Статьи

Як писати цікаві статті для сайту або блогу

Привіт всім! Як писати статті для сайту або блогу ????? Перше питання від новачків, після того як блог створений і відкритий текстовий редактор ... як писати, що писати, як правильно писати? ... А якщо не сподобається читачам, а якщо я пишу як китаєць лівою п'ятою ... і ще купа питань! Знайоме? Давайте спробуємо розібратися що і як. Відразу кажу, сьогодні розбирати будемо не як писати оптимізовані статті з точки зору CEO і просування, а просто, як взагалі писати, коротше урок за перший клас в блогосфері.

Як писати статті для сайту або блогу

Ось цей пост, реально не запланований. У планах були зовсім інші статті, і чому вирішив написати саме на цю тему - сам не знаю ... а взагалі, треба було давненько написати даний урок! Посварився зараз трохи з дружиною ( "якщо хочеш дізнатися про всіх своїх недоліках - посварився з дружиною"), і я трохи злий на весь навколишній світ і на самого себе ... зате емоції мене переповнюють і за думками я не встигаю ...

Читаємо далі ...

... Ех, а реально, "як писати статті" питання есче той) Я на початку ведення блогу, взагалі не розумів, як люди пишуть свої статті ...... де беруть ідеї, коли все вже написано і розказано ... тепер я зрозумів одне - ПРОСТО будьте самими собою ... (не зрозуміло ?, до кінця статті зрозумієте) !!!! Це головне правило! Чи не підлаштовуватися і не рівняйтеся ні на кого, пишіть самі і як вам хочеться і тоді дійсно читачі знайдуть Вас!

Сам я далеко не письменник і не поет ... а лише так ... мозго ** ательє) але, я реально і чесно хочу розповісти вам, мої читачі, як я пишу статті, і хочу дати Вам декілька порад про те, як писати цікаві статті на свій блог або сайт .... у мене взагалі принцип, я розповідаю тільки те, що реально спробував сам і випробував теж сам ... отже, до теми: як писати статті на блог?

Знову ж таки, це тема індивідуальна ... і тут прикол ось у чому: Люди так влаштовані, що один і той же матеріал від різних авторів, одні розуміють інші ні; І справа все тут в стилі написання, манері мови автора і т. Д. Так що, все що написано нижче можна узагальнити двома словами - пишіть самі!

[colorbl style = "green-bl»] Перша порада! - Перед тим як писати пости, навчитеся друкувати швидко і в сліпу !!! Це звичайно не обов'язково, але дуже важливо, сам над цим працюю! [/ Colorbl]

Ось зараз я сиджу і друкую двома пальцями ... думки витікають крізь пальці ... навчитеся друкувати десятьма пальцями, все .. мислячи втрачена ... юркнула ... не встигли два моїх пальця за думкою, блін ...

Який звідси висновок? - навчитеся друкувати десятьма пальцями і тоді писати статті в блог буде простіше і набагато легше!

Новачки, і такі «письменники як я» Новачки, і такі «письменники як я»   , Постійно переживають про те, що народжені тільки для того, щоб лопату тримати в руках, але ніяк не перо , Постійно переживають про те, що народжені тільки для того, щоб лопату тримати в руках, але ніяк не перо .... маячня! Зараз я вже не переживаю, і Вам раджу не паритися!

Зараз я вже не переживаю, і Вам раджу не паритися

[Sc: adsens336]

Тільки дотримуйтеся декількох простих порад, і все буде тіп-топ!

1 Не переживайте про те, що погано пишете - фігня все це, пишіть від душі і люди до вас потягнуться!

2 Чи не підлаштовуватися і не рівняйтеся на "топових блогерів", все одно вам не повірять; Коли переписуєте чужі думки це відчувається - будьте собою і не пишіть як вони, пишіть те що у ВАС в голові тут і зараз !!! І пошуковики полюблять Ваші тексти, і Гугл буде любити Ваш сайт) Ось я написав статейку просування під пінгвіном , Вона на другий день потрапила в першу десятку, зараз правда за видачу б'ються не на життя, а на смерть, тому ... хз че далі буде)

3 Не бійтеся, що вас перестануть читати, за те, що ви пишете не так яскраво, як Джек Лондон або Артур Шопенгауер ... Я вже давно не боюся. Ну не будуть мене читати кілька людей, ну і що ??????? Інші будуть. Чи не ... ?? Завжди знайдуться читачі, повірте мені! Чи не одні так інші! На кожного письменника знайдеться свій читач!

4 Не пишіть статті через силу і через слова «ну, б * я, треба ...» пишіть коли легко і натхненно .. як мені зараз) ...

5 І не бійтеся !!! Не соромтесь!!! Будьте впевнені в собі !!! Пишіть свої думки і роздуми!

6 Не пишіть голімий рерайт - розбавляйте думками. Якщо хочете написати якусь технічну інформацію про встановлення плагіна або мануал про роботу програми, то без сумніву, відкривайте 30 сайтів по темі, може 48 сайтів або 67, потім вчитуйтесь, шукайте, вибирайте тільки правильну інформацію, після компонуйте і пишіть статтю. Але не в якому разі - відкрили єдиний блог Шакина і написали рерайт - не пройде. Може бути і рік тому прокатувала, зараз немає)

7 Не пишіть статті та не вчіть читачів (Якщо ваш блог з відвідуваністю 50 -100 чол на добу) на тему " як просуватися в Міралінкс статтями ", Тільки для того, щоб залишити свою реф. посилання. Якщо навіть і будете писати, тоді міняйте акцент статті - напишіть, наприклад, "Експеримент: як я почав просуватися в Міралінкс" і, ЗВИЧАЙНО Ж, показуйте реальні результати, а не кота в мішку ... За фактом!

Один мій знайомий блогер якось задав мені питання: «... почему не пишеш статті про різні біржах і не збираєш рефералів ...» Все просто - тому що будь їжака я покажу читачам ?? наприклад, про РСЯ:

Чому, скажімо, я не пишу зараз про РСЯ , Партнерів адже треба набирати - Та тому що результатів поки немає, ну взяли змий сайт в РСЯ ну і че, лоба розбити об підлогу тепер за це))) фігня все ... як будуть результати напишу) Раніше сам вірив гаслу - вступай в РСЯ заробиш ... багато .... поки сам тисячу не заробиш, Вас, мої читачі вчити не стану) (Оновлено. Ось стаття як зареєструватися в Яндекс Директ )

Ви самі бачите, що всі мої статті на цьому блозі, від початку і до цього ... тільки досвід (звичайно ж побудований на досвіді відео курсів Попова , Шакина, КтоНаНовенького), але все одно тепер він мій ... немає такої нісенітниці: роби те, не знаю що; купи то, не знаю че ??? адже так?

Як писати статті для сайту тепер зрозуміло?

Розповідаю чесно, як я пишу статті на блог, наприклад, про плагіни для WordPress:

встановив сам, користуюся, потім, перед тим як писати статтю відкриваю за запитом кілька десятків блогів, читаю і вникаю в інформацію ... потім вже пишу .... і вже для себе знаю, якщо читачі запитають в коментарях я відповім, що і як ... не завжди правда, але все ж на відсоток більше багатьох "блогерів"), які зробили тупо рерайт, а самі нихера не знають!

Ось зараз у мене в планах просувати свій блог в пошукових системах, і я буду купувати посилання, я і буду писати, як купувати посилання ... - ви просто не уявляєте скільки мінлива я вивчив - це пі * ец - я гірше задрот !!! і писати я буду не про те як правильно купувати посилання і як я дохера заробив, а про те, як я купую), а купувати на мою способу чи ні, справа кожного) Коли буду продавати посилання - тоді буду писати як продавати посилання.

- коли зароблю - буду писати як заробив;

- коли пролетів - буду писати як я пролетів і що не пролетіти Вам;

Я сподіваюся, суть зрозуміла як писати статті для сайту ???? Сьогодні я розповів досить загальні правила: про CEO, як бачите, ні слова - сьогодні мета статті не як писати CEO-статті та просування, а загальний зміст для новачків, як писати статті на свій сайт або блог взагалі!

Звичайно ж, я напишу як писати статті чисто з точки зору CEO, але це станеться тільки тоді, коли мій блог дійсно буде заслуговувати Вашої поваги.

Але а на сьогодні пока !!! Я всіх люблю!!!

Не бійтеся ПИСАТИ СВОЇ ДУМКИ І СВОЮ ПРАВДУ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Висновок який? - Пишіть свої думки, висновки і т.д. навіть якщо і робите рерайт - Ваші думки в статті повинні бути присутніми!

Вибачте мене, за те що знову з матом ... але мені так простіше)))

Кому не цікаво надалі отримувати мої статті до себе на пошту, то відписатися легко)

Кому цікаво про що я далі буду писати - то підписатися тут - (це все безкоштовно, хто не в темі))))

Все, удачі Вам і до швидких!

Все, удачі Вам і до швидких

ЗИ 1/5 години думку виливав. Тому що від душі .... десятьма пальцями - 15 хв вистачило б !!!

К писати, що писати, як правильно писати?
Знайоме?
Не зрозуміло ?
Отже, до теми: як писати статті на блог?
Який звідси висновок?
Ну не будуть мене читати кілька людей, ну і що ?
» Все просто - тому що будь їжака я покажу читачам ?
? немає такої нісенітниці: роби те, не знаю що; купи то, не знаю че ?
Адже так?
Як писати статті для сайту тепер зрозуміло?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача