Статьи

Як вийти зі стану жертви?

  1. З любов'ю, Юлія Кравченко

Якщо у вас в житті багато чого не ладиться, одна проблема змінюється іншою, і в них, звичайно ж, винні не ви, а інші люди, якщо ви сподіваєтеся на свою долю, вважаючи її несправедливою , Значить, ви перебуваєте в стані жертви. Але, не дивлячись на те, що ви вже звикли жаліти себе і приймати співчуття і підтримку оточуючих, якщо ви хочете що-небудь змінити в своєму житті, то з цього стану потрібно терміново виходити. Не буває здорових, щасливих, успішних людей в стані жертви! Навпаки - в їх житті постійно відбувається щось погане, що для них, в общем-то, зовсім не дивно: адже вони бідні і нещасні, що ж з ними ще може відбуватися крім бідності і нещасть!

Для того, щоб стати господарем свого життя, давайте розглянемо характерні ознаки, властиві станом жертви і способи їх нейтралізації:

  1. "Все погано". Це, можна сказати, життєве кредо жертви. Навколо все погано, а буде ще гірше. Хочеться, звичайно, сподіватися на краще, але звідки цьому краще взятися ... Краще відбувається тільки з іншими людьми, які цього зовсім не гідні. Великі гроші заробляються тільки нечесним трудом, брехнею і обманом, як у політиків, наприклад. Удача супроводжує тільки бандитам, а справжня любов взагалі буває тільки в серіалах.

Нейтралізація: Міняємо орієнтир думок на прямо протилежний: «Все добре, а буде ще краще. Кожна людина творить своє життя сам, а майбутні події притягує до себе своїм мисленням. Тому ті люди, у яких в житті все добре - не обманщики і бандити, а оптимісти з великим запасом благочестя ».

  1. "Я не винна". У своїх бідах людина, яка знаходиться в стані жертви, звинувачує кого завгодно, тільки не себе. Тут може бути винне і уряд, і вищі сили, і доля, і інші люди. Своєї провини чоловік в події нещастя не бачить і відповідальність за своє життя навіть не думає брати.

Нейтралізація: «Я беру відповідальність за своє життя і за все що відбуваються в ній події. Я розумію, що якщо у мене з'явилася проблема, я сама створила її своїм неправильним світоглядом, ставленням до себе, іншим людям і життя. Так як я сама її створила, то я сама зможу її і вирішити. Я дякую проблему за те, що вона вказала мені на мої недоліки і не дозволила зійти зі стежки свого призначення ». Ось такі думки будуть у людини, який вийшов зі стану жертви. Нейтралізація: «Я беру відповідальність за своє життя і за все що відбуваються в ній події

  1. «Пожалійте мене». Жертва завжди хоче, щоб її пожаліли, поспівчували їй, допомогли і підтримали. Вона буде плакати і скаржитися на долю до тих пір, поки не отримає достатньо співчуття, але як показує практика, жертві дуже рідко буває достатньо.

Нейтралізація: «Не треба мене жаліти, у мене все добре. А то, що сталося, сталося з моєї вини, я сама створила цю ситуацію у своєму житті ».

  1. «Я не можу нічого змінити». Як правило, людина, яка опинилася в стані жертви, знаходиться там цілком і повністю. Тому він і не збирається що щось змінювати і виправляти ситуацію. А навіщо? Виправляти адже потрібно тому, хто винен, а жертва не відчуває себе винною. І тому вона буде продовжувати жаліти себе і чекати, що той, хто в її проблемах винен, той все і виправить.

Нейтралізація: «Так як я сама створила цю проблему і притягнула її в своє життя, я сама все і виправлю».

Якщо ви вимовляєте часто хоча б одну з фраз, наведених вище, значить, ви перебуваєте в стані жертви. Перш ніж починати працювати над собою і поступово повертати втрачений контроль над життям , Розберіться, чому вам вигідно бути жертвою. Адже раз ви зробили вибір бути жертвою, значить, ви в будь-якому випадку мали вигоду. Наведу як приклад хвору жінку, яка половину своїх захворювань сама собі придумала, повірила в них і справді почала відчувати симптоми цих вигаданих хвороб. Для неї це було вигідно, так як вже дорослі діти зовсім не звертали на неї уваги, а з появою цілого букета захворювань, стали приїжджати і провідувати її, розпитувати про здоров'я, словом, дбати і переживати.

А яка користь є у вас?

З любов'ю, Юлія Кравченко

Якщо ви хочете задати мені питання, ви можете зробити це тут , Я із задоволенням на нього відповім!

А навіщо?
А яка користь є у вас?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача