Статьи

Як оформити групу в Однокласниках

  1. Тип 1
  2. Тип 2
  3. Тип 3

10 травня 2016

10 травня 2016

Деякий час назад в пості « Як створити групу в Однокласниках » ми розповідали про оформлення спільнот. Але оскільки ми отримуємо багато запитів від партнерів на дану тему, вирішили розмістити окрему публікацію з інструкцією, щоб її було легко знайти в нашому блозі. В кінці статті ви зможете скачати повну версію інструкції. Користуйтеся!

Всього існує три варіанти оформлення групи: із зображенням в шапці, з патерном і з патерном і зображенням на прозорому тлі. Будь-яка тема оформлення складається з трьох елементів: шапка, повторюваний елемент і обкладинка теми оформлення.

Тепер розберемо кожен варіант оформлення групи докладніше.

Тип 1

Шапка - основне зображення в даному варіанті оформлення. Для цього потрібно вибрати зображення, яке буде розміщуватися в шапці вашої теми оформлення. Після необхідно завантажити і відкрити файл _skin_top_center.psd. Вибране зображення потрібно помістити в файл окремим шаром і перемістити на нього маску вихідного зображення. Далі виберіть потрібний колір і залийте ним фон. Збережіть зображення у форматі .jpg, вписавши спочатку свою назву.

Тип 2

Спочатку необхідно зробити патерн. Для цього створіть файл розміром 320х320 px, помістіть в нього підготовлений заздалегідь патерн і збережіть отриманий файл у форматі .jpg. Наступний крок - обкладинка теми оформлення. Створюємо файл розміром 200х90 px, розміщуємо та кадріруем потрібне зображення і зберігаємо отриманий файл у форматі .jpg.

Тип 3

Крок перший - малюємо шапку. Потрібно вибирати зображення, яке буде розміщуватися на шапці вашої теми оформлення, відокремити його від фону, перемістити на окремий шар файл розміром 1340х320 px і зберегти отриманий файл у форматі .png з прозорим фоном. Для патерну: створіть файл розміром 320х320 px, помістіть в нього підготовлений заздалегідь патерн і збережіть отриманий файл у форматі .jpg. І, нарешті, обкладинка теми оформлення - створіть файл розміром 200х90 px, помістіть і скадріруйте потрібне вам зображення. Збережіть отриманий файл у форматі .jpg.

Більш докладну інструкцію з порадами та ілюстраціями можна скачати прямо тут.

guide-skin

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.