Статьи

Як додати сайт в Google Webmaster і чому це так важливо

  1. Як Google знаходить ваш контент
  2. Скільки часу йде на індексацію контенту в Google?
  3. Як підтвердити сайт в Google

Отже, ви створили крутий сайт. Об'єднали якісний контент і дизайн, зібрали тисячу відгуків. І вже готові поділитися своїм творінням зі світом.

І вже готові поділитися своїм творінням зі світом

І як тільки ви завантажили сайт в мережу, він відразу ж стане бачимо в пошукових системах, так?

Ну можливо. Однак, для цього потрібно набагато більше, ніж просто натиснути кнопку «опублікувати сайт». Щоб сайт став бачимо в пошукових системах, необхідно виконати декілька дій.

Як Google знаходить ваш контент

Google, за його ж словами, використовує тисячі комп'ютерів для сканування контенту мільярдів інтернет-сайтів. Цей сканер - Googlebot - пошуковий робот починає сканування зі списку вже існуючих веб-сторінок і доповнює даними карт сайтів з консолі Google Search.

У процесі сканування Googlebot шукає нові сайти, оновлення існуючих сторінок, і будь-які непрацюючі посилання.

Якщо нові сторінки додані до карти вашого сайту, пошуковий робот знайде їх, просканіурет їх контент, і, грунтуючись на більш ніж 200 критерії оцінки, згодом додасть до списку сторінок пошукової видачі.

Якщо ви хочете перевірити, чи є вже певний сайт в списку Google, введіть у рядок пошуку - search: sitename.com. Наприклад, ось що показує Google для сайту artismedia.by :

by   :

Якщо контент вашого сайту ще не проіндексовані, Google не видасть ніяких результатів.

Якщо контент не знайдений, ваш наступний крок - створити карту сайту, яка буде підтверджена пошукачем Google.

Скільки часу йде на індексацію контенту в Google?

Наші колеги з Hubspot протестували, скільки часу йде у Google і Yahoo на сканування та індексування контенту. Результати приголомшливі.

У разі публікації контенту без ручної відправки оновленої карти сайту, у Google залишає 1375 хвилин просканувати новий контент, у Yahoo 1773 хвилини. Грубо кажучи, цілу добу тільки на сканування контенту.

З іншого боку, якщо ви запускаєте новий сайт або додаєте нові сторінки на існуючі, варто відправляти оновлену карту сайту на сканування пошуковими машинами
З іншого боку, якщо ви запускаєте новий сайт або додаєте нові сторінки на існуючі, варто відправляти оновлену карту сайту на сканування пошуковими машинами. Згідно з дослідженнями, після розміщення оновленої карти сайту середній час на сканування нових сторінок пошуковим роботом Google становить 14 хвилин, у порівнянні з 245 хвилинами у Yahoo. Іншими словами, нові сторінки вашого сайту почнуть генерувати органічний трафік і конверсії в той же день.

Як підтвердити сайт в Google

Якщо у вас абсолютно новий сайт, ви повинні в першу чергу підтвердити сайт в сервісі Google Search Console і потім відправити сюди .

Якщо сайт вже є і ви додаєте нові сторінки, тоді ви повинні відправити на сканування оновлену карту сайту, щоб гарантувати появу нового контенту в пошуковій видачі якомога швидше.

Якщо сайт вже є і ви додаєте нові сторінки, тоді ви повинні відправити на сканування оновлену карту сайту, щоб гарантувати появу нового контенту в пошуковій видачі якомога швидше

Щоб підтвердити оновлену карту сайту, авторизуйтесь в Google Search Console> Crawl tab> Sitemaps.

Як тільки ви відправили оновлену карту сайту, Googlebot відразу ж приступає до сканування.

Грунтуючись на вищесказаному, може виникнути питання: чи потрібно відправляти оновлену карту сайту кожен раз при додаванні нового контенту? Якщо ви працюєте з дуже важливим контентом, який повинен бути негайно проіндексований, то краще здійснювати процес відправки карти сайту вручну. Якщо ж робите незначні апдейти і коригування сторінок, можна дочекатися коли Google сам зробить сканування і проиндексирует новий контент.

І як тільки ви завантажили сайт в мережу, він відразу ж стане бачимо в пошукових системах, так?
Скільки часу йде на індексацію контенту в Google?
Грунтуючись на вищесказаному, може виникнути питання: чи потрібно відправляти оновлену карту сайту кожен раз при додаванні нового контенту?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.