Статьи

Як вийти зі стану жертви?

  1. З любов'ю, Юлія Кравченко

Якщо у вас в житті багато чого не ладиться, одна проблема змінюється іншою, і в них, звичайно ж, винні не ви, а інші люди, якщо ви сподіваєтеся на свою долю, вважаючи її несправедливою , Значить, ви перебуваєте в стані жертви. Але, не дивлячись на те, що ви вже звикли жаліти себе і приймати співчуття і підтримку оточуючих, якщо ви хочете що-небудь змінити в своєму житті, то з цього стану потрібно терміново виходити. Не буває здорових, щасливих, успішних людей в стані жертви! Навпаки - в їх житті постійно відбувається щось погане, що для них, в общем-то, зовсім не дивно: адже вони бідні і нещасні, що ж з ними ще може відбуватися крім бідності і нещасть!

Для того, щоб стати господарем свого життя, давайте розглянемо характерні ознаки, властиві станом жертви і способи їх нейтралізації:

  1. "Все погано". Це, можна сказати, життєве кредо жертви. Навколо все погано, а буде ще гірше. Хочеться, звичайно, сподіватися на краще, але звідки цьому краще взятися ... Краще відбувається тільки з іншими людьми, які цього зовсім не гідні. Великі гроші заробляються тільки нечесним трудом, брехнею і обманом, як у політиків, наприклад. Удача супроводжує тільки бандитам, а справжня любов взагалі буває тільки в серіалах.

Нейтралізація: Міняємо орієнтир думок на прямо протилежний: «Все добре, а буде ще краще. Кожна людина творить своє життя сам, а майбутні події притягує до себе своїм мисленням. Тому ті люди, у яких в житті все добре - не обманщики і бандити, а оптимісти з великим запасом благочестя ».

  1. "Я не винна". У своїх бідах людина, яка знаходиться в стані жертви, звинувачує кого завгодно, тільки не себе. Тут може бути винне і уряд, і вищі сили, і доля, і інші люди. Своєї провини чоловік в події нещастя не бачить і відповідальність за своє життя навіть не думає брати.

Нейтралізація: «Я беру відповідальність за своє життя і за все що відбуваються в ній події. Я розумію, що якщо у мене з'явилася проблема, я сама створила її своїм неправильним світоглядом, ставленням до себе, іншим людям і життя. Так як я сама її створила, то я сама зможу її і вирішити. Я дякую проблему за те, що вона вказала мені на мої недоліки і не дозволила зійти зі стежки свого призначення ». Ось такі думки будуть у людини, який вийшов зі стану жертви. Нейтралізація: «Я беру відповідальність за своє життя і за все що відбуваються в ній події

  1. «Пожалійте мене». Жертва завжди хоче, щоб її пожаліли, поспівчували їй, допомогли і підтримали. Вона буде плакати і скаржитися на долю до тих пір, поки не отримає достатньо співчуття, але як показує практика, жертві дуже рідко буває достатньо.

Нейтралізація: «Не треба мене жаліти, у мене все добре. А то, що сталося, сталося з моєї вини, я сама створила цю ситуацію у своєму житті ».

  1. «Я не можу нічого змінити». Як правило, людина, яка опинилася в стані жертви, знаходиться там цілком і повністю. Тому він і не збирається що щось змінювати і виправляти ситуацію. А навіщо? Виправляти адже потрібно тому, хто винен, а жертва не відчуває себе винною. І тому вона буде продовжувати жаліти себе і чекати, що той, хто в її проблемах винен, той все і виправить.

Нейтралізація: «Так як я сама створила цю проблему і притягнула її в своє життя, я сама все і виправлю».

Якщо ви вимовляєте часто хоча б одну з фраз, наведених вище, значить, ви перебуваєте в стані жертви. Перш ніж починати працювати над собою і поступово повертати втрачений контроль над життям , Розберіться, чому вам вигідно бути жертвою. Адже раз ви зробили вибір бути жертвою, значить, ви в будь-якому випадку мали вигоду. Наведу як приклад хвору жінку, яка половину своїх захворювань сама собі придумала, повірила в них і справді почала відчувати симптоми цих вигаданих хвороб. Для неї це було вигідно, так як вже дорослі діти зовсім не звертали на неї уваги, а з появою цілого букета захворювань, стали приїжджати і провідувати її, розпитувати про здоров'я, словом, дбати і переживати.

А яка користь є у вас?

З любов'ю, Юлія Кравченко

Якщо ви хочете задати мені питання, ви можете зробити це тут , Я із задоволенням на нього відповім!

А навіщо?
А яка користь є у вас?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.