Статьи

Як збільшити ефективність партнерських банерів + бонус

Сайт дня ( як потрапити ): Загадкова Індія , Тури і відпочинок в Індії

На багатьох сайтах можна зустріти партнерські банери. Партнерські програми є у багатьох сервісів. Схема проста - якщо користувач переходить з вашого сайту і реєструється або що-небудь купує або заробляє, то вам йде певний відсоток. Участь в різних партнерських програмах дає можливість власникам сайтів отримувати додатковий дохід.

Яка звичайна картина з партнерськими банерами? Власник сайту реєструється в придивилася йому партнерській програмі, отримує на вибір кілька стандартних банерів і ставить будь-якої з них на своєму сайті. Проходить час, але віддача від банера є мінімальною (часто навіть на відвідуваних сайтах).

Причина низької ефективності партнерських банерів часто полягає в тому, що використовується стандартний баннер, який можна зустріти на сотнях і тисячах сайтів. У банера, який всім знайомий і вже надокучив, завжди буде низька віддача - по ньому просто ніхто не буде кликати.

Сьогодні я розповім про те, як збільшити ефективність від партнерських банерів.

За час ведення блогу я прийшов до висновку, що зробити це досить просто. Потрібно лише враховувати людську психологію і проявити трохи фантазії.

Вихід є, і він дуже простий - зробити свій банер. За моїми спостереженнями, за саморобним партнерським банерах клікають в 1,5-2 рази частіше, ніж за стандартними. Перерахую переваги саморобного банера.

1. Перше, і найголовніше перевага саморобної партнерського банера - він унікальний, і по ньому набагато частіше будуть кликати.

2. Свій банер можна зробити інтригуючим. У випадку зі стандартними банерами це неможливо. Я прихильник того, що банер повинен інтригувати і викликати інтерес у відвідувачів. В даний момент на цьому блозі 4 банера, які я сам зробив. Наведу свій улюблений, який я зробив для біржі статей Сеозавр, обожнюю цього задумливого динозавра 🙂:

Картинка спочатку була зеленою, але за допомогою Фотошопа і чарівного поєднання клавіш Ctrl + U можна швидко перефарбувати будь-яке зображення.

3. Саморобний банер можна зробити будь-яких потрібних розмірів. Часто буває, що вибір пропонованих партнерською програмою банерів обмежений, і відповідного за розміром просто немає.

4. Зроблений своїми силами банер можна чудово вписати в дизайн сайту, підібравши його колірну гамму. Гармонійність сайту в підсумку впливає на початкове його сприйняття відвідувачами.

5. Саморобний партнерський банер буде подобатися власникові сайту. Буває, що банер дратує, і підсвідомо хочеться його видалити. Якщо банер дратує власника сайту, то можна бути впевненим, що таке ж почуття переживає і частина відвідувачів.

🔥 До речі! Я випустив платний курс з просування англомовних сайтів. Якщо цікавить, можете подати заявку в ранній список через цю форму , Щоб першими дізнатися про вихід курсу і отримати спеціальну знижку.
Запрошую вас підписатися на мої канали в Telegram:
@shakinru - просування в рунеті.
@burzhunet - англомовне SEO.

6. Свій банер можна зробити статичним. Я прийшов до висновку, що мигтять і мелькають банери мають меншу клікабельністю, так як люди втомилися від них і підсвідомо уникають кликати по ним. Недарма в англомовному інтернеті вже давно перейшли на статичні банери, в яких акцент робиться на красу оформлення і на те, щоб викликати інтерес у відвідувачів. Якщо і робити анімацію, то вона повинна бути помірною.

Як же зробити свій банер? Це досить просто. Якщо є навички роботи в Adobe Photoshop - взагалі без проблем. Якщо немає - досить самих базових. Можете виконати кілька уроків з мого сайту по урокам фотошоп , І ви цілком зможете зробити свій банер. Для полегшення роботи зі створення банерів можете скористатися готовими шаблонами банерів, які можна знайти на цих сайтах:

(Шаблони банерів доступні в вихідному форматі для Photoshop - PSD, що дає широкі можливості для їх редагування)

(Для прикладу я вибрав категорію 468х60)

(Теж є вихідні в PSD)

(англійською)

(Ще один генератор банерів)

Знайти інші сайти з безкоштовними шаблонами банерів можна запитом в Гуглі:

free banner template

Якщо зовсім немає можливості зробити свій банер - завжди можна його замовити.

Ще один момент по збільшенню ефективності банерів. Частина користувачів, коли бачить партнерську посилання, принципово по ній не переходить, а копіює адресу і відрізає "партнерську" частина, і при реєстрації вони не стають вашими рефералами. При бажанні за допомогою php можна приховати партнерське посилання. Для цього створюємо файл в корені сайту, наприклад, partnerka.php, і в ньому прописуємо такий код:

<? Php $ URL = "http: // ваша_партнерская_ссилка"; header ( "Location: $ URL"); exit (); ?>

Потім в коді банера замість вказівки партнерської посилання пишемо такий код (на прикладі банера розміром 125х125):

<a href="http://ваш_сайт/partnerka.php"> <img src = "http: //путь_к_баннеру.gif" title = "Потрібний title" width = "125" height = "125" border = "0" /> </a>

Це проста переадресація. Файл partnerka.php переадресує на вашу партнерську посилання. Кукі приймаються партнеркою і при реєстрації користувач стає вашим рефералом.

А тепер бонус. Для ще більшого збільшення ефективності партнерських банерів раджу використовувати чудовий плагін, який дозволяє робити ротацію банерів на блогах WordPress - Adrotator . Ротація банерів - це коли замість одного банера при кожному перезавантаженні сторінки показується новий. Можна налаштувати будь-яку кількість банерів в ротації.

Для того, щоб зробити ротацію, після установки і активації плагіна Adrotator в папці wp-content створіть текстовий документ, наприклад, banner.txt, і в нього помістіть html код декількох банерів, наприклад:

<a href="http://ваша_партнерская_ссилка"> <img src = "http: //путь_к_баннеру.gif" width = "468" height = "60" title = "Потрібний title"> </a> <a href = "http: // ваша_вторая_партнерская_ссилка"> <img src = "http: //путь_ко_второму_баннеру.gif" width = "468" height = "60" title = "Потрібний title"> </a>

Потім в потрібному місці в файлі шаблону вашого блогу (наприклад, header.php або index.php) пропишіть такий код (class можете задати своє):

<Div class = "upper_banner_left"> <? Php echo getad ( 'banner'); ?> </ Div>

За допомогою CSS можна задати бажані параметри розташування банера, наприклад, у мене на блозі такі:

.upper_banner_left {float: left; padding-left: 15px; } .Upper_banner_right {float: right; padding-right: 15px; }

В цілому ефективність партнерської програми також залежить від того, наскільки тематика партнерки поєднується з вашим сайтом. Потрібно спробувати кілька партнерських програм і вибрати найбільш вигідні варіанти.

Наведу корисні посилання, які допоможуть вам вибрати відповідні партнерські програми:

Affiliate.ru - сайт, цілком присвячений партнерськими програмами, можна вибрати на будь-який смак.

Розділ форуму searchengines по партнерок - багато корисної інформації

Каталог партнерських програм - список партнерок з описом

Також партнерські програми по тематиці вашого сайту можна знайти таким запитом в гуглі:

ваша тематика "партнерська програма"

Наостанок приведу ті партнерські програми, які мені найбільше подобаються:

- біржа з ​​купівлі посилань в блогах. Працюю з Блогуном вже більше півтора року, і просування в блогах є одним з моїх найулюбленіших способів просування. Якщо потрібно, можу вислати свої рекомендації по роботі з Блогун, для цього достатньо зареєструватися на моє і надіслати мені ваш нік. Для блогуна я зробив такий банер:

Такий банер можна зробити за кілька хвилин в Фотошопі. Якщо хочете, можу написати урок по створенню банера - дайте знати в коментарях.

- класика жанру, найпопулярніша біржа посилань. Мій банер для сапи:

- як кажуть мексиканці, "нумеро уно" серед бірж статей. Мій банер для Міралінкс, він відмінно гармонує з дизайном блогу shakin.ru (я використовував готовий шаблон, тільки подредактировал текст):

- по ефективності це одна з найкращих бірж для розміщення статей.

Бажаю вам успішних заробітків за допомогою партнерських банерів!

Глобатор

постовий ( обмін постовими ): Стати про кава і кавоварки .

Краща медична техніка: магнітно резонансний томограф .

Блог Мексиканця Пишу про SEO та оптимізації в цілому

Десерт на сьогодні - басейн в Японії з великою відвідуваністю 😉:

Підпишіться на розсилку блогу з корисними матеріалами по SEO


Оцініть, будь ласка, статтю, я намагався :):


Яка звичайна картина з партнерськими банерами?
Як же зробити свій банер?
Php $ URL = "http: // ваша_партнерская_ссилка"; header ( "Location: $ URL"); exit (); ?
Php echo getad ( 'banner'); ?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача