Статьи

Як вставити флеш на сайт | Записки Web-розробника | Записки Web-розробника

  1. Flash анімація для сайту
  2. Плагін для розміщення flash анімації на сайті

Всім доброго дня! Сьогодні поговоримо з вами про те, як вставити flash на сайт. Здавалося б, питання дріб'язковий. Якщо це банер, то просто скопіювати запропонований код і розмістити в шаблоні, віджет або на сторінці через редактор. Якщо це flash анімація для сайту, то вставити за допомогою того ж коду, але прописаного самостійно. Однак і в цьому нескладному процесі є свої тонкощі, про які ми зараз поговоримо.

Flash анімація для сайту

Отже, нам треба було розмістити флеш анімацію на сайті. Для цього використовується стандартний код:

<Object classid = "clsid: D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase = "http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29, 0 "width =" 190 "height =" 65 "> <param name =" movie "value =" "/> <param name =" quality "value =" high "/> <param name =" menu "value =" false "/> <embed src =" АДРЕСА ВАШОГО ФЛЕШ РОЛИКА "quality =" high "menu =" false "pluginspage =" http://www.macromedia.com/go/getflashplayer "type =" application / x-shockwave- flash "width =" 190 "height =" 65 "> </ embed> </ object>

На перший погляд все правильно і ніщо не віщує проблем. Однак, якщо ви перейдіть вгору, то побачите таку особливість, що розміщена таким чином flash анімація буде перекривати адмінських тулбар - верхню чорну панельку адміна WordPress.

За великим рахунком, це не критично, оскільки дану панель бачите тільки Ви і ваші помічники, якщо на блозі відключена реєстрація користувачів. Але справжні проблеми виникають, коли на сайті використовується багаторівневе css меню, під яким розміщений флеш банер, який в цьому випадку його перекриває.

Це відбувається тому, що flash завжди по глибині знаходиться попереду блоків div. Щоб цього уникнути, потрібно додати всього лише один додатковий параметр в наш код:

<Param name = "wmode" value = "opaque" />

В цьому випадку ролик flash поводиться як звичайне зображення. Також можна скористатися аналогічним параметром value = "transparent», але це створить додаткове навантаження ні сповільнить завантаження сторінки. В кінцевому результаті на код вставки флеш на сайт буде виглядати так:

<Object classid = "clsid: D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase = "http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29, 0 "width =" 190 "height =" 65 "> <param name =" movie "value =" "/> <param name =" quality "value =" high "/> <param name =" menu "value =" false "/> <param name =" wmode "value =" opaque "/> <embed src =" АДРЕСА ВАШОГО ФЛЕШ РОЛИКА "wmode =" opaque "quality =" high "menu =" false "pluginspage =" http: // www.macromedia.com/go/getflashplayer "type =" application / x-shockwave-flash "width =" 190 "height =" 65 "> </ embed> </ object>

Плагін для розміщення flash анімації на сайті

Якщо Вам доводиться часто вставляти різні ролики або просто боїтеся щось неправильно написати в цьому довгому коді, то можна скористатися плагіном, який вставляє флеш на сайт автоматично - від вас вимагається лише вказати адресу його розташування. Називається він WP-SWFObject. Як завжди, завантажуємо і встановлюємо його, потім заходимо в «Параметри> WP-SWFObject» і виконуємо необхідні настройки. Тут можна все залишити за замовчуванням, крім одного - пункту «Window Mode». Для того, щоб вставити swf на сайт з урахуванням тих параметрів, які нам потрібні, виберіть тут зі списку «OPAQUE» і збережіть налаштування.

Тепер, щоб вставити флеш на сайт, пропишіть шорткод (його потім можна для зручності додати на панель редактора)

У дії виглядати буде так:

Для прямого розміщення через шаблон використовуйте інший код:

<? Php wp_swfobject_echo ( "ролік.swf", "ширина", "висота"); ?>

Також за допомогою даного плагіна можна >> помістити відео з Youtube - замість адреси ролика підставте адресу відео виду «http://www.youtube.com/v/xCbCmmipqgM». Отримати його можна, взявши з коду для вбудовування старого типу - Поділитися> Згенерувати html код> прапорець на Використовувати старий код вбудовування.

Джерело: https://wp-voprosov.net/kak-vstavit-flash-na-sajt-animaciya.html

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Php wp_swfobject_echo ( "ролік.swf", "ширина", "висота"); ?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача