Статьи

Як підключитися до MySQL без пароля root на терміналі?

 1. Як встановити пароль Root MySQL?
 2. Як підключитися або запустити MySQL без пароля root?
 3. Курси Cisco і Linux з працевлаштуванням!

Підписуйтесь на оновлення нашого блогу і додавайтеся до нас в соціальні мережі:

Дякую що ви з нами!

Зазвичай при установці сервера бази даних MySQL / MariaDB в Linux рекомендується встановити пароль користувача root для його захисту, і цей пароль необхідний для доступу до сервера бази даних з привілеями користувача root.

У цьому керівництві ми покажемо вам, як підключати і запускати команди MySQL, не вводячи пароль (авторизація для mysql без пароля root) на терміналі Linux.

Як встановити пароль Root MySQL?

Якщо ви недавно встановили сервер MySQL / MariaDB, то для його підключення користувачеві root не потрібно ніякого пароля. Щоб захистити його, обов'язково встановіть пароль для користувача root за допомогою наступної команди.

Зверніть увагу, що ця команда є лише одним з багатьох команд MySQL (Mysqladmin) для адміністрування баз даних в Linux.

# Mysqladmin -u root password YOURNEWPASSWORD

Як підключитися або запустити MySQL без пароля root?

Щоб запускати команди MySQL без введення пароля на термінал, ви можете зберегти свого користувача і пароль у файлі конфігурації конкретного користувача ~ / .my.cnf в домашньому каталозі користувача, як описано нижче.

Тепер створіть конфігураційний файл ~ / .my.cnf і додайте в нього конфігурації як показано нижче (не забудьте замінити mysqluser і mysqlpasswd своїми власними значеннями).

[Mysql] user = user password = password

Збережіть і закрийте файл. Потім встановіть відповідні для нього дозволу, щоб зробити його доступним тільки для читання і запису для конкретного користувача оболонки.

# Chmod 0600.my.cnf

Після того, як ви вказали користувача і пароль у файлі конфігурації Mysql, з цього моменту, коли ви будете запускати команди, такі як mysql, mysqladmin і т.д., вони будуть вичитувати mysqluser і mysqlpasswd з вищевказаного файлу.

# Mysql # mysql -u root

# Mysql # mysql -u root

У цьому керівництві ми показали, як запускати команди MySQL без введення пароля root в терміналі.

Питання по статті задавайте в коментарях нижче.

Спасибі за приділений час на прочитання статті!

Якщо виникли питання, задавайте їх у коментарях.

Підписуйтесь на оновлення нашого блогу і залишайтеся в курсі новин світу інфокомунікацій!

Щоб знати більше і виділятися знаннями серед натовпу IT-шників, записуйтеся на курси Cisco від Академії Cisco, курси Linux від Linux Professional Institute на платформі SEDICOMM University .

Курси Cisco і Linux з працевлаштуванням!

Поспішайте подати заявку! Залишилося пару місць. Групи стартують 21 січня, а наступна 18 лютого, 18 березня, 22 квітня, 20 травня, 17 червня, 22 липня, 19 серпня, 23 вересня.

Що Ви отримаєте?

 • Допоможемо стати експертом в мережевому адмініструванні і отримати міжнародні сертифікати Cisco CCNA Routing & Switching або Linux LPI.
 • Пропонуємо перевірену програму і підручник експертів з Cisco Networking Academy і Linux Professional Institute, сертифікованих інструкторів і особистого куратора.
 • Допоможемо з працевлаштуванням і зробити кар'єру. 100% наших випускників працевлаштовуються.

Як проходить навчання?

 • Проводимо вечірні онлайн-лекції на нашій платформі або вчіться очно на базі Київського офісу.
 • Запитаємо у вас про зручний час для практик і підлаштуємося: розуміємо, що часу вчитися мало.
 • Якщо хочете індивідуальний графік - обговоримо і здійснимо.
 • Виставимо чіткі дедлайни для самоорганізації. Особистий куратор буде на зв'язку, щоб відповісти на питання, проконсультувати і мотивувати дотримуватися термінів здачі іспитів.

А ще допоможемо Вам:

 • відредагувати резюме;
 • підготуватися до технічних інтерв'ю;
 • підготуватися до конкурсу на вподобану вакансію;
 • влаштуємо на роботу в Cisco за програмою Cisco Incubator, New Graduate і Experienced. Наші студенти, які вже працюють там: тисніть на # НашіВCisco Вконтакте , # НашіВCisco Facebook .
Щоб вчитися на курсах Cisco CCNA Routing & Switching і Linux LPI, подайте заявку або отримаєте безкоштовну консультацію .

Як встановити пароль Root MySQL?
Як підключитися або запустити MySQL без пароля root?
Як встановити пароль Root MySQL?
Що Ви отримаєте?
Як проходить навчання?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.