Статьи

Як правильно вести блог: основні помилки і міфи в блогінг

  1. Міфи про блогінг
  2. Міф про велику конкуренцію
  3. Міф про великий і легкий заробіток
  4. Помилки при створенні та веденні блогу
  5. Помилка: я все сам знаю
  6. Помилка припускати і уявляти
  7. Помилка не використовувати інструменти
  8. Помилка не мати цілей і плану
  9. Як правильно вести блог
  10. висновок

Як правильно вести блог або які помилки роблять новачки, які починають займаються блогінг? Сьогодні ми розглянемо не тільки це питання, але і які міфи в блогінг існують. Тому рекомендую уважно ознайомитися з цією статтею, адже недарма кажуть: «Попереджений - значить озброєний».

Міфи про блогінг

Міфи про блогінг

Міф про велику конкуренцію

Почну, мабуть, з головної теми - це про конкуренцію в блогінг. І немає, ця тема стосується не тільки блогинга, а й взагалі всього, чим би людина не займався. Дорогі співвітчизники - конкуренції практично немає, не було і не буде!

Якщо людина йде своїм шляхом, то на його шляху ні-ко-нехай не буде конкурентів, це раз. По-друге, кожен день я на власні очі спостерігаю, як поняття «конкуренції» надмірно роздуте, але почни копати глибше, і з'ясовується, що справжніх ФАХІВЦІВ по пальцях перерахувати.

Візьмемо, приміром, той же Яндекс.Дзен , Який стрімко набирає популярність у копірайтерів і блогерів. Моя колонка існує пару тижнів, кількість переглядів статей від 500 до 5 тисяч, передплатники ростуть як на дріжджах. Я просто не дивлячись на конкуренцію створила свій канал і почала писати статті. Я діяла керуючись своїм особистим стратегією, і пишу про те, в чому дійсно розбираюся. Коли я досягла мети - переступила рубіж в 7 тисяч дочітиваній, то подивилася, як йдуть справи у «конкурентів», і жахнулася. Дійсно, у багатьох перегляди статей менше сотні, передплатники на нулі і написано більше сотні статей. Капнула глибше - майже всі ці автори просто копіпаст чужий контент і ведуться на популярні теми. Мало хто створює дійсно свій контент. Усе! Ось і вся суть в конкуренції. І це тільки приклад Дзена, але ж і з незалежними блогами справи йдуть також!

Створюйте авторський контент, розробляйте свою стратегію, йдіть своїм шляхом. Не дивіться на інших, але вчіться у кращих. Не звертайте увагу на «масу», там ніхто не заробляє гроші і не отримує успіху. Пишіть про те, в чому розбирайтеся і робіть це з усією душею - і ніколи вас не буде мучити наявність конкурентів. А ось у що стоять конкурентів, які досягли успіху у вашій сфері - вчіться! Робіть як вони, і навіть краще.

Міф про великий і легкий заробіток

Коли я чую питання «як швидко, багато, легко і чесно заробити» мені хочеться нестримно сміятися. А адже до сих пір деякі люди вірять в міфи про те, що легені і великі гроші існують. Так, безумовно отримати великі гроші можна, але далеко нечесним шляхом. Про це ми навіть і мова не будемо заводити.

Отже, давайте реально подивимося на міф про великих і «легких» грошей в блогінг. Факт, що заробити можна. Факт, що можна створити пасивний дохід і працювати на дому. Але перш, ніж до цього прийти, потрібно дуууже добре потрудитися. Багато попрацювати над просуванням блогу, і самостійно СТВОРИТИ свій дохід.

Блог - це як нерухомість в інтернеті. Адже заробляють ж люди на здачу в оренду свого житла? Але перш, потрібно купити цю квартиру і вкласти гроші в ремонт і облаштування. З блогом теж саме. Спочатку потрібно створити і розкрутити свій блог, а потім вже мріяти про великі гроші. Про способи заробітку на блозі ми поговоримо нижче. Але зараз просто Розвінчати в голові міф, що блог приносить великий і, головне, легкий заробіток. Цього просто не існує.

Помилки при створенні та веденні блогу

Помилки при створенні та веденні блогу

Помилка: я все сам знаю

Ніде правди діти, я теж так думала. Адже що може бути складного в тому, щоб писати статті на тему, в якій я розбираюся? Начебто нічого складного, пиши собі кожен день, так пиши. Звичайно, доводилося чогось навчатися, в основному по технічній частині блозі. Але я навіть уявити не могла СКІЛЬКИ багато і довго мені довелося навчатися, щоб дійсно впевнено вести свій блог, і нарешті почати на ньому заробляти.

Звичайно, зараз процес навчання став для мене легким, приємним і на щоденній основі. Але перебудувати свій мозок виявилося не так уже й легко. Я багато років була офісним працівником, багато знала і вміла, і у мене була якась впевненість, що я просто «все і так знаю». І це «усезнайство» кілька місяців мені туманила очі, і заважала розкрити розум для нових знань. Адже в онлайні є свої закони, свої професії та знання. Без цих знань нікуди просунутися неможливо, і якщо не вчитися щодня, то можна так і застрягти на одному місці.

Зараз я намагаюся не сперечатися, коли хтось мені вказує на мої помилки, а навпаки, використовувати отриману інформацію собі на благо. Мені довелося здорово стиснути свої амбіції і Его, щоб моєму розуму відкрилися нові знання.

Якщо ви вирішили завести свій блог, і ніколи раніше цим не займалися - то забудьте все, що ви чули або знали, і почніть навчатися всьому заново.

Помилка припускати і уявляти

Знову ж, цю помилку здійснювала і я, коли тільки почала вести свій блог. Я передбачала, що моя аудиторія буде такого-то віку з такими-то інтересами. Думала, що якщо просто писати статті, то через 3 місяці я вийду на відвідуваність в 500 чоловік в день і буду гроші збирати на рекламі.

Реальність виявилася зовсім іншою, коли я просто почала дивитися в метрику. Виявилося, що моя аудиторія приходити в основному з мобільних телефонів, і ніхто не хоче читати мої статті, а тільки лише скачують книги (просто розуму вистачило додати книгу на блог). Потім я подумала, що якщо запущу конкурс на блозі, то передплатники поллються до мене рікою. Але знову мимо - конкурс виявився нецікавий моїм читачам.

Після нового року я взагалі припинила щось собі вигадувати, і діяти тільки виходячи з показників метрики. Я підбудовуюся під аудиторію, даю їм те, за чим вони прийшли. Покращую юзабіліті мобільної версії і знаходжу нові джерела трафіку. І коли я стала спиратися тільки на цифри, то тоді моя реальність прийняла яскраві фарби 🙂 Я не тільки побачила своїх передплатників, а й стала отримувати гарний зворотний зв'язок від читачів.

Загалом, ставте реальні цілі (в цифрах), дивіться на показники і постійно працюйте над стратегією розвитку. Може, у вас в голові і рояться барвисті картини про вашому блозі, але метрика покаже, як насправді йдуть справи.

Помилка не використовувати інструменти

На дворі 21 століття, прогрес не стоїть на місці, і кожен день з'являються на світ нові ефективні інструменти. Використовуючи їх - ви істотно заощадите свій час і зможете краще просувати свої блоги, ніж ваші сусіди.

Коли я відкрила для себе сервіс Canva - я плакала від щастя! Адже тільки на створення однієї картинки в фотошопі у мене йшло на по 30-40 хвилин, а тепер це не займає і 5 хвилин! Я не уявляю, навіщо вивчати професійний відеоредактор Sony Vegas Pro, коли є Videopad , В якому ролики створюються за 20 хвилин!

Зараз на всі випадки життя є прості й ефективні інструменти. Для перевірки конкуренції я використовую мутаген , І тепер точно знаю, по яких запитах я вийду в ТОП і як звуть моїх конкурентів. Без Вебмастера Яндекса я не уявляю вже ефективне управління сайтами.

Освойте всі необхідні інструменти, щоб не ставити собі питання: як правильно вести блог? Для цього вже створено всі необхідні ресурси.

Помилка не мати цілей і плану

Якщо у вас немає мети - то ви не будете знати, до чого рухатися. А без плану неможливо досягти поставлених цілей. Багато хто починає вести свій блог зі словами: «просто буду писати для душі», хоча в глибині душі людина сподівається на заробіток зі свого ресурсу. Так давайте спочатку будемо чесні перед самим собою: блог повинен приносити прибуток! І тоді цілі потрібно ставити відповідні, які виражаються в термінах і цифрах.

Для кожної ніші є своя стратегія розвитку, у всіх своя цільова аудиторія. Як правильно вести блог - вирішує кожен, виходячи і власних цілей і відповідно до свого плану. Але план просто ЗОБОВ'ЯЗАНИЙ бути!

Можна поєднувати приємне з корисним: писати блог для дуги і заробляти на ньому гроші. Тому перш, ніж ви зважитеся створити свій сайт - поставте собі цілі і розробіть свою стратегію.

Як правильно вести блог

Як правильно вести блог

Тепер ми підійшли до головного питання: як правильно вести блог, щоб він приносив і задоволення і гроші. Резюме підведемо з перерахованих вище міфах і помилок.

# 1 Отже, перше, що потрібно зробити - поставити цілі і розробити стратегію ведення блогу.

# 2 Відразу ж почніть використовувати інструменти веб-майстра: метрика, перевірка конкурентів, сервіс створення унікальних картинок, оптимізатор зображень, скачайте програму сайт-аудитор і парсинг ключових слів. Створіть свою добірку інструментів, які вам знадобляться для успішного ведення блогу.

# 3 Не звертайте увагу на конкурентів. Якщо ви йдете своєю дорогою, то суперників ви точно не зустрінете.

# 4 Приготуйтеся до постійного навчання і розвитку. Вчитися вам доведеться багато і довго. Алгоритми пошукових систем змінюються, з'являються нові цікаві фішки, створюються корисні інструменти - вам завжди потрібно бути «в темі».

# 5 Заздалегідь продумайте, як ви будете монетизувати свій блог. Варіантів безліч: заробіток на контекстній рекламі і банерах. Можна непогано заробити на партнерських програмах, рекламувати чужі товари і послуги. Ви можете випустити власні інфопродукти, написати книгу або посібник. Можливо, ви добре підніметеся на проведенні вебінарів, і в подальшому почнете проводити дистанційне навчання. За допомогою свого блогу можна продавати свої послуги - напевно це найшвидший варіант заробітку. Загалом, продумайте заздалегідь способи монетизації виходячи з вашої стратегії розвитку.

# 6 Використовуйте різні джерела трафіку на свій блог, створіть групи в соціальних мережах, почніть вести розсилку на Subscribe, заведіть власну колонку на Дзене . Пошуковий трафік - це далеко не єдиний варіант для залучення відвідувачів.

висновок

Я вже писала, як правильно вести блог - вирішувати тільки вам! Але якщо ви вирішили на ньому заробити, то тоді вам слід приготуватися до вкладення сил, часу (а може і грошей).

Якщо ви все зробите правильно спочатку, і будете дивитися на свій блог, як на бізнес - то реальних відвідувачів ви побачите через 2-3 місяці. Тобто, якщо багато потрудитися перші кілька місяців, то гроші блог почне приносити вже через 3 місяці, а через півроку ви зможете вийти на дохід, який повністю перекриє всі ваші вкладення.

У наступній статті я представлю свій звіт по одному зі своїх проектів. Я застосовую всі дії, які рекомендую і вам в цій статті, і у мене вже є результати, які можу показати. Але, повторюся - працювати спочатку доводиться дуже багато.

Сподіваюся, я відповіла на питання: як правильно вести свій блог, щоб на ньому заробити, і розвінчала деякі міфи про блогінг. Прощаюся з вами до наступної публікації!

З повагою до читача, Олена

Читайте також

Адже заробляють ж люди на здачу в оренду свого житла?
Адже що може бути складного в тому, щоб писати статті на тему, в якій я розбираюся?
Освойте всі необхідні інструменти, щоб не ставити собі питання: як правильно вести блог?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача