Статьи

Як зробити GIF анімацію в Фотошопі, зберігаємо анімований gif

  1. Додавання зображень GIF анімації в Photoshop
  2. Налаштування GIF анімації в Фотошопі
  3. Збереження GIF анімації в Фотошоп

Раніше на сайті ми розглядали сторонні   сервіси створення гіф анімації   , Проте більшість з них запросто може замінити звичайний Фотошоп Раніше на сайті ми розглядали сторонні сервіси створення гіф анімації , Проте більшість з них запросто може замінити звичайний Фотошоп. Анімовані GIF файли з його допомогою робляться досить легко і швидко. Вони, як правило, складаються з декількох зображень (кадрів), які при покрокової зміни і утворюють фінальний результат. Сьогодні постараємося максимально детально розглянути дане питання від А до Я:

Скріншоти нижче представлені з Photoshop СС, але робота з GIF анімацією в CS6 і інших версіях програми плюс-мінус аналогічна. Можливо, візуально інструменти будуть трохи відрізнятися, але в цілому, принцип і алгоритм дій схожі. Як приклад розглянемо тривіальну завдання як створити GIF анімацію в Фотошопі з фотографій, що змінюють один одного. Нещодавно за допомогою цього керівництва зробив гифку про свої пригоди для підсумкового поста за 2016 рік в персональному блозі.

Процес зайняв буквально хвилин 5-10. Тут важливо просто уважно виконувати всі кроки. В кінці поста знайдете англомовний видеоурок по даній темі.

Додавання зображень GIF анімації в Photoshop

Насамперед потрібно завантажити в графічний редактор все картинки / фото, які будуть брати участь в анімації. Додайте їх в один проект різними верствами - цей будуть кадри для результуючого GIF файлу. Перевірте розміри картинок і їх відображення щоб все було як вам потрібно. Шари можна приховувати (за допомогою іконки очі зліва від шару) щоб переглядати всі об'єкти.

Далі в пункті меню Window (Вікно) включаєте відображення панелі Timeline (Шкала часу). Інструмент відповідає за створення GIF анімації в Photoshop. Розмістіть його знизу в робочій області.

У центрі даної панелі є список, що випадає, де потрібно вибрати варіант «Create Frame Animation» і клікнути на кнопку. В результаті цієї дії Timeline трохи зміниться, і ви повинні побачити в якості першого кадру картинку з самого верхнього шару.

На наступному кроці виділяєте всі шари в проекті (клацає по ним утримуючи клавішу Ctrl). Після цього відкриваєте контекстне меню в правому верхньому куті вікна Timeline і по вибираєте «Make Frames From Layers».

Після цього відкриваєте контекстне меню в правому верхньому куті вікна Timeline і по вибираєте «Make Frames From Layers»

З усіх видимих ​​і виділених шарів Adobe Photoshop створить кадри анімованого GIF. В результаті побачите їх в панелі Timeline.

В результаті побачите їх в панелі Timeline

Налаштування GIF анімації в Фотошопі

Тут вам потрібно буде вказати 2 речі: тривалість відображення різних кадрів + число повторень гифки. Почнемо з першого. Під кожним об'єктом-картинкою в Timeline знайдете час показу і стрілочку вниз. Клікаєте по ним і у спливаючому меню вибираєте тривалість карда.

Елементам можна вказувати різні часи або задати параметр одночасно для декількох з них (спільне виділення як і в шарах - за допомогою Ctrl).

Щоб «зациклити» GIF в Фотошопі при створенні анімації вибираєте значення Forever в відповідній настройці як показано на скріншоті нижче.

Щоб «зациклити» GIF в Фотошопі при створенні анімації вибираєте значення Forever в відповідній настройці як показано на скріншоті нижче

Тамже є можливість вказати будь-яке потрібне вам число повторень. Поруч знаходиться кнопка Play, що дозволяє програти анімований GIF і подивитися як буде виглядати підсумковий результат.

Збереження GIF анімації в Фотошоп

У фінальній частині нашого керівництва розглянемо як правильно зберегти GIF анімацію в Фотошопі. Для цієї мети використовується знайомий всім інструмент Save for Web, проте в останніх версіях Adobe Photoshop СС він розташовується в новому місці меню (File - Export). На щастя гаряча клавіша Alt + Shift + Ctrl + S все ще працює.

У вікні налаштувань треба вибрати формат GIF, а також переконатися, що настройка Looping Options встановлена ​​в Forever. У нижньому правому куті вікна є можливість запустити створений вами анімований GIF в Photoshop для попереднього перегляду.

Якщо все функціонує так, як потрібно, клікаєте Save і зберігаєте файл на локальному комп'ютері. Щоб перевірити працездатність GIF потрібно відкривати його в браузері, тому що вбудований переглядач Windows анімацію не програє.

До речі ви також легко можете експортувати ваш проект в відео формат. Порядок дій аналогічний як при збереженні GIF анімації, але в Фотошоп меню вибираєте пункт File - Export - Render Video.

Порядок дій аналогічний як при збереженні GIF анімації, але в Фотошоп меню вибираєте пункт File - Export - Render Video

У вікні, будуть різні настройки відео, але нічого додатково змінювати не потрібно, просто клікаєте по кнопці Render. В результаті отримаєте mp4 файл зі слайдшоу фотографій / зображень.

Наостанок пропонуємо глянути англомовний видеоурок про створення анімованих GIF в Photoshop. Алгоритм роботи там такий же, як і в статті, але можливо, вам буде простіше сприймати інформацію по відео.

Якщо у вас залишилися ще якісь питання про те як зробити GIF анімацію в Фотошопі або є доповнення, пишіть в коментарях.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.