротним, то тисніть на розташоване нижче кнопку «Видалити сторінку». Протягом місяця у вас буде можливість відновити свою сторінку , Наприклад, якщо ваш акаунт був зламаний і видалення виробляли не ви, а «доброзичливець».

Удачі вам! До швидких зустрічей на сторінках блогу KtoNaNovenkogo.ru

Збірки по темі

Використовую для заробітку

Як створити групу в контакті (співтовариство в ВК)?
Як створити офіційну сторінку в ВК?
Як видалити співтовариство в вконтакте?
Як видалити офіційну (публічну) сторінку в контакті?
Як створити групу в контакті (співтовариство в ВК)?
Як створити офіційну сторінку в ВК?
Як видалити співтовариство в вконтакте?
Як видалити офіційну (публічну) сторінку в контакті?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача