Статьи

Як заощадити інтернет-трафік на смартфоні

Ще років десять тому про це не доводилося навіть мріяти, але всесвітня павутина тепер з нами всюди: вдома і на вулиці, в машині і в поїзді. Це стало можливим завдяки розвитку мобільного інтернету. Стрімко зростає кількість власників смартфонів. І так само стрімко збільшується обсяг споживаного інтернет-трафіку.

Не всі абоненти стільникових операторів роблять вибір на користь безлімітних тарифів. До речі, на ділі не такі вже вони й безлімітні: після використання певного обсягу трафіку помітно падає швидкість з'єднання. Але для неспішного подорожі по сайтам і спілкування в месенджерах її все ж цілком достатньо.

Щоб улюблений смартфон не «проїв дірку» в вашому бюджеті, дотримуйтесь наших простим рекомендаціям.

Щоб улюблений смартфон не «проїв дірку» в вашому бюджеті, дотримуйтесь наших простим рекомендаціям. На зекономлені гроші буде приємно купити нову пару туфель або давно сподобалося плаття .

1. Найбільше трафіку в смартфоні витрачається на додатки. Отримавши доступ до інтернету, програми намагаються встановити оновлення, а гри також можуть завантажувати контент у вигляді різних бонусів і реклами. Природно, на все це йдуть дорогоцінні мегабайти трафіку. Для вирішення цієї проблеми потрібно в настройках смартфона включити можливість оновлення програм тільки при підключенні до Wi-Fi.

2. Якщо на робочий стіл вашого смартфона виведені віджети, які використовують мобільний інтернет, обмежте їх кількість. Напевно щодня ви користуєтеся лише деякими з них.

Напевно щодня ви користуєтеся лише деякими з них

3. Щоб боротися з ворогом, його потрібно знати в обличчя. Визначте, які програми споживають найбільше трафіку. На Android-пристроях зробити це дуже просто. Зайдіть в «Налаштування» і виберіть розділ «Передача даних». Ви побачите графік добового споживання інтернету і список програм з інформацією про те, скільки трафіку припадає на кожне з них. Якщо ви твердо вирішили економити цей цінний ресурс, відкрийте по черзі кожну програму зі списку і обмежте доступ до інтернету. Однак до цього заходу слід вдаватися лише в крайніх випадках (тільки в режимі жорсткої економії, якщо хочете), оскільки такі дії можуть порушувати роботу додатків .

Якщо ви твердо вирішили економити цей цінний ресурс, відкрийте по черзі кожну програму зі списку і обмежте доступ до інтернету.

4. Один з найпростіших і дієвих способів економії трафіку - вимикання передачі даних. Деякі ігри мають властивість в процесі роботи довантажувати різну інформацію. При відключенні опції передачі даних цього точно не відбудеться.

5. Якщо на свою силу волі ви не сподіваєтеся, вам допоможуть спеціальні програми для контролю використання мобільного інтернету на смартфоні. Вони вміють не тільки збирати інформацію про обсяг трафіку, а й відключати додатки при перевищенні встановлених значень. Встановіть щоденні, щотижневі або щомісячні ліміти мобільного інтернету - і незабаром ви навчитеся «тримати себе в руках». А ще дізнаєтесь, який прекрасний світ поза вашого смартфона.

6. Досить багато трафіку витрачається на потокове аудіо і відео. Намагайтеся уникати їх використання в зоні мобільного інтернету.

7. Вимикайте геолокацію. Цей сервіс необхідний для роботи багатьох програм , Серед яких соціальні та навігаційні. Але ж ніщо не заважає вам відключати його, коли ви не користуєтеся цими програмами.

Економити щось - завжди складно, але бачити результати своїх зусиль завжди приємно.

За матеріалами служби підтримки Агента Mail.ru

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача