Статьи

Як зробити банер в новому вікні

  1. Як зробити відкриття посилання в новому вікні
  2. Як зробити банер

Маленький-короткий і, сподіваюся, корисний пост про те, як зробити банер і щоб посилання в ньому відкривалася в новому вікні. Застосував сьогодні і записую в блог по гарячих слідах, щоб завжди було під рукою.

В кінці цієї статті Ви дізнаєтесь, як просто зробити банер, а поки, як зробити так, щоб він відкрився в новому вікні.

За замовчуванням більшість рекламних і партнерських банерів відкривається на тій же сторінці, і відвідувачі йдуть, не озираючись. Один маленький шматочок html коду, внесений в код банера, і все виправлено.
З цієї статті Ви дізнаєтесь як зробити так, щоб посилання на сайт в банері відкривалася в новому вікні браузера, а так само, як зробити банер .

Так влаштований світ блогів: як тільки у вас з'явиться перший сайт, слідом за ним народиться непереборне бажання його прикрашати, плекати, а потім і отримувати з цього чудесного інструменту прибуток.

Якщо банер вже розташований в сайдбарі вашого блогу, заходимо в адмінпанель сайту: КОНСОЛЬ - Зовнішній вигляд - віджети.

У правій колонці серед встановлених в сайдбарі віджетів знаходимо потрібний, розкриваємо його - перед нами код банера. Припустимо, виглядає він приблизно так (що саме там написано, не має значення):

Припустимо, виглядає він приблизно так (що саме там написано, не має значення):

На малюнку посилання в коді банера закрита від індексації тегом nofollow. Якщо ви теж користуєтеся цією штукою, то відразу після тега, в тому місці, де на малюнку стоїть червона риска, потрібно вставити наступний рядок:

target = "_ blank"

Команда означає - «відкривати в новому вікні».

Якщо не використовуєте тег noffolow, то рядок ставите замість цього тега, відразу після посилання, яка веде на сторонній ресурс. Тепер банер буде відкриватися в новому вікні, і відвідувачі вашого блогу не втратять вас з поля зору.

В кінці не забудьте натиснути на кнопку ЗБЕРЕГТИ в віджеті, після чого його можна закрити і перейти на сайт, щоб перевірити результат.

PS Якщо ви вперше ставите код банера в віджет сайту, то впишіть відразу цю строчку в код (я роблю це вручну, але можна скопіювати) - потім на ці дрібниці вічно не вистачає часу.

Як зробити відкриття посилання в новому вікні

Теж саме стосується до звичайних посиланнях. Щоб зробити відкриття посилання в новому вікні досить підставити target = "_ blank" в теж місце куди у випадку з банером, тобто виходить приблизно ось така комбінація -

<a href=»http://opartnerke.ru/» target=»_blank»> анкор посилання </a>

Якщо Ваш сайт на системі управління (CMS) WordPress, то завдання спрощується. Виділивши слово або словосполучення в яке бажаєте вставити посилання натисніть на панелі керування значок посилання: Якщо Ваш сайт на системі управління (CMS) WordPress, то завдання спрощується

Потім, коли відкриється вікно, поставте галочку (чекбокс) «відкрити в новому вікні», як показано на скріншоті :

Потім, коли відкриється вікно, поставте галочку (чекбокс) «відкрити в новому вікні», як показано на   скріншоті   :

Як зробити банер

КОРИСНА ПРОГРАМА для блогера Безкоштовний відео урок від Володимира Бєляєва, у якого я вчуся на безкоштовному курсі: «Як зробити банер». Там 3-хвилинне відео і архів дуже корисною і простий програми, за допомогою якої можна робити свої банери. Що буває потрібно для створення власних інтелектуальних продуктів, якщо вони у вас вже є (книги, курси, навчальні уроки) або для роботи з партнерськими програмами, у яких немає свого рекламного банера. У мене вийшов ось такий банер, зроблений в цій програмі:

Витратив на його створення десь 10 хвилин. Тепер ви знаєте, як зробити банер і щоб він відкривався в новому вікні. Причому це стосується не тільки банерів, але і будь-яких картинок в статтях і сайдбарі вашого блогу, якщо ви хочете, щоб вони завантажувалися на іншій сторінці.

У наступній статті розповім про те, Як зробити картинку посиланням - тобто так, щоб створений вами банер відкривався на тій сторінці, на яку ви його перенаправили. Як це реалізується, можна подивитися в банерах правого сайдбара мого сайту або в статті 17 способів заробітку в Інтернеті (де я використовую картинку для реклами партнерської продукту - книги і ставлю в статтю її обкладинку)
КОРИСНИЙ НАВИЧКА:
Як зменшити вагу фотографії

Як красиво оформити фотографії для блогу

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.