Статьи

Як підвищити позиції постів свого блогу в Google?

  1. Як збільшити рейтинг статей вашого блогу в пошуковій системі?
  2. Наввипередки з конкурентами за місце в топі Google
  3. 3 шляхи підвищити позиції блогу в Google
  4. 2. Кількість і якість матеріалу, що викладається
  5. Розберемо докладніше критерії релевантності Google
  6. Соціальні мережі

На головну > Блог > Як підвищити позиції постів свого блогу в Google?

Як збільшити рейтинг статей вашого блогу в пошуковій системі?

Сувора правда життя в тому, що немає сумнівів, що отримання високих позицій для постів в блозі на вашому сайті є чи не критичним показником ефективності вашої маркетингової політики.

Проте, шлях до вершини SEO не миттєвий процес - і це не просто тому, що Google вважає "тихіше їдеш - далі будеш" (мабуть, коли увесь інший світ читав бізнес-книги, Ларрі Пейдж і Сергій Брін читали байки Крилова Езопа).

Наввипередки з конкурентами за місце в топі Google

Майте на увазі, що ваші конкуренти, теж ведуть блог. І хоча деякі з них, можливо, справляються з цим погано, в топах в будь-якому випадку знайдеться хоча б один (а можливо і більше) дуже якісних блогів вашої тематики. Тому спочатку вам буде здаватися, що ви ніби-то граєте з ними в догонялки в боротьбі за місце в пошуковій видачі, перш ніж почнуть з'являтися перші позитивні результати.

Ні в якому разі не дайте цьому чиннику погасити ваш ентузіазм! Абсолютно реально те, що через деякий час ваші пости будуть знаходитися досить високо в Google, і можна буде їх використовувати в якості каналу залучення трафіку і потенційних клієнтів.

На головну   >   Блог   > Як підвищити позиції постів свого блогу в Google

Нижче ми наведемо три речі, які ви повинні взяти на озброєння, при управлінні вашим блогом.

3 шляхи підвищити позиції блогу в Google

1. Ключові слова - планування та розміщення

Перед тим як ви приступите до написання статті, дуже важливо, визначити правильні ключові слова. Це можуть бути конкретні слова або фрази, або близько-тематичні запити, які мають відношення до вашого бізнесу, пропозиції щодо вирішення проблем ваших користувачів, відповіді на питання, що виникають у ваших потенційних клієнтів, і так далі.

Обрані вами ключові фрази повинні бути розміщені в назві статті вашого блогу, в мета тегах, а також згадуватися протягом всього тексту поста, в залежності від їх доречності. Доречність вкрай важлива, щоб уникнути надлишку ключів в статті, яке може викликати підозри у Google бота - а не пишете ви якусь нісенітницю в блог, чи не намагаєтеся обдурити алгоритм?

На жаль, а може на щастя, багато сайтів опинилися під санкціями пошукових алгоритмів Google саме за Переспа ключовими словами, навіть якщо таке порушення було ненавмисним. І щоб вибратися з-під санкцій можуть знадобитися роки, простіше вже зробити новий сайт. Деякі власники сайтів, які вже побували під санкціями, вважали за краще повністю відмовитися від SEO оптимізації і перейти на контекстну рекламу.

2. Кількість і якість матеріалу, що викладається

Основна причина існування Google (ну крім наміри поневолити всесвіт :)) далеко не інтуїтивно-зрозуміла, але набуває сенсу, як тільки розібрати її на складові чинники.

А вони полягають в наступному: Google отримує близько п'ятдесяти мільярдів доларів на рік, від компаній, які рекламують свій сайт в Adwords. Грунтуючись на цьому, можна припустити, чому ж Google не перетворити видачу в суцільні рекламні оголошення? З такими то доходами ...

Але Google бачить речі під зовсім іншим кутом. Він сфокусований не на тих, хто платить за рекламу, а на тих, хто шукає в ньому інформацію. І саме тому пошуковик наполягає на релевантності наданих результатів пошуку. Для чого? А все просто, якщо Google за запитами буде видавати користувачам непотрібні, невідповідні або ж ну зовсім нікуди не придатні результати пошуку, то, врешті-решт, користувачі підуть в іншу пошукову систему. Природно, це не відбудеться одномоментно, але це обов'язково станеться. В історії можна знайти дуже багато прикладів, коли гіганти бізнесу втрачали свою перевагу і в кінці кінців перетворювалися на руїни.

Так ось, повертаючись до теми, справа в тому, що зміст статей у вашому блозі повинна відповідати критеріям релевантності Google. Що означає актуальні теми, унікальний контент, якість його подачі і регулярність публікацій.

Розберемо докладніше критерії релевантності Google

Якість контенту означає, що пости в блозі повинні бути професійно написані, бути інформативними, актуальними і не бути відверто рекламними. Це повинна бути стаття, досить повно висвітлює ту чи іншу тему, пов'язану з вашою діяльністю.

Є думка, що пости в блозі повинні бути певної довжини, принаймні 400 слів. Вважається, все що об'ємом менше не зможе привернути увагу Google. Так, ера мікро-блогинга закінчилася, але зовсім не обов'язково прив'язуватися до чітких цифр кількості контенту. (Чому - пояснено в статті Seo міфи , Міф №4). Єдиний критерій довжини поста - це ступінь розкриття теми статті.

Регулярність публікацій на увазі під собою написання і розміщення хоча б трьох статей в тиждень (при обмеженому бюджеті). Хоча краще, все таки 5. Таким чином, Google буде розуміти, що новий актуальний матеріал з'являється часто, що позитивно позначиться на загальній репутації вашого сайту.

І останній, але дуже важливий момент - використовуйте посилання з тексту статей на інші посади або розділи вашого сайту, це дасть зрозуміти Google, що розміщується інформація є важливою і актуальною. А знаєте звідки такі висновки? Оскільки внутрішні посилання дають користувачам (про які, як ми знаємо, Гугл і піклується) можливість, перейшовши за посиланням, отримати додаткову інформацію (згадуємо википедию).

Іншими словами, Гуглу подобаються цікаві пости в блозі, що ведуть на інші цікаві сторінки, і, відповідно, пошуковику сподобається і ваш сайт в цілому, так як він надає користувачеві корисну інформацію.

Соціальні мережі

Google приділяє багато уваги зовнішнім факторам seo-оптимізації , Таким як, наприклад, посилання з соціальних мереж або інших сайтів, які ведуть на сторінку з вашою статтею в блозі.

Чому ж Google так носиться з факторами зовнішнього оптимізації? Тому що він прагне ускладнити контроль seo рейтингу для власників сайтів. І зворотні посилання з соц-мереж і з інших джерел дозволяє Гуглу зрозуміти, як відгукуються інші користувачі на ваші статті. Хоча безпосередньо кількість лайків і репоста з соціальних мереж при ранжируванні сторінок не враховується.

Якщо у вас залишилися питання, або ви хочете, щоб ми вели ваш блог, зв'яжіться з нами за допомогою форми зворотного зв'язку.

Якщо вам сподобалася стаття, поділіться нею в соц-мережах, раптом вона сподобається комусь ще))

Як збільшити рейтинг статей вашого блогу в пошуковій системі?
Як збільшити рейтинг статей вашого блогу в пошуковій системі?
Доречність вкрай важлива, щоб уникнути надлишку ключів в статті, яке може викликати підозри у Google бота - а не пишете ви якусь нісенітницю в блог, чи не намагаєтеся обдурити алгоритм?
Грунтуючись на цьому, можна припустити, чому ж Google не перетворити видачу в суцільні рекламні оголошення?
Для чого?
А знаєте звідки такі висновки?
Чому ж Google так носиться з факторами зовнішнього оптимізації?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача