Статьи

Як видалити банер здирник (порно банер) з комп'ютера

Як видалити банер з комп'ютера читайте в нашій статті.

Ситуація наступна: на Вашому комп'ютері, тобто  на робочому столі або у вікні браузера, з'явилася «дуже цікава картинка для дорослих», яка не прибирається загальновідомими або доступними способами, і «просить» відправити СМС для отримання коду видалення або коду розблокування Ситуація наступна: на Вашому комп'ютері, тобто на робочому столі або у вікні браузера, з'явилася «дуже цікава картинка для дорослих», яка не прибирається загальновідомими або доступними способами, і «просить» відправити СМС для отримання коду видалення або коду розблокування. Такі картинки немає бажання показувати ні співробітникам на роботі, ні дітям вдома.

Основний спосіб появи банер здирник (порно банер) на вашому комп'ютері - добровільне скачування під виглядом додаткового додатка або оновлення програмного забезпечення, якого вам, нібито, не вистачає для перегляду відеоролика (Н-р, «для перегляду ролика слід встановити останню версію Flash-плеєра »). Після чого ви натискаєте «Встановити», і, тим самим, самі завантажуєте і встановлюєте шкідливий додаток.

Ще один спосіб видалити банер - ви просто закриваєте один або кілька з'явилися рекламних банерів, натискаючи на хрестик в кутку його вікна для закриття.

При таких обставинах навіть для ліцензійного та оновленого антивіруса ця програма або файл не є вірусом, а просто програмою або файлом, який користувач добровільно скачав і встановив на свій комп'ютер. Крім того, вірусний код в них може і не міститися, як, наприклад, в зображенні, яка прописується вам а автозагрузку.

Що робити?

Ні в якому разі не можна відправляти SMS, як просять шахраї, так як коду ви все одно не отримаєте, а от гроші з телефону у вас знімуть точно, причому це може бути досить велика сума.

Видалити рекламний банер або банер здирник (порно банер) з комп'ютера звичайними способами практично неможливо. Все залежить від ваших знань і конкретного банера або блокера.

Можете спробувати наступний варіант: на іншому комп'ютері, підключеному до Інтернет, завантажити DrWeb LiveCD або Kaspersky Rescue Disk, записати цей образ на диск або на флешку і перевірити свій заражений комп'ютер.

Дані маніпуляції вимагають певних знань. Слід пам'ятати, що спроба самостійно видалити банер здирник (порно банер) з комп'ютера може призвести до втрати важливої ​​інформації або часткової або повної непрацездатності операційної системи.
Якщо ви сумніваєтеся в своїх силах, покличте більш досвідченої людини, який допоможе вам на місці.

Ми також готові запропонувати вам свою допомогу, щоб видалити банер здирник (порно банер) з вашого комп'ютера. Звернувшись до нас ви збережете свої дані і заощадите свої нерви, час і гроші.

Що робити?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача