Статьи

Як зробити банер | Просто про створення сайтів і банерів Сторінка 2

10.07.09

У цьому уроці я хотів би детально описати, як за допомогою ActionScript 3 банер на flash можна зробити посиланням.

Ви можете абсолютно безкоштовно завантажити архів .rar з ісходником flash-банера в форматі .fla, який ілюструє цей урок (10 Кб):

Завантажити безкоштовно архів з ісходником Завантажити безкоштовно архів з ісходником .fla банера flash

У своїй статті Як банер на Flash зробити посиланням я детально описував, як за допомогою вбудованого в Adobe Flash мови ActionScript 2.0 можна зробити флеш-ролик клікабельним. Суть уроку в тому, що потрібно в самий верхній окремий шар ролика flash вставити прозорий об'єкт button, розмір якого збігається з розміром всього банера. А далі до цієї прозорої кнопці чіплявся простенький код переходу, написаний на ActionScript 2. Все просто, все працює, всі щасливі.

Судячи з коментарів після цього уроку, щасливі виявилися не всі. Запропонований стандартний спосіб зробити банер flash клікабельним не працював, якщо банер розроблявся з використанням більш нової версії мови ActionScript 3.0. Справа в тому, що 3-тя версія ActionScript істотно перероблена і код ActionScript 2 не завжди розуміється середовищем розробки і програвачем. Середовище розробки Adobe Flash CS4, як і попередня версія Adobe Flash CS3, при створенні нового флеш-кліпу пропонує за замовчуванням використовувати нову версію вбудованої мови ActionScript 3.0. Новачки, які при створенні свого банера вирішили, що більш нова версія краще, зіткнулися з тим, що описаний в статті спосіб додавання посилання в банер на flash, не працював.

Особисто я не є прихильником використання всього самого нового. За краще почекати, поки інші помучаться з невідповідностями, витратять час на написання книг і уроків. Якщо старий спосіб працює - навіщо шукати собі зайву роботу? Втім, скільки людей, стільки й думок.

Насправді зробити посиланням банер, розроблений в Adobe Flash CS4 з обраним мовою ActionScript 3 не складніше, ніж більш старих версіях Флеша на ActionScript 2. Просто це трохи по-іншому виглядає.

Читати повністю "

Якщо старий спосіб працює - навіщо шукати собі зайву роботу?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача