Статьи

Як видалити банер і смс-вимагач з робочого столу Windows

  1. Ось кілька шляхів появи банерів, які блокують робочий стіл і веб-оглядач (браузер):
  2. Тепер розглянемо варіанти безкоштовного видалення банера з робочого столу Windows.

Ви спокійно брозділі простори інтернету, як в один момент у вас спливло якесь віконце і ви, як зазвичай, натиснули будь-яку кнопку, аби віконце закрилося

Ви спокійно брозділі простори інтернету, як в один момент у вас спливло якесь віконце і ви, як зазвичай, натиснули будь-яку кнопку, аби віконце закрилося. Потім на весь екран відкрилося віконце, заблокувавши всі інші додатки, навіть диспетчер задач. Банер гордо повідомляв вам про порушення законів РФ, копірайту або авторських прав і про необхідність оплатити поклавши гроші на рахунок мобільного, або відправивши смс на короткий номер. Але не варто ні в якому разі цього робити!
У цій статті коротко описуються причини, способи і методи з видалення з комп'ютера різних банерів, смс-здирників, у яких в принципі, однакові способи автозапуску і роботи. Так Так! Ви самі, безкоштовно можете видалити ці віконця і повернути комп'ютер в такий же стан, як ви звикли його бачити до злобного банера, з усіма докуменатмі, програмами, без переустановлення Windows і інших програм і втрати такої важливої, а головне особистої інформації.

Ось кілька шляхів появи банерів, які блокують робочий стіл і веб-оглядач (браузер):

Перший шлях проникнення Баннера - установка "Flash Player'а".
При відвідуванні деякого сайту з'являється вікно з пропозицією встановити або ж оновити Flash player. Користувач знаючи, що ця необхідна програма звичайно ж потрібна на комп'ютері для комфортного серфінгу по інтернету, перегляду потокового відео, прослуховування музики і багато чого іншого погоджується з установкою. Але після перезавантаження (або навіть без неї) виявляється, що комп'ютер заражений банером. Завантажуйте програмне забезпечення лише з офіційних сайтів розробників і все буде в порядку.

Другий шлях проникнення Баннера - активація піратського софту.
Банер дуже легко зловити при активації різних програм, призначених для злому пропрієтарного програмного забезпечення: кряков, кейгенов, патчів і так далі. Саме тому експерти так часто рекомендують не скупитися і використовувати виключне ліцензійне програмне забезпечення.

Третій шлях проникнення Баннера - користувач самостійно завантажує і запускає шкідливу програму.
У процесі серфінгу по мережі інтернет і посіка різних матеріалів (рефератів, книг, програм та іншого) користувач завантажує на персональний комп'ютер величезна кількість архівів, програм, файлів, в деяких з яких може перебувати шкідливе Програмне Забезпечення, яке при запуску встановить на ваш комп'ютер банер . Іноді ж, нібито для доступу до матеріалів просять встановити програму, в ліцензійній угоді до якої буде прописано, що Ви погоджуєтеся на перегляд рекламних посилань, але мало хто читає ліцензійну угоду - таким шляхом і з'являється банер з рекламою на комп'ютері. Обов'язково встановіть антивірусну програму і поставте її в режим сканування.

Четвертий проникнення Баннера - використання вразливостей в безпеці операційних систем і браузерів.
Різні язвімості в операційній системі Windows і зокрема, у вбудованому браузері Internet Explorer. Щоб уникнути проникнення вродоносного софта цим шляхом слід постійно встановлювати всі оновлення безпеки і сервіс паки. У більшості випадків винуватцем появи банера, який згодом досить проблематично видалити, є неуважність користувача. Меншому ризику піддаються користувачі, на комп'ютерах яких встановлені нові операційні системи Windows 7, так як в них реалізована серйозна система безпеки, яка контролює доступ до системних налаштувань. Однак деякі користувачі відключають систему безпеки для того, щоб в подальшому не потверждает дії з операційною системою багаторазово. Всі банери, які блокують доступ користувача до робочого столу операційних систем сімейства Windows є модифікаціями троянської програми Trojan.Winlock. Цей троян з'явився кілька років тому і, досить швидко розвиваючись, став дуже популярний у численних зловмисників.

На жаль правоохоронні органи Російської Федерації не припиняють дії шахраїв-здирників, тому ми зробимо це самостійно, просто видаливши надокучливий банер, котрий вимагає відправити смс або закинути гроші на номер телефону. Одразу попереджаємо вас - не варто відправляти гроші шахраям, бо майже напевно це ніяк не вплине на ситуацію з банером, ви лише витратите свій час і звичайно ж гроші.

Тепер розглянемо варіанти безкоштовного видалення банера з робочого столу Windows.

Перший варіант видалення банера:
1. У цьому випадку нам необхідний доступ до глобальної мережі Інтернет (приготуйтеся до боротьби зі шкідливими програмами завчасно або скористайтеся доступом в мережу на іншому комп'ютері). Вам потрібно завантажити DrWeb Live CD і пропалити його відповідною програмою (наприклад в цьому може допомогти Ashampoo Burning Studio). Цей завантажувальний диск не тільки допоможе Вам позбутися від небажаного програмного забезпечення, але і дозволить в процесі зберегти важливу інформацію на флешку або інші змінні носії інформації.
2. Після завантаження оболонки з диска перевірте Ваш комп'ютер на наявність шкідливого софту, також необхідно перевірити реєстр операційної системи, так як саме туди прописується банер, який нам необхідно видалити.
3. Після виявлення і видалення банера необхідно перезавантажити комп'ютер.

Другий варіант видалення банера:
У цьому випадку ми також припускаємо наявність у виходу в мережу Інтернет, однак можна зателефонувати друзям, які готові допомогти впоратися з банером-здирником і у яких є доступ до інтернету.
1. Необхідно зайти на цю веб-сторінку - це сервіс для видалення банерів від Доктор Web.
2. Або ж перейти по цим посиланням - це сервіс для видалення банерів від Лабораторії Касперського.
3. У відповідних полях необхідно буде ввести номер телефону або рахунку, куди вимагають відправити гроші або смс. У деяких випадках може знадобитися набрати текст повідомлення або текст смс, яку вимагають відправити (останнім часом правда це в основному лише номер телефону, на який шахраї просять закинути деяку суму грошей), натискаємо кнопку "отримати код розблокування" та отримуємо список кодів до розблокування . Озброївшись їм розблокуємо комп'ютер, що піддався впливу троянської програми.

Третій варіант видалення банера:
1. Спершу потрібно перезапустити ваш комп'ютер
2. Під час завантаження натискаємо клавішу F8
3. На з'явиться меню входу в операційну систему. Тут слід вибрати безпечний режим з підтримкою командного рядка, натискаємо Enter.
4. У меню вибору операційної системи для запуску відзначаємо необхідну і натискаємо Enter (як правило ОС одна, в цьому випадку відразу натискаємо Enter)
5. Чекаємо завантаження Windows.
6. В меню вибору користувача тиснемо Адміністратор.
7. Пуск-Виконати, вводимо regedit і натискаємо Enter. Або у вікні cmd вводимо regedit.exe
8. Відкривається редактор реєстру, в ньому йдемо по гілках HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon, в правій частині вікна двічі клацаємо мишею Shell і міняємо його значення на Explorer.exe. Ок.
9. Закриваємо редактор реєстру
10. Перезавантажуємо комп'ютер. Після цього при звичайному вході в систему банера бути не повинно.

У разі якщо у Вас не вийшло видалити банер з робочого столу Windows, Ви завжди можете звернутися в наш комп'ютерний сервіс і залишити заявку на нашому сайті

Схожі записи

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача