Статьи

Як навчитися заробляти в Інтернеті та отримувати стабільний дохід

  1. Як навчитися заробляти в Інтернеті та отримувати стабільний дохід Просунуті блоги приносять хороший...
  2. Як навчитися заробляти в Інтернеті та отримувати стабільний дохід

Як навчитися заробляти в Інтернеті та отримувати стабільний дохід

Просунуті блоги приносять хороший дохід і з ними також багато метушні (якщо їх багато) Просунуті блоги приносять хороший дохід і з ними також багато метушні (якщо їх багато). Сайти одностранічнікі які зроблені під email маркетинг приносять не менший дохід (навіть більший). У цій статті я спробую порівняти ці два інтернет бізнесу і описати докладно, як можна навчитися заробляти в інтернеті і тим, і іншим способом. Почнемо з того що схожість цих бізнесів в тому, що в обох випадках потрібен трафік, але отримання цього трафіку може бути абсолютно різним. Якщо основне джерело трафіку блога це пошуковики і соц мережі, то трафік на одностранічнік найчастіше покупної це контекстна реклама, банерна реклама, ролики і email розсилки схожої тематики. Відмінності контенту. На блозі автор найчастіше ділитися своїм досвідом і дає деякі поради з приводу рішення будь-якої проблеми пов'язаної з тематикою блогу. У email розсилці ж, головне завдання автора вирішити проблему передплатника. На блозі статті може прочитати будь-який користувач інтернету після чого піти зі сторінки і більше туди не коли не повернеться.

Статті розсилки може читати тільки користувач підписаний на розсилку. А підписавшись на розсилку він ставати потенційним клієнтом (головна перевага email маркетингу) Які потрібні знання. Якщо в блозі можна писати все що завгодно і можна навіть не бути профі своєї справи, то для ведення email розсилки потрібно дуже добре розбиратися з своєї ніші. І давати чіткі практичні дії для подолання проблеми. Для ведення email розсилки потрібен унікальний корисний контент а для ведення блогу можна скористатися рерайтом, так, такий блог пускати не буде популярний, зате буде приносити досить стабільний дохід.

Як створити. Блог можна навчитися створювати самому пройшовши відео курси або найняти фрілансерів які всю цю роботу зроблять за вас і після навчання можна купувати контент на різних біржах контенту або писати тематичні статті самому (займає дуже багато часу).

У email маркетингу дуже важливу роль займає сторінка приземлення це сторінка за допомогою якої збираються email адреси а значить і формується потік потенційних клієнтів. Тому сторінка повинна бути виконана з максимальною конверсією. Конверсія це відношення числа відвідувачів, які підписалися розсилку, до числа відвідувачів, які побачили сторінку і пішли не підписав.

Конверсія залежить в першу чергу від трафіку. До прімеру- тематика розсилки «як заробити в інтернеті» а ви купуєте трафік з розважальних сайтів, то конверсія буде значно менше ніж якби ви купували трафік з блогу про заробіток в інтернеті.

Мотивом підписки на вашу розсилку може бути який-небудь безкоштовний бонус, будь то електронна Pdf книга, відео або аудіо пов'язане з тематикою розсилки. Також конверсія залежить від оформлення сторінки і рекламного тексту. Для оформлення сторінки приземлення найкраще найняти фрілансера. Вигідніше звичайно сторінки приземлення робити самому, але цього потрібно навчитися і поступово удосконалювати одностранічнік.

Для того щоб збирати емайл, на одностранічнік потрібно розмістити форму підписки. Після того як відвідувач підписався на розсилку він проходить покроковий курс який можна автоматизувати за допомогою Smartresponder. Smartresponder це сервіс для ведення email розсилок. Можна створити кілька листів і налаштувати в якому порядку їх буде отримувати передплатник.

В результаті для створення email розсилки потрібно створити тематичні листи (це може бути відео) і сторінку приземлення.

Монетизація. Монетизувати блог можна за допомогою всілякої реклами, замовних статей і в загальному то це основний спосіб монетизації блогу (я говорю про тематичні блоги). Заробіток на просунутих блогах досить хороший якщо монетизувати за допомогою Міралінкс і Гогетлінкс. Заробіток залежить від таких показників як Тиц, PR, і відвідуваність блогу. Передплатники блогу особливої ​​ролі не грають.

Для монетизації Email маркетингу потрібно заслужити довіру клієнтів і тільки у випадку якщо клієнт довіряє вам, можна продавати продукти схожої тематики по партнерським посиланнями а суми ваших заробітків залежатимуть від підписаний бази.

Висновок. Для заробітку на email маркетингу потрібно добре розбиратися в ніші в якій хочете створити бізнес заснований на email маркетингу. Для заробітку на блогах потрібно вміти створити і просувати блоги. Блоги можна створювати будь-якої тематики та купувати контент у копірайтерів.

Особисто мені здається, що створювати блоги набагато легше ніж створювати листи для email маркетингу. Однак в email маркетингу можна заробити більше ніж на блогах тому, що аудиторія email маркетингу готова купувати а заробіток на блогах приносить тільки реклама.

Отримання трафіку за допомогою массфолловінг

В основному в твітері зараз аудиторія блогерів і всі ми хочемо отримувати тони трафіку з твітера і сьогодні я спробую розповісти про спосіб отримання трафіку з нашого улюбленого твітера.

Як би хто до массфолловскому способу отримання трафіку не відносився, але це працює. Звичайно якщо фолловить в ручну тоді не вистачить часу на цю чорну роботу і жахливо набридне (раніше доводилося це робити, але для інших цілей) та й не вийти так швидко фолловить. Процес просування. Я заходжу в гості в твітер до популярних блогерів схожої тематики, що просувається блогу і фолловлю частина його фоловерів а в останньому моєму твітер пості коштує посилання на мій останній пост в блозі (можна на самий удалий пост). При цьому я дотримуюся правила 10% воно означає що має бути на 10% більше фоловерів ніж фолловингов. Щоб не вважали за спамера. Через день всіх анфолловлю, не тільки тих хто не зафоловив бак а абсолютно всіх, ну залишаю 20 осіб (яких дійсно читаю) і фолловлю нових.

Навіщо це робити? А тут все дуже просто, людина якого я зафоловив можливо прочитає мій останній твіт і клацне на останню посилання щоб перевірити хто я або сподобатися заголовок а якщо сподобатися про що я пишу підпишеться на блог, якщо я його анфоловіл я не думаю що він образиться і перестане читати мої статті. Таким способом я отримую цільових відвідувачів і можливо передплатників на свій не розкручений блог. Сьогодні перейшло 20 таких осіб, завтра будуть вже 20 інших і можливо з цих 20 хоча б 1 підпишеться і я отримаю чого хотів.

Чим я відрізняюся від спамера? У своєму акаунті я не публікую не якийсь реклами і не пропоную щось купити а розміщую тільки статті з блогу і багатьом може бути цікаво про що я пишу. Для розміщення реклами у мене є купа інших акаунтів в яких можна експериментувати з рекламою. Тому якщо ви хочете просунути аккаунт для реклами, то не раджу Анфалова всіх а анфолловьте тільки тих хто не зафоловив і через місяці 2 у вас буде 10000 фоловерів а чи буде від них ефект залежить тільки від ваших дій і твітів.

Якщо ви дуже сильно дорожите своєю репутацією в твітері і не хочете захаращувати свій головний акаунт массфолловінг, тоді можна створити будь-який інший рахунок і просуватися через нього способом який я описав вище. Такий спосіб просування займає 5 хвилин в день так як робить все програма) і він абсолютно безкоштовний, тільки потрібна програма по твітер маркетингу (я користуюся tweetattacks).

Тільки не намагайтеся таким способом продавати продукти, в рунеті це не вийти. Аудиторія твітера поки не готова купувати в інтернет магазинах. Але таким способом можна отримувати передплатників з одностранічнік і можливо клієнтів в ваш інтернет бізнес. Але якщо хочете отримувати трафік цим способом, попередньо підготувати твітер акаунт. Не варто фолловить акаунтом у якого один твіт, переходів буде на багато менше. Ось таким способом я отримую відвідувачів на свій блог і до того ж ще просуваю свій аккаунт в твітер і чим більше фоловерів тим більше переходів на новий анонсування пост.

Так, в інтернеті заробити не дуже складно, проте тим хто володіє певними навичками і в цій статті я спробую розповісти про ці навичках. Перейдемо безпосередньо до навичок якими повинен володіти манімейкер:

Повинен вміти створювати сайти. Створити сайт можна навіть не знаючи що таке мови програмування так як є багато конструкторів сайтів і приклад того конструктор сайту weebly. Однак я рекомендував би хоча б ознайомитися з основами HTML.

Повинен вміти нарощувати відвідуваність. Сайтів в мережі багато, проте не всі приносять дохід їх власникам, тільки відвідуваний сайт може приносити дохід і чим більше відвідуваність тим більше дохід. З цього можна зробити висновок що чим більше способів нарощування відвідуваності знає манімейкер тим більше його дохід.

Повинен вміти діяти. Можна знати як робиться сайт, як нарощувати відвідуваність і при цьому продовжувати читати сайти про заробіток в інтернеті в надії знайти кнопку бабло. Тому для заробітку в інтернеті необхідно знання застосовувати на практиці.

Повинен вміти шукати інформацію. Пошук інформації в інтернеті дуже важливий особливо для новачка в інтернет заробіток і при цьому потрібно шукати правильно. Про пошук такої інформації: Як швидко заробити в інтернеті »людина бажає заробити хороші гроші в інтернеті повинен забути і шукати інформацію яка після послідовних дій може принести прибуток.

Ну, ось кілька найважливіших навичок над якими вам потрібно працювати щоб заробляти в інтернеті.

Звичайно можна і швидко заробити в інтернеті, але це унікальні випадки і щоб виробити свої унікальні способи заробітку потрібно вміти отримувати трафік і зливати його в прибуток.

PS: В інтернеті немає легких грошей, є гроші, зроблені з розумом.

PS: В інтернеті немає легких грошей, є гроші, зроблені з розумом

1 128 переглядів

Як навчитися заробляти в Інтернеті та отримувати стабільний дохід

Просунуті блоги приносять хороший дохід і з ними також багато метушні (якщо їх багато) Просунуті блоги приносять хороший дохід і з ними також багато метушні (якщо їх багато). Сайти одностранічнікі які зроблені під email маркетинг приносять не менший дохід (навіть більший). У цій статті я спробую порівняти ці два інтернет бізнесу і описати докладно, як можна навчитися заробляти в інтернеті і тим, і іншим способом. Почнемо з того що схожість цих бізнесів в тому, що в обох випадках потрібен трафік, але отримання цього трафіку може бути абсолютно різним. Якщо основне джерело трафіку блога це пошуковики і соц мережі, то трафік на одностранічнік найчастіше покупної це контекстна реклама, банерна реклама, ролики і email розсилки схожої тематики. Відмінності контенту. На блозі автор найчастіше ділитися своїм досвідом і дає деякі поради з приводу рішення будь-якої проблеми пов'язаної з тематикою блогу. У email розсилці ж, головне завдання автора вирішити проблему передплатника. На блозі статті може прочитати будь-який користувач інтернету після чого піти зі сторінки і більше туди не коли не повернеться.

Статті розсилки може читати тільки користувач підписаний на розсилку. А підписавшись на розсилку він ставати потенційним клієнтом (головна перевага email маркетингу) Які потрібні знання. Якщо в блозі можна писати все що завгодно і можна навіть не бути профі своєї справи, то для ведення email розсилки потрібно дуже добре розбиратися з своєї ніші. І давати чіткі практичні дії для подолання проблеми. Для ведення email розсилки потрібен унікальний корисний контент а для ведення блогу можна скористатися рерайтом, так, такий блог пускати не буде популярний, зате буде приносити досить стабільний дохід.

Як створити. Блог можна навчитися створювати самому пройшовши відео курси або найняти фрілансерів які всю цю роботу зроблять за вас і після навчання можна купувати контент на різних біржах контенту або писати тематичні статті самому (займає дуже багато часу).

У email маркетингу дуже важливу роль займає сторінка приземлення це сторінка за допомогою якої збираються email адреси а значить і формується потік потенційних клієнтів. Тому сторінка повинна бути виконана з максимальною конверсією. Конверсія це відношення числа відвідувачів, які підписалися розсилку, до числа відвідувачів, які побачили сторінку і пішли не підписав.

Конверсія залежить в першу чергу від трафіку. До прімеру- тематика розсилки «як заробити в інтернеті» а ви купуєте трафік з розважальних сайтів, то конверсія буде значно менше ніж якби ви купували трафік з блогу про заробіток в інтернеті.

Мотивом підписки на вашу розсилку може бути який-небудь безкоштовний бонус, будь то електронна Pdf книга, відео або аудіо пов'язане з тематикою розсилки. Також конверсія залежить від оформлення сторінки і рекламного тексту. Для оформлення сторінки приземлення найкраще найняти фрілансера. Вигідніше звичайно сторінки приземлення робити самому, але цього потрібно навчитися і поступово удосконалювати одностранічнік.

Для того щоб збирати емайл, на одностранічнік потрібно розмістити форму підписки. Після того як відвідувач підписався на розсилку він проходить покроковий курс який можна автоматизувати за допомогою Smartresponder. Smartresponder це сервіс для ведення email розсилок. Можна створити кілька листів і налаштувати в якому порядку їх буде отримувати передплатник.

В результаті для створення email розсилки потрібно створити тематичні листи (це може бути відео) і сторінку приземлення.

Монетизація. Монетизувати блог можна за допомогою всілякої реклами, замовних статей і в загальному то це основний спосіб монетизації блогу (я говорю про тематичні блоги). Заробіток на просунутих блогах досить хороший якщо монетизувати за допомогою Міралінкс і Гогетлінкс. Заробіток залежить від таких показників як Тиц, PR, і відвідуваність блогу. Передплатники блогу особливої ​​ролі не грають.

Для монетизації Email маркетингу потрібно заслужити довіру клієнтів і тільки у випадку якщо клієнт довіряє вам, можна продавати продукти схожої тематики по партнерським посиланнями а суми ваших заробітків залежатимуть від підписаний бази.

Висновок. Для заробітку на email маркетингу потрібно добре розбиратися в ніші в якій хочете створити бізнес заснований на email маркетингу. Для заробітку на блогах потрібно вміти створити і просувати блоги. Блоги можна створювати будь-якої тематики та купувати контент у копірайтерів.

Особисто мені здається, що створювати блоги набагато легше ніж створювати листи для email маркетингу. Однак в email маркетингу можна заробити більше ніж на блогах тому, що аудиторія email маркетингу готова купувати а заробіток на блогах приносить тільки реклама.

Отримання трафіку за допомогою массфолловінг

В основному в твітері зараз аудиторія блогерів і всі ми хочемо отримувати тони трафіку з твітера і сьогодні я спробую розповісти про спосіб отримання трафіку з нашого улюбленого твітера.

Як би хто до массфолловскому способу отримання трафіку не відносився, але це працює. Звичайно якщо фолловить в ручну тоді не вистачить часу на цю чорну роботу і жахливо набридне (раніше доводилося це робити, але для інших цілей) та й не вийти так швидко фолловить. Процес просування. Я заходжу в гості в твітер до популярних блогерів схожої тематики, що просувається блогу і фолловлю частина його фоловерів а в останньому моєму твітер пості коштує посилання на мій останній пост в блозі (можна на самий удалий пост). При цьому я дотримуюся правила 10% воно означає що має бути на 10% більше фоловерів ніж фолловингов. Щоб не вважали за спамера. Через день всіх анфолловлю, не тільки тих хто не зафоловив бак а абсолютно всіх, ну залишаю 20 осіб (яких дійсно читаю) і фолловлю нових.

Навіщо це робити? А тут все дуже просто, людина якого я зафоловив можливо прочитає мій останній твіт і клацне на останню посилання щоб перевірити хто я або сподобатися заголовок а якщо сподобатися про що я пишу підпишеться на блог, якщо я його анфоловіл я не думаю що він образиться і перестане читати мої статті. Таким способом я отримую цільових відвідувачів і можливо передплатників на свій не розкручений блог. Сьогодні перейшло 20 таких осіб, завтра будуть вже 20 інших і можливо з цих 20 хоча б 1 підпишеться і я отримаю чого хотів.

Чим я відрізняюся від спамера? У своєму акаунті я не публікую не якийсь реклами і не пропоную щось купити а розміщую тільки статті з блогу і багатьом може бути цікаво про що я пишу. Для розміщення реклами у мене є купа інших акаунтів в яких можна експериментувати з рекламою. Тому якщо ви хочете просунути аккаунт для реклами, то не раджу Анфалова всіх а анфолловьте тільки тих хто не зафоловив і через місяці 2 у вас буде 10000 фоловерів а чи буде від них ефект залежить тільки від ваших дій і твітів.

Якщо ви дуже сильно дорожите своєю репутацією в твітері і не хочете захаращувати свій головний акаунт массфолловінг, тоді можна створити будь-який інший рахунок і просуватися через нього способом який я описав вище. Такий спосіб просування займає 5 хвилин в день так як робить все програма) і він абсолютно безкоштовний, тільки потрібна програма по твітер маркетингу (я користуюся tweetattacks).

Тільки не намагайтеся таким способом продавати продукти, в рунеті це не вийти. Аудиторія твітера поки не готова купувати в інтернет магазинах. Але таким способом можна отримувати передплатників з одностранічнік і можливо клієнтів в ваш інтернет бізнес. Але якщо хочете отримувати трафік цим способом, попередньо підготувати твітер акаунт. Не варто фолловить акаунтом у якого один твіт, переходів буде на багато менше. Ось таким способом я отримую відвідувачів на свій блог і до того ж ще просуваю свій аккаунт в твітер і чим більше фоловерів тим більше переходів на новий анонсування пост.

Так, в інтернеті заробити не дуже складно, проте тим хто володіє певними навичками і в цій статті я спробую розповісти про ці навичках. Перейдемо безпосередньо до навичок якими повинен володіти манімейкер:

Повинен вміти створювати сайти. Створити сайт можна навіть не знаючи що таке мови програмування так як є багато конструкторів сайтів і приклад того конструктор сайту weebly. Однак я рекомендував би хоча б ознайомитися з основами HTML.

Повинен вміти нарощувати відвідуваність. Сайтів в мережі багато, проте не всі приносять дохід їх власникам, тільки відвідуваний сайт може приносити дохід і чим більше відвідуваність тим більше дохід. З цього можна зробити висновок що чим більше способів нарощування відвідуваності знає манімейкер тим більше його дохід.

Повинен вміти діяти. Можна знати як робиться сайт, як нарощувати відвідуваність і при цьому продовжувати читати сайти про заробіток в інтернеті в надії знайти кнопку бабло. Тому для заробітку в інтернеті необхідно знання застосовувати на практиці.

Повинен вміти шукати інформацію. Пошук інформації в інтернеті дуже важливий особливо для новачка в інтернет заробіток і при цьому потрібно шукати правильно. Про пошук такої інформації: Як швидко заробити в інтернеті »людина бажає заробити хороші гроші в інтернеті повинен забути і шукати інформацію яка після послідовних дій може принести прибуток.

Ну, ось кілька найважливіших навичок над якими вам потрібно працювати щоб заробляти в інтернеті.

Звичайно можна і швидко заробити в інтернеті, але це унікальні випадки і щоб виробити свої унікальні способи заробітку потрібно вміти отримувати трафік і зливати його в прибуток.

PS: В інтернеті немає легких грошей, є гроші, зроблені з розумом.

PS: В інтернеті немає легких грошей, є гроші, зроблені з розумом

1 128 переглядів

Як навчитися заробляти в Інтернеті та отримувати стабільний дохід

Просунуті блоги приносять хороший дохід і з ними також багато метушні (якщо їх багато) Просунуті блоги приносять хороший дохід і з ними також багато метушні (якщо їх багато). Сайти одностранічнікі які зроблені під email маркетинг приносять не менший дохід (навіть більший). У цій статті я спробую порівняти ці два інтернет бізнесу і описати докладно, як можна навчитися заробляти в інтернеті і тим, і іншим способом. Почнемо з того що схожість цих бізнесів в тому, що в обох випадках потрібен трафік, але отримання цього трафіку може бути абсолютно різним. Якщо основне джерело трафіку блога це пошуковики і соц мережі, то трафік на одностранічнік найчастіше покупної це контекстна реклама, банерна реклама, ролики і email розсилки схожої тематики. Відмінності контенту. На блозі автор найчастіше ділитися своїм досвідом і дає деякі поради з приводу рішення будь-якої проблеми пов'язаної з тематикою блогу. У email розсилці ж, головне завдання автора вирішити проблему передплатника. На блозі статті може прочитати будь-який користувач інтернету після чого піти зі сторінки і більше туди не коли не повернеться.

Статті розсилки може читати тільки користувач підписаний на розсилку. А підписавшись на розсилку він ставати потенційним клієнтом (головна перевага email маркетингу) Які потрібні знання. Якщо в блозі можна писати все що завгодно і можна навіть не бути профі своєї справи, то для ведення email розсилки потрібно дуже добре розбиратися з своєї ніші. І давати чіткі практичні дії для подолання проблеми. Для ведення email розсилки потрібен унікальний корисний контент а для ведення блогу можна скористатися рерайтом, так, такий блог пускати не буде популярний, зате буде приносити досить стабільний дохід.

Як створити. Блог можна навчитися створювати самому пройшовши відео курси або найняти фрілансерів які всю цю роботу зроблять за вас і після навчання можна купувати контент на різних біржах контенту або писати тематичні статті самому (займає дуже багато часу).

У email маркетингу дуже важливу роль займає сторінка приземлення це сторінка за допомогою якої збираються email адреси а значить і формується потік потенційних клієнтів. Тому сторінка повинна бути виконана з максимальною конверсією. Конверсія це відношення числа відвідувачів, які підписалися розсилку, до числа відвідувачів, які побачили сторінку і пішли не підписав.

Конверсія залежить в першу чергу від трафіку. До прімеру- тематика розсилки «як заробити в інтернеті» а ви купуєте трафік з розважальних сайтів, то конверсія буде значно менше ніж якби ви купували трафік з блогу про заробіток в інтернеті.

Мотивом підписки на вашу розсилку може бути який-небудь безкоштовний бонус, будь то електронна Pdf книга, відео або аудіо пов'язане з тематикою розсилки. Також конверсія залежить від оформлення сторінки і рекламного тексту. Для оформлення сторінки приземлення найкраще найняти фрілансера. Вигідніше звичайно сторінки приземлення робити самому, але цього потрібно навчитися і поступово удосконалювати одностранічнік.

Для того щоб збирати емайл, на одностранічнік потрібно розмістити форму підписки. Після того як відвідувач підписався на розсилку він проходить покроковий курс який можна автоматизувати за допомогою Smartresponder. Smartresponder це сервіс для ведення email розсилок. Можна створити кілька листів і налаштувати в якому порядку їх буде отримувати передплатник.

В результаті для створення email розсилки потрібно створити тематичні листи (це може бути відео) і сторінку приземлення.

Монетизація. Монетизувати блог можна за допомогою всілякої реклами, замовних статей і в загальному то це основний спосіб монетизації блогу (я говорю про тематичні блоги). Заробіток на просунутих блогах досить хороший якщо монетизувати за допомогою Міралінкс і Гогетлінкс. Заробіток залежить від таких показників як Тиц, PR, і відвідуваність блогу. Передплатники блогу особливої ​​ролі не грають.

Для монетизації Email маркетингу потрібно заслужити довіру клієнтів і тільки у випадку якщо клієнт довіряє вам, можна продавати продукти схожої тематики по партнерським посиланнями а суми ваших заробітків залежатимуть від підписаний бази.

Висновок. Для заробітку на email маркетингу потрібно добре розбиратися в ніші в якій хочете створити бізнес заснований на email маркетингу. Для заробітку на блогах потрібно вміти створити і просувати блоги. Блоги можна створювати будь-якої тематики та купувати контент у копірайтерів.

Особисто мені здається, що створювати блоги набагато легше ніж створювати листи для email маркетингу. Однак в email маркетингу можна заробити більше ніж на блогах тому, що аудиторія email маркетингу готова купувати а заробіток на блогах приносить тільки реклама.

Отримання трафіку за допомогою массфолловінг

В основному в твітері зараз аудиторія блогерів і всі ми хочемо отримувати тони трафіку з твітера і сьогодні я спробую розповісти про спосіб отримання трафіку з нашого улюбленого твітера.

Як би хто до массфолловскому способу отримання трафіку не відносився, але це працює. Звичайно якщо фолловить в ручну тоді не вистачить часу на цю чорну роботу і жахливо набридне (раніше доводилося це робити, але для інших цілей) та й не вийти так швидко фолловить. Процес просування. Я заходжу в гості в твітер до популярних блогерів схожої тематики, що просувається блогу і фолловлю частина його фоловерів а в останньому моєму твітер пості коштує посилання на мій останній пост в блозі (можна на самий удалий пост). При цьому я дотримуюся правила 10% воно означає що має бути на 10% більше фоловерів ніж фолловингов. Щоб не вважали за спамера. Через день всіх анфолловлю, не тільки тих хто не зафоловив бак а абсолютно всіх, ну залишаю 20 осіб (яких дійсно читаю) і фолловлю нових.

Навіщо це робити? А тут все дуже просто, людина якого я зафоловив можливо прочитає мій останній твіт і клацне на останню посилання щоб перевірити хто я або сподобатися заголовок а якщо сподобатися про що я пишу підпишеться на блог, якщо я його анфоловіл я не думаю що він образиться і перестане читати мої статті. Таким способом я отримую цільових відвідувачів і можливо передплатників на свій не розкручений блог. Сьогодні перейшло 20 таких осіб, завтра будуть вже 20 інших і можливо з цих 20 хоча б 1 підпишеться і я отримаю чого хотів.

Чим я відрізняюся від спамера? У своєму акаунті я не публікую не якийсь реклами і не пропоную щось купити а розміщую тільки статті з блогу і багатьом може бути цікаво про що я пишу. Для розміщення реклами у мене є купа інших акаунтів в яких можна експериментувати з рекламою. Тому якщо ви хочете просунути аккаунт для реклами, то не раджу Анфалова всіх а анфолловьте тільки тих хто не зафоловив і через місяці 2 у вас буде 10000 фоловерів а чи буде від них ефект залежить тільки від ваших дій і твітів.

Якщо ви дуже сильно дорожите своєю репутацією в твітері і не хочете захаращувати свій головний акаунт массфолловінг, тоді можна створити будь-який інший рахунок і просуватися через нього способом який я описав вище. Такий спосіб просування займає 5 хвилин в день так як робить все програма) і він абсолютно безкоштовний, тільки потрібна програма по твітер маркетингу (я користуюся tweetattacks).

Тільки не намагайтеся таким способом продавати продукти, в рунеті це не вийти. Аудиторія твітера поки не готова купувати в інтернет магазинах. Але таким способом можна отримувати передплатників з одностранічнік і можливо клієнтів в ваш інтернет бізнес. Але якщо хочете отримувати трафік цим способом, попередньо підготувати твітер акаунт. Не варто фолловить акаунтом у якого один твіт, переходів буде на багато менше. Ось таким способом я отримую відвідувачів на свій блог і до того ж ще просуваю свій аккаунт в твітер і чим більше фоловерів тим більше переходів на новий анонсування пост.

Так, в інтернеті заробити не дуже складно, проте тим хто володіє певними навичками і в цій статті я спробую розповісти про ці навичках. Перейдемо безпосередньо до навичок якими повинен володіти манімейкер:

Повинен вміти створювати сайти. Створити сайт можна навіть не знаючи що таке мови програмування так як є багато конструкторів сайтів і приклад того конструктор сайту weebly. Однак я рекомендував би хоча б ознайомитися з основами HTML.

Повинен вміти нарощувати відвідуваність. Сайтів в мережі багато, проте не всі приносять дохід їх власникам, тільки відвідуваний сайт може приносити дохід і чим більше відвідуваність тим більше дохід. З цього можна зробити висновок що чим більше способів нарощування відвідуваності знає манімейкер тим більше його дохід.

Повинен вміти діяти. Можна знати як робиться сайт, як нарощувати відвідуваність і при цьому продовжувати читати сайти про заробіток в інтернеті в надії знайти кнопку бабло. Тому для заробітку в інтернеті необхідно знання застосовувати на практиці.

Повинен вміти шукати інформацію. Пошук інформації в інтернеті дуже важливий особливо для новачка в інтернет заробіток і при цьому потрібно шукати правильно. Про пошук такої інформації: Як швидко заробити в інтернеті »людина бажає заробити хороші гроші в інтернеті повинен забути і шукати інформацію яка після послідовних дій може принести прибуток.

Ну, ось кілька найважливіших навичок над якими вам потрібно працювати щоб заробляти в інтернеті.

Звичайно можна і швидко заробити в інтернеті, але це унікальні випадки і щоб виробити свої унікальні способи заробітку потрібно вміти отримувати трафік і зливати його в прибуток.

PS: В інтернеті немає легких грошей, є гроші, зроблені з розумом.

PS: В інтернеті немає легких грошей, є гроші, зроблені з розумом

1 128 переглядів

Навіщо це робити?
Чим я відрізняюся від спамера?
Навіщо це робити?
Чим я відрізняюся від спамера?
Навіщо це робити?
Чим я відрізняюся від спамера?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача