Статьи

Як заробити на кліках і показах рекламних банерів в інтернеті

  1. Особливості заробітку на банерній рекламі в інтернеті
  2. Як заробити гроші на рекламі, якщо у сайту низька відвідуваність?

Установку банерів можна назвати одним з найбільш перспективних і вигідних видів розміщення реклами на своєму сайті за гроші. Це й не дивно, адже барвисті і привабливі зображення можуть не тільки приносити вам непоганий прибуток, але і не дуже псувати загальне враження від веб-ресурсу, на відміну від тих же тизерних блоків.

Це й не дивно, адже барвисті і привабливі зображення можуть не тільки приносити вам непоганий прибуток, але і не дуже псувати загальне враження від веб-ресурсу, на відміну від тих же тизерних блоків

У вас є свій сайт, але ви не знаєте, як заробити на рекламних банерах? Тоді вам потрібно заповнювати цю прогалину у своїх знаннях прямо зараз!

Особливості заробітку на банерній рекламі в інтернеті

Для початку згадаємо, що таке банерна реклама. Це анімована або статична картинка, яка привертає увагу і рекламує товар, послугу або просто інший веб-ресурс. При цьому саме зображення може супроводжуватися гіперпосиланням, а клік по такому банеру перенаправляє на інший сайт. Тому заробіток на показі банерів або ж на кліки по ним, в залежності від побажань рекламодавця.

Показ банерів вигідний тоді, коли у вас відвідуваний сайт, але тематика його досить обширна, і через це ви сумніваєтеся в потрібній кількості цільової аудиторії і кліків від неї. Заробіток на кліках по рекламі вигідний тоді, коли у вас вузькоспеціалізований веб-ресурс, всі відвідувачі якого потенційно зацікавлені в рекламований товар або послугу і, отже, будуть кликати по банеру.

Якщо ж говорити про особливості заробітку на банерній рекламі в інтернеті, то можна виділити 2 основні речі:

  1. Ви можете шукати рекламодавців і розміщувати їх оголошення самостійно, вручну вписуючи код зображення в шаблон сайту. Але також у вас є можливість зареєструватися в банерної рекламної мережі і розмістити на сайті згенерований нею код - так вам не доведеться особисто займатися пошуком рекламодавців.
  2. Гарний банер дійсно може стати прикрасою вашого веб-проекту або як мінімум гармонійно вписатися в його дизайн. Це дозволить вам якомога менше нервувати відвідувачів сайту і при цьому заробляти на зацікавлених в товарі чи послузі користувачів.

Як бачите, заробіток на показі банерів є не тільки прибутковим, але і найбільш вдалим способом монетизації трафіку вашого сайту, якщо ви не хочете позбутися більшої частини відвідувачів.

Як заробити гроші на рекламі, якщо у сайту низька відвідуваність?

Якщо відвідуваність вашого сайту становить хоча б 100 осіб на добу - ви вже можете почати на ньому заробляти. У цьому випадку ваш сайт вже зможе заробити перші гроші в рамках деяких банерних мереж.

Варто уточнити, що реклама для сайту з низькою відвідуваністю зазвичай оплачується не за покази, а за кліки. Тому намагайтеся міцно зайняти якусь певну нішу, щоб інтереси відвідувачів вашого сайту були максимально однорідними. Тоді вам не тільки буде легше знайти рекламодавця з хорошою ціною за клік, але і отримати хороший відгук від відвідувачів сайту.

Розміщуйте рекламу на своєму сайті за гроші і отримуйте гідну винагороду за вкладені в свій проект сили і час!

Ми в соц.сетях: ВК Facebook Twitter Telegram

У вас є свій сайт, але ви не знаєте, як заробити на рекламних банерах?
Як заробити гроші на рекламі, якщо у сайту низька відвідуваність?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача