Статьи

Як додати блок на ucoz і що таке блоки для ucoz? | Як створити сайт на конструкторі, на движку або своїми руками

  1. Що таке блоки для ucoz?
  2. Як включити конструктор сайту?
  3. Що за кнопки?
  4. Як додати новий блок на ucoz?
  5. Як додати вміст в блок?
  6. Розбираємо HTML вкладку
  7. Вкладка під номером 3

І так, в цьому записі розглянемо як додати блок на ucoz

І так, в цьому записі розглянемо як додати блок на ucoz. Якщо сказати простіше, блок знаходиться на сайті, в сайдбарі. Сайдбар - це звичайна колонка або колонки збоку на сайті, колонок буває одна або дві.

Дуже важливо! Якщо раптом, перед тим як вивчити урок ви виявили що вид вашої панелі відрізняється від того що описано в уроці, не лякайтеся! Просто переведіть нову панель на стару. Як це зробити? Ось в цій інструкції .
Рекомендую почитати:
Всього за 200р.


В колонку поміщається інформація, яка постійно видно користувачеві і неважливо в якому розділі він знаходиться, інформація буде у нього перед очима.

Що таке блоки для ucoz?

Так ось, в блоки на ucoz поміщається інформація, яка показується користувачеві при перегляді сайту. Наприклад в блок можна помістити меню сайту, людина коли буде гуляти по сайту, то завжди зможе бачити меню. Так-же в блог можна розміщувати рекламу, категорії, календарі, опитування, статистику та багато іншого. Як виглядають блоки? ось -

Як включити конструктор сайту?

Кожним блоком можна керувати та налаштовувати під себе. Наприклад можна блок поставити вище або нижче в колонці, так-же кожному блоку можна змінити назву, блоки можна видаляти, додавати нові, редагувати наявні.

Все це дозволяє зробити конструктор на сайті, його потрібно просто включити. Що-б включити конструктор на сайті, натисніть на коліщатко і знайдіть іконку управління дизайном.

Що-б включити конструктор на сайті, натисніть на коліщатко і знайдіть іконку управління дизайном

Якщо натиснете, має випасти вікно, в якому знайдіть кнопку включити конструктор, натисніть на неї. Після натискання, сайт повинен перезавантажитися і активуватися конструктор сайту. Якщо все було зроблено правильно, з'явиться блоки як показано на малюнку вище.

Що за кнопки?

Давайте розберемося що за кнопки знаходяться на кожному блоці. У блоку який виділений синьою рамочкою (на зображенні нижче), є такі кнопки. Кнопки під номером 1 і 2, допомагають блок опускати і піднімати в гору.

Також де стоїть номер 3, можна схопити блок мишкою і перетягнути його на потрібне місце. Якщо натиснути на ім'я блоку, можна поміняти назву у блоку, стрілочка під номером 4. Кнопочка під номером 5, допомагає управляти меню , Зауважте що така кнопочка знаходиться тільки у меню, у інших блоків її немає.

Кнопочка під номером 6 допомагає налаштовувати блок, і управляти його вмістом. Що-б видалити блок, скористайтеся хрестиком, кнопочка під номером 7.

Як додати новий блок на ucoz?

Як було вже сказано вище, блоки на ucoz можна видаляти і додавати. Видаляти ви вже навчилися, а от як додати блок? Все дуже просто, помнете нашу кнопочку яку ми знайшли в коліщатку, іконка під назвою управління дизайном? Так ось, якщо на неї натиснути повторно, випаде вікно в якому є кнопочка додати блок.

Натисніть на неї, блок повинен з'явиться посередині сторінці. Дайте йому назву. Після обхопіть блок мишкою, як описано вище під стрілочкою 3, і перетягніть його в те місце, де хочете що-б він стояв. Якщо блок припаркували, робота ще не закінчена, блок потрібно наповнити, він ще порожній і в ньому немає вмісту.

Як додати вміст в блок?

Робиться це досить просто, для початок натисніть на кнопку під номером 6, дивіться на малюнку вище. Повинно відкритися вікно, в якому знайдете купу кнопок, вони-то і допоможуть нам наповнити наш блок.

Кнопки під номерами 1, 2, 3, допомагають переключаться між вкладками.

У кожній вкладці свої завдання, наприклад вкладка під номером 1, містить в собі зміст стандартних функцій для сайту. Вкладка під номером 2, допомагає вставити свій власний код, а під номером 3 дозволяє управляти доступом для блоку.

Для початок розберемося в кладці під номером 1. У цій вкладці саме багато кнопочок, кнопочка під номером 4, допомагає вставити віджети для сайту. Якщо натиснути на цю іконку, відкриється додаткове вікно в якому можна вибрати потрібний віджет.

Наприклад там є такі віджети як простий плеєр, плеєр з плей листом, соціальні закладки, відео з ютубі, галерея фото, снігопад і дуже багато інших фішок для сайту, всього їх 35. Виберіть для себе потрібний, налаштуйте його і натисніть зберегти.

Виберіть для себе потрібний, налаштуйте його і натисніть зберегти

Наступна кнопочка під номером 5, допомагає вставити на сайт різні гаджети. Так-же перейдіть по цій кнопці і у вас відкриється вікно, в якій 700 з чимось сторінок різних гаджетів. Від простого радіо для сайту і до карт від яндекса, пошуку вікіпедії і різних інших гаджетів які можна знайти в цьому вікні. Картинку давати не буду.

Кнопочка під номером 6 допомагає в блок вставити відео з ютубі, просто перейдіть по ній, і вказуєте посилання на відео від ютуба, зберігаємо і перевіряємо. Все те-ж саме з кнопочкою 7, тільки за місце відео вставляйте аудіо, вже зі свого сайту.

Іконка під номером 8, допомагає вставити інформери на ваш сайт. Якщо ви ще не знаєте що таке інформер, в подальших уроках ми розберемося що це таке, і як вони працюють.

У крации скажу, це спеціальний код - який допомагає виводити на сторінці або в сайдбарі інформацію.

Наприклад, коли людина читає новина на вашому сайті, йому під новиною показуються інші новини по той-же темі, це можна зробити за допомогою інформера.

9 кнопка допомагає налаштувати rss стрічку, тобто в блоці буде довантажувати інформація з інших сайтів. Особисто я не налаштовував стрічку, так-що не знаю як з нею працювати.

У 10 іконці, можна додавати елементи сайту, такі як вхід на сайт, категорії для сайту, категорія каналів, пошук по сайту і інші елементи. Зауважте що з'явилася 4 вкладка у вікні, вона дозволяє повернутись назад до вмісту вікна.

Зауважте що з'явилася 4 вкладка у вікні, вона дозволяє повернутись назад до вмісту вікна

11 кнопка допомагає так-же вставляти різні елементи на сайт, такі як архів записів, календар, пошук по сайту, хмара тегів і категорії. Хоча чим вони відрізняються від попередньої кнопки незрозуміло. 12 кнопка допомагає вставляти в сайдбар меню для сайту, як це робиться ми докладно розбиралися ось в цього запису .

Дивіться у відео. Остання кнопка під номером 13, допомагає вставляти банера на сайт. Перед тим як вставити банер на сайт, його потрібно налаштувати в панелі управління, на головній сторінці в розділі Ротатор банерів.

Зазвичай ротатор банерів, потрібно налаштовувати якщо у вас є на сайті рекламодавці, через цю функцію дуже зручно відстежувати статистику для банерів. У наступних уроках ми будемо розбиратися з цією функцією. Ну і остання кнопка хрестик під номером 14, допомагає закрити наше вікно.

Розбираємо HTML вкладку

У наступну вкладку під номером 2, можна вставляти свої HTML коди. Це дуже зручно, якщо у нас в вмісті немає відповідного елемента для сайту. Його можна самому створити за допомогою кодів і вставити його за допомогою цієї вкладки. Якщо ви вставили код html або елемент зі змісту, не забувайте зберегти блок.

Вкладка під номером 3

Дана вкладка допомагає нам встановлювати права доступу для нашого блоку. Ви можете цей блок показувати певним групам і в певних розділах на сайті.

Наприклад, якщо ви не хочете що-б блок було видно гостям, просто зніміть галочку навпроти слова гості, і збережіть блок. Відвідувачі які будуть заходити на сайт без авторизації, не бачитимуть цей блок, всім іншим групам він буде показуватися.

Відвідувачі які будуть заходити на сайт без авторизації, не бачитимуть цей блок, всім іншим групам він буде показуватися

І така-ж історія з показами в модулях, наприклад у вас на сайті 3 модуля, каталог сайтів, блог, новини сайту. Ви не хочете що-б даний блок, показувався в розділі каталог сайтів. Просто зніміть галочку навпроти каталог сайтів і збережіть. Блок буде показуватися всюди крім цього розділу.

Ну і найцікавіше, після того як ми створили свій блок, вибрали для нього місце, наповнили вмістом, натиснули кнопку хрестик під номером 14, у нас настройка блоку завершилася, але ми виявили що до-сих-пір перебуваємо в розділі конструктор сайту, як з нього вийти?

Все дуже просто, пам'ятайте нашу кнопочку під назвою управління дизайном?

Так ось натисніть на неї, має як зазвичай випасти вікно, в якому знайдете 3 кнопки. Якщо натиснути на кнопку відключити конструктор, кнопка під номером 1, тоді ми вийдемо з конструктора, але все що ми налаштовували у блоків загубиться, і тоді доведеться налаштовувати все заново. Так-що кнопка під номером 2, нам підійде більше.

Ось і все мабуть, ми розглянули як додавати блоки на сайт, як їх наповнювати і навіть як їх зберігати. Думаю цієї інформації досить що-б розібратися як працюють блоки, ну а якщо ні, дивіться більш детально в відео нижче. Дякую за увагу і до нового уроку.

Важливо! Якщо раптом у вас вийшло налаштувати сайт за допомогою моїх уроків, і вам вже не в перший раз він допомагає розібратися з різними завданнями, тоді не забудьте подякувати Автора в коментарях! Після подяки Автор знає що праця була цінний і корисний, а той час, який було витрачено на урок, не витрачено в пусту і згодилося хорошим людям.
Дякую за увагу і розуміння.
Реклама:

  1. Подяка буває різна, підтримка проекту в грошовому вираженні.
  2. Поділиться посиланням, на приклад на своєму сайті або в соц мережах.
  3. Залишити коментар на сайті.

Є багато різних варіантів як віддячити Автора.

Що таке блоки для ucoz?
Як включити конструктор сайту?
Що за кнопки?
Як додати новий блок на ucoz?
Як додати вміст в блок?
Як це зробити?
Що таке блоки для ucoz?
Як виглядають блоки?
Що за кнопки?
Видаляти ви вже навчилися, а от як додати блок?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача