Статьи

Як додати сайт (блог) в каталог DMOZ, як правильно подати заявку щоб потрапити в ДМОЗ

 1. Що дає потрапляння в DMOZ? Яка користь від каталогу для наших сайтів? Навіщо додавати сайт в каталог DMOZ
 2. Вимоги до сайтів для успішного потрапляння в DMOZ
 3. Як додати сайт (блог) в каталог ДМОЗ (як правильно подати заявку)
 4. Поради
 5. Як дізнатися статус заявки в DMOZ
 6. Що робити не рекомендується
 7. новина

Привіт друзі. Днями мій блог прийняли в каталог DMOZ, не минуло й півтора року як мій блог виявився в цьому почесному каталозі інтернету! Є чим пишатися, потрапити в каталог ДМОЗ не легко. Адже це безкоштовний каталог, і потрапити в нього не просто не легко, а реально складно! (Це в Яндекс Каталог - заплатив 15 тищь рублів, і швидше за все на наступний день ваш сайт в каталозі, з ДМОЗ по-іншому, в нього беруть тільки якісні сайти ... ДМОЗ - не продається!

ДМОЗ - не продається

Зараз розповім яка взагалі користь від перебування сайтів в каталозі ДМОЗ (і чи є користь в принципі)? Які повинні дотримуватися вимоги для того щоб сайти пройшли модерацію (ручну модерацію) і їх прийняли в каталог, покажу як додати (зареєструвати) сайт (блог) в ДМОЗ каталозі і спалю фішку, якими правдами і неправдами прийняли мій блог в цей каталог (це, напевно, найцікавіше Зараз розповім яка взагалі користь від перебування сайтів в каталозі ДМОЗ (і чи є користь в принципі) )

Отже, я подавав заявку в dmoz 2 рази - перший раз я подав заявку коли блогу виповнилося пів року (зараз вже точно не пам'ятаю ні дату, ні розділ), блог не прийняли, взагалі тиша. Другий раз я подав заявку ще через пів року, але вже в інший розділ (про це нижче), знову тиша ... І ось днями, ні на що сильно не сподіваючись, я зв'язався з редактором розділу, і буквально через два дні дізнався, що блог потрапив в ДМОЗ. І дізнався я це з коментарів, мене просто привітали з цією подією Отже, я подавав заявку в dmoz 2 рази - перший раз я подав заявку коли блогу виповнилося пів року (зараз вже точно не пам'ятаю ні дату, ні розділ), блог не прийняли, взагалі тиша Гаразд, давайте про все по порядку.

DMOZ (Open Directory Project, OPD) - відкритий багатомовний, найавторитетніший і трастовий каталог сайтів. За каталогом добровільно і абсолютно безкоштовно стежать і підтримують безліч редакторів. Розмістити у каталозі посилання на свої сайти хочуть, мріють і марять все вебмастера інтернету. Ось так то!

Що дає потрапляння в DMOZ? Яка користь від каталогу для наших сайтів? Навіщо додавати сайт в каталог DMOZ

 • Посилання з каталогу. ТИЦ каталогу - 2 400, PR - 7. І це не тільки пузомерки, ПС бачать, звідки варто посилання на ваш ресурс. Тобто пошуковики бачать посилання на ваш сайт з супер авторитету, з важкоатлета.
 • Заробіток на продажі посилань. Якщо ви торгуєте посиланнями, то після попадання вашого сайту в DMOZ ціна на посилання зросте. Кількість заявок збільшиться. У всіх біржах, напроти вашого майданчика з'явиться значок DMOZа, тим самим виділяючи вашу майданчик.
 • Збільшення трафіку. Ранжування сайту вище (ось це я і перевірю ...)
 • Без фільтра. Це з розряду чуток, але все ж кажуть, що якщо сайт в ДМОЗ, Гугл не карає фільтрами (звичайно, якщо не борзеть!)
 • Повага. В очах оптимізаторів і рекламодавців рейтинг вашого сайту вище!
 • Престиж - ціна реклами з сайту коштує дорожче.
 • Збільшення трасту. Сайту передається PageRank зі сторінок каталогу.
 • На основі DMOZ в буржунете будуються інші каталоги, тому ваш сайт, можливо, буде і там, а це ще посилання на ваш сайт.
 • На душі приємно Ви тешіте своє самолюбство

Загалом, сайт в ДМОЗ - це показник авторитетності. Якось так…

Вимоги до сайтів для успішного потрапляння в DMOZ

 • Унікальний і корисний контент. Контент на сайті повинен бути унікальним! Сайт повинен бути корисними відвідувачеві, інформація повинна бути цікавою.
 • Унікальний дизайн. Не обов'язково дизайн повинен бути за десятки і сотні тисяч рублів, досить трохи змінити зовнішній вигляд будь-якого безкоштовного шаблону. Головне, щоб все було акуратно і на своїх місцях, щоб текст читався легко, щоб статті оформлялися красиво (картинки, підзаголовки, списки, відео). Зустрічають адже по одягу ...
 • Зрозуміла структура і навігація сайту.
 • Мінімум реклами. Сайт не повинен бути схожий на новорічну ялинку. Реклама повинна природно вписуватися в дизайн сайту і не відволікати відвідувачів. Настійно не рекомендуються різні спливаючі вікна, попандери і клікандери.
 • Грамотність. Намагайтеся робити якомога менше граматичних помилок і очепяток. ДМОЗ потрібні якісні сайти ... (я і сам допускаю дуже багато помилок, але намагаюся їх виправляти)
 • Вік сайту. Сайту має бути більш підлозі року. (Хоча можуть прийняти сайт з віком 2-3 місяці)
 • Конкурентність тематики. Якщо категорія популярна, отже заявок надходить багато, заявки розглядаються довше, вимоги до сайтів вище. Розумієте, так?
 • Правильний вибір розділу. При подачі заявки в ДМОЗ важливо вказати розділ правильно. Якщо не впевнені у виборі розділу введіть у вікно пошуку за каталогом адресу будь-якого сайту вашої тематики (це може бути сайт-конкурент, партнер і т.п.), який є в каталозі і подивіться в якому розділі він знаходиться. Або вбийте в вікно пошуку за каталогом основні ключові слова, які характеризують тематику вашого сайту.

ПАМ'ЯТАЙТЕ - вибір правильного розділу дуже важливий для подальшої модерації вашого сайту!

Кількість відвідувачів вашого сайту на рішення про розміщення в каталог не впливає НІЯК! Тобто додати сайт в каталог можуть і з відвідуваністю 10 осіб на добу.

Як додати сайт (блог) в каталог ДМОЗ (як правильно подати заявку)

1. Йдете в російський розділ каталогу - http://www.dmoz.org/World/Russian/

2. Переходьте в категорію для вашого сайту (я додав свій блог в: Комп'ютери - Інтернет - Дизайн і розробка сайтів - Просування сайтів - Блоги) (Якщо не впевнені у виборі розділів, читайте пункт вище «правильний вибір розділу»)

3. Справа вгорі клацає по посиланню "запропонувати URL»

4. Далі заповнюєте: URL сайту, Тема сайту (подивіться на заголовки інших сайтів з вашого розділу і зробіть краще 4 або щось схоже), Опис сайту (подивіться опису сайтів, що знаходяться у вашому категорії і напишіть краще або складіть опис на основі інших сайтів, присутніх в каталозі ... Опис зробіть чітким, оригінальним і лаконічним. Ваше опис редактор може змінити), Вашу адресу E-mail, вводите капчу і тиснете відправити. УСЕ!

[Sc: adsens728post]

Саме мінімальне час попадання в каталог - 2 доби. Максимальна - необмежена.

Поради

1. Після того, як подали заявку в dmoz, запишіть собі де-небудь (в календарі, в блокноті, в будь-якої вашої напоминалку (наприклад, Еверноуте ) Дату додавання і посилання на категорію, щоб не забути коли ви подавали заявку). Я для таких справ використовую звичайний Гугл календар. (Нижче зрозумієте для чого це робити)

2. Не потрібно подавати заявку знову і знову, тому що при наступних заявках ваш сайт буде опускатися в кінець списку. Якщо через півроку ваш сайт не прийняли в каталог, спробуйте ще раз в інший (сусідній) розділ.

3. Не потрібно чекати повідомлення на ваш email (взяли або відхилили ваш сайт, модератори не повідомляють)

4. Якщо ви подали заявку вдруге, і знову тиша, то напишіть редактору вашого розділу лист і просто поцікавтеся статусом вашої заявки (як зробив я)

Як дізнатися статус заявки в DMOZ

Внизу кожного розділу є посилання для зв'язку з редактором розділу:

Клікаєте по посилання і побачите email для зв'язку:

Клікаєте за посиланням, заповнюєте всі поля у формі зворотного зв'язку (все стандартно: Ім'я, Прізвище, Ваш Email, Тема (я прям так і вказав «статус заявки»)) і грамотно складаєте лист (я написав адресу свого блогу, написав точну дату подачі заявки і просто запитав про статус моєї заявці. Ну і буквально в двох словах похвалив свій блог Клікаєте за посиланням, заповнюєте всі поля у формі зворотного зв'язку (все стандартно: Ім'я, Прізвище, Ваш Email, Тема (я прям так і вказав «статус заявки»)) і грамотно складаєте лист (я написав адресу свого блогу, написав точну дату подачі заявки і просто запитав про статус моєї заявці )

Є ще один спосіб дізнатися статус заявки.

На форумі searchengines йдете в гілку forum.searchengines.ru/showthread.php?t=702095 читаєте правила і задаєте питання. Редактори повинні відповісти.

Як грамотно написати лист редактору DMOZ

Мій блог і в РСЯ спочатку не прийняли, але після того, як я написав лист модераторам в РСЯ , В тих підтримку профіт партнера, і створив тему на серч, через кілька днів мені прийшов лист від Яндекса про те, що я можу розміщувати рекламу і заробляти. Я це до того, що не бійтеся писати листи. Якби я не написав редактору в dmoz, то так би і чекав з моря погоди.

Так ось, саме головне написати грамотне лист (я розумію, багато хто не вміють грамотно викладати свої думки саме в листі, я теж не вмію), але нічого складного в цьому немає. Найголовніше:

 • Привітання. Привітайтеся. Якщо знаєте ім'я, то зверніться по імені. Люди люблять коли до них звертаються по імені. Психологія.
 • Суть листа викладіть лаконічно. Чемно.
 • Намагайтеся писати грамотно, помилки викликають неприйняття. Напишіть листа в Word, він підкреслить слова, в яких є помилки (можна перевірити текст на помилки в різних онлайн сервісах)
 • Не потрібно в таких листах (офіційних, так би мовити) використовувати знаки оклику, смайлики, замість точок скобочки, трьох крапок. (Як сказав Артемій Лебедєв - це діагноз, це Кащенко.)
 • Лист повинен викликати повагу.

Це основи.

Як дізнатися чи зареєстрований сайт в DMOZ?

Зайдіть в каталог і в пошук вбийте URL вашого сайту. Якщо сайт потрапив в каталог, то ви побачите в якої категорії він знаходиться, побачите назву і опис. Якщо не потрапив, то нічого не побачите.

Що робити не рекомендується

Підіб'ємо підсумки того, чого робити не варто:

 1. Багато радять стати редактором розділу заради того, щоб додати свій сайт (свої сітки сайтів). Я думаю це не прокотить і вас швиденько вирахують редактори інших розділів.
 2. Не потрібно пробувати підкупити редактора. Якщо редактор хабарів не бере , То ймовірність відмови на додавання вашого сайту в каталог зросте.
 3. Не варто використовувати різні онлайн-сервіси по автоматичної реєстрації в каталозі DMOZ.
 4. Не додавайте сайт в кілька розділів відразу.
 5. Не відправляйте повторні заявки часто.

новина

Друзі, 9 грудня 2013 року twidium.com запустила фото-конкурс з призовим фондом 20 000 рублів! Для участі в конкурсі потрібно просто сфотографувати себе на тлі монітора з заставкою будь-якої програми від twidium. Можна навіть незареєстрованої версії програми Друзі, 9 грудня 2013 року twidium Конкурс триватиме до 22 грудня 2013 року включно. Подробиці конкурсу за посиланням http://www.twidium.com/photo_contest.shtml

До НГ було б не погано виграти трохи грошенят, але ж До НГ було б не погано виграти трохи грошенят, але ж

Про програми від twidium я писав тут і тут . Ті, хто не чув ще про цих програмах, то ці програми допоможуть вам як в розкручуванні, так і в заробітку!

Ну, все, удачі. І бажаю потрапити в каталог DMOZ!

Якщо стаття була вам корисна, то поділіться нею в соціальних мережах. Я старався…

Що дає потрапляння в DMOZ?
Яка користь від каталогу для наших сайтів?
Зараз розповім яка взагалі користь від перебування сайтів в каталозі ДМОЗ (і чи є користь в принципі)?
Що дає потрапляння в DMOZ?
Яка користь від каталогу для наших сайтів?
Розумієте, так?
Php?
Як дізнатися чи зареєстрований сайт в DMOZ?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача