Статьи

Як зробити GIF анімацію в Фотошопі, зберігаємо анімований gif

  1. Додавання зображень GIF анімації в Photoshop
  2. Налаштування GIF анімації в Фотошопі
  3. Збереження GIF анімації в Фотошоп

Раніше на сайті ми розглядали сторонні   сервіси створення гіф анімації   , Проте більшість з них запросто може замінити звичайний Фотошоп Раніше на сайті ми розглядали сторонні сервіси створення гіф анімації , Проте більшість з них запросто може замінити звичайний Фотошоп. Анімовані GIF файли з його допомогою робляться досить легко і швидко. Вони, як правило, складаються з декількох зображень (кадрів), які при покрокової зміни і утворюють фінальний результат. Сьогодні постараємося максимально детально розглянути дане питання від А до Я:

Скріншоти нижче представлені з Photoshop СС, але робота з GIF анімацією в CS6 і інших версіях програми плюс-мінус аналогічна. Можливо, візуально інструменти будуть трохи відрізнятися, але в цілому, принцип і алгоритм дій схожі. Як приклад розглянемо тривіальну завдання як створити GIF анімацію в Фотошопі з фотографій, що змінюють один одного. Нещодавно за допомогою цього керівництва зробив гифку про свої пригоди для підсумкового поста за 2016 рік в персональному блозі.

Процес зайняв буквально хвилин 5-10. Тут важливо просто уважно виконувати всі кроки. В кінці поста знайдете англомовний видеоурок по даній темі.

Додавання зображень GIF анімації в Photoshop

Насамперед потрібно завантажити в графічний редактор все картинки / фото, які будуть брати участь в анімації. Додайте їх в один проект різними верствами - цей будуть кадри для результуючого GIF файлу. Перевірте розміри картинок і їх відображення щоб все було як вам потрібно. Шари можна приховувати (за допомогою іконки очі зліва від шару) щоб переглядати всі об'єкти.

Далі в пункті меню Window (Вікно) включаєте відображення панелі Timeline (Шкала часу). Інструмент відповідає за створення GIF анімації в Photoshop. Розмістіть його знизу в робочій області.

У центрі даної панелі є список, що випадає, де потрібно вибрати варіант «Create Frame Animation» і клікнути на кнопку. В результаті цієї дії Timeline трохи зміниться, і ви повинні побачити в якості першого кадру картинку з самого верхнього шару.

На наступному кроці виділяєте всі шари в проекті (клацає по ним утримуючи клавішу Ctrl). Після цього відкриваєте контекстне меню в правому верхньому куті вікна Timeline і по вибираєте «Make Frames From Layers».

Після цього відкриваєте контекстне меню в правому верхньому куті вікна Timeline і по вибираєте «Make Frames From Layers»

З усіх видимих ​​і виділених шарів Adobe Photoshop створить кадри анімованого GIF. В результаті побачите їх в панелі Timeline.

В результаті побачите їх в панелі Timeline

Налаштування GIF анімації в Фотошопі

Тут вам потрібно буде вказати 2 речі: тривалість відображення різних кадрів + число повторень гифки. Почнемо з першого. Під кожним об'єктом-картинкою в Timeline знайдете час показу і стрілочку вниз. Клікаєте по ним і у спливаючому меню вибираєте тривалість карда.

Елементам можна вказувати різні часи або задати параметр одночасно для декількох з них (спільне виділення як і в шарах - за допомогою Ctrl).

Щоб «зациклити» GIF в Фотошопі при створенні анімації вибираєте значення Forever в відповідній настройці як показано на скріншоті нижче.

Щоб «зациклити» GIF в Фотошопі при створенні анімації вибираєте значення Forever в відповідній настройці як показано на скріншоті нижче

Тамже є можливість вказати будь-яке потрібне вам число повторень. Поруч знаходиться кнопка Play, що дозволяє програти анімований GIF і подивитися як буде виглядати підсумковий результат.

Збереження GIF анімації в Фотошоп

У фінальній частині нашого керівництва розглянемо як правильно зберегти GIF анімацію в Фотошопі. Для цієї мети використовується знайомий всім інструмент Save for Web, проте в останніх версіях Adobe Photoshop СС він розташовується в новому місці меню (File - Export). На щастя гаряча клавіша Alt + Shift + Ctrl + S все ще працює.

У вікні налаштувань треба вибрати формат GIF, а також переконатися, що настройка Looping Options встановлена ​​в Forever. У нижньому правому куті вікна є можливість запустити створений вами анімований GIF в Photoshop для попереднього перегляду.

Якщо все функціонує так, як потрібно, клікаєте Save і зберігаєте файл на локальному комп'ютері. Щоб перевірити працездатність GIF потрібно відкривати його в браузері, тому що вбудований переглядач Windows анімацію не програє.

До речі ви також легко можете експортувати ваш проект в відео формат. Порядок дій аналогічний як при збереженні GIF анімації, але в Фотошоп меню вибираєте пункт File - Export - Render Video.

Порядок дій аналогічний як при збереженні GIF анімації, але в Фотошоп меню вибираєте пункт File - Export - Render Video

У вікні, будуть різні настройки відео, але нічого додатково змінювати не потрібно, просто клікаєте по кнопці Render. В результаті отримаєте mp4 файл зі слайдшоу фотографій / зображень.

Наостанок пропонуємо глянути англомовний видеоурок про створення анімованих GIF в Photoshop. Алгоритм роботи там такий же, як і в статті, але можливо, вам буде простіше сприймати інформацію по відео.

Якщо у вас залишилися ще якісь питання про те як зробити GIF анімацію в Фотошопі або є доповнення, пишіть в коментарях.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача