Статьи

Як зробити банер | Просто про створення сайтів і банерів Сторінка 2

10.07.09

У цьому уроці я хотів би детально описати, як за допомогою ActionScript 3 банер на flash можна зробити посиланням.

Ви можете абсолютно безкоштовно завантажити архів .rar з ісходником flash-банера в форматі .fla, який ілюструє цей урок (10 Кб):

Завантажити безкоштовно архів з ісходником Завантажити безкоштовно архів з ісходником .fla банера flash

У своїй статті Як банер на Flash зробити посиланням я детально описував, як за допомогою вбудованого в Adobe Flash мови ActionScript 2.0 можна зробити флеш-ролик клікабельним. Суть уроку в тому, що потрібно в самий верхній окремий шар ролика flash вставити прозорий об'єкт button, розмір якого збігається з розміром всього банера. А далі до цієї прозорої кнопці чіплявся простенький код переходу, написаний на ActionScript 2. Все просто, все працює, всі щасливі.

Судячи з коментарів після цього уроку, щасливі виявилися не всі. Запропонований стандартний спосіб зробити банер flash клікабельним не працював, якщо банер розроблявся з використанням більш нової версії мови ActionScript 3.0. Справа в тому, що 3-тя версія ActionScript істотно перероблена і код ActionScript 2 не завжди розуміється середовищем розробки і програвачем. Середовище розробки Adobe Flash CS4, як і попередня версія Adobe Flash CS3, при створенні нового флеш-кліпу пропонує за замовчуванням використовувати нову версію вбудованої мови ActionScript 3.0. Новачки, які при створенні свого банера вирішили, що більш нова версія краще, зіткнулися з тим, що описаний в статті спосіб додавання посилання в банер на flash, не працював.

Особисто я не є прихильником використання всього самого нового. За краще почекати, поки інші помучаться з невідповідностями, витратять час на написання книг і уроків. Якщо старий спосіб працює - навіщо шукати собі зайву роботу? Втім, скільки людей, стільки й думок.

Насправді зробити посиланням банер, розроблений в Adobe Flash CS4 з обраним мовою ActionScript 3 не складніше, ніж більш старих версіях Флеша на ActionScript 2. Просто це трохи по-іншому виглядає.

Читати повністю "

Якщо старий спосіб працює - навіщо шукати собі зайву роботу?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.