Статьи

Як вставити флеш на сайт | Записки Web-розробника | Записки Web-розробника

  1. Flash анімація для сайту
  2. Плагін для розміщення flash анімації на сайті

Всім доброго дня! Сьогодні поговоримо з вами про те, як вставити flash на сайт. Здавалося б, питання дріб'язковий. Якщо це банер, то просто скопіювати запропонований код і розмістити в шаблоні, віджет або на сторінці через редактор. Якщо це flash анімація для сайту, то вставити за допомогою того ж коду, але прописаного самостійно. Однак і в цьому нескладному процесі є свої тонкощі, про які ми зараз поговоримо.

Flash анімація для сайту

Отже, нам треба було розмістити флеш анімацію на сайті. Для цього використовується стандартний код:

<Object classid = "clsid: D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase = "http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29, 0 "width =" 190 "height =" 65 "> <param name =" movie "value =" "/> <param name =" quality "value =" high "/> <param name =" menu "value =" false "/> <embed src =" АДРЕСА ВАШОГО ФЛЕШ РОЛИКА "quality =" high "menu =" false "pluginspage =" http://www.macromedia.com/go/getflashplayer "type =" application / x-shockwave- flash "width =" 190 "height =" 65 "> </ embed> </ object>

На перший погляд все правильно і ніщо не віщує проблем. Однак, якщо ви перейдіть вгору, то побачите таку особливість, що розміщена таким чином flash анімація буде перекривати адмінських тулбар - верхню чорну панельку адміна WordPress.

За великим рахунком, це не критично, оскільки дану панель бачите тільки Ви і ваші помічники, якщо на блозі відключена реєстрація користувачів. Але справжні проблеми виникають, коли на сайті використовується багаторівневе css меню, під яким розміщений флеш банер, який в цьому випадку його перекриває.

Це відбувається тому, що flash завжди по глибині знаходиться попереду блоків div. Щоб цього уникнути, потрібно додати всього лише один додатковий параметр в наш код:

<Param name = "wmode" value = "opaque" />

В цьому випадку ролик flash поводиться як звичайне зображення. Також можна скористатися аналогічним параметром value = "transparent», але це створить додаткове навантаження ні сповільнить завантаження сторінки. В кінцевому результаті на код вставки флеш на сайт буде виглядати так:

<Object classid = "clsid: D27CDB6E-AE6D-11cf-96B8-444553540000" codebase = "http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=6,0,29, 0 "width =" 190 "height =" 65 "> <param name =" movie "value =" "/> <param name =" quality "value =" high "/> <param name =" menu "value =" false "/> <param name =" wmode "value =" opaque "/> <embed src =" АДРЕСА ВАШОГО ФЛЕШ РОЛИКА "wmode =" opaque "quality =" high "menu =" false "pluginspage =" http: // www.macromedia.com/go/getflashplayer "type =" application / x-shockwave-flash "width =" 190 "height =" 65 "> </ embed> </ object>

Плагін для розміщення flash анімації на сайті

Якщо Вам доводиться часто вставляти різні ролики або просто боїтеся щось неправильно написати в цьому довгому коді, то можна скористатися плагіном, який вставляє флеш на сайт автоматично - від вас вимагається лише вказати адресу його розташування. Називається він WP-SWFObject. Як завжди, завантажуємо і встановлюємо його, потім заходимо в «Параметри> WP-SWFObject» і виконуємо необхідні настройки. Тут можна все залишити за замовчуванням, крім одного - пункту «Window Mode». Для того, щоб вставити swf на сайт з урахуванням тих параметрів, які нам потрібні, виберіть тут зі списку «OPAQUE» і збережіть налаштування.

Тепер, щоб вставити флеш на сайт, пропишіть шорткод (його потім можна для зручності додати на панель редактора)

У дії виглядати буде так:

Для прямого розміщення через шаблон використовуйте інший код:

<? Php wp_swfobject_echo ( "ролік.swf", "ширина", "висота"); ?>

Також за допомогою даного плагіна можна >> помістити відео з Youtube - замість адреси ролика підставте адресу відео виду «http://www.youtube.com/v/xCbCmmipqgM». Отримати його можна, взявши з коду для вбудовування старого типу - Поділитися> Згенерувати html код> прапорець на Використовувати старий код вбудовування.

Джерело: https://wp-voprosov.net/kak-vstavit-flash-na-sajt-animaciya.html

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту і натисніть Ctrl + Enter.

Php wp_swfobject_echo ( "ролік.swf", "ширина", "висота"); ?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.