Статьи

Як видалити банер і смс-вимагач з робочого столу Windows

  1. Ось кілька шляхів появи банерів, які блокують робочий стіл і веб-оглядач (браузер):
  2. Тепер розглянемо варіанти безкоштовного видалення банера з робочого столу Windows.

Ви спокійно брозділі простори інтернету, як в один момент у вас спливло якесь віконце і ви, як зазвичай, натиснули будь-яку кнопку, аби віконце закрилося

Ви спокійно брозділі простори інтернету, як в один момент у вас спливло якесь віконце і ви, як зазвичай, натиснули будь-яку кнопку, аби віконце закрилося. Потім на весь екран відкрилося віконце, заблокувавши всі інші додатки, навіть диспетчер задач. Банер гордо повідомляв вам про порушення законів РФ, копірайту або авторських прав і про необхідність оплатити поклавши гроші на рахунок мобільного, або відправивши смс на короткий номер. Але не варто ні в якому разі цього робити!
У цій статті коротко описуються причини, способи і методи з видалення з комп'ютера різних банерів, смс-здирників, у яких в принципі, однакові способи автозапуску і роботи. Так Так! Ви самі, безкоштовно можете видалити ці віконця і повернути комп'ютер в такий же стан, як ви звикли його бачити до злобного банера, з усіма докуменатмі, програмами, без переустановлення Windows і інших програм і втрати такої важливої, а головне особистої інформації.

Ось кілька шляхів появи банерів, які блокують робочий стіл і веб-оглядач (браузер):

Перший шлях проникнення Баннера - установка "Flash Player'а".
При відвідуванні деякого сайту з'являється вікно з пропозицією встановити або ж оновити Flash player. Користувач знаючи, що ця необхідна програма звичайно ж потрібна на комп'ютері для комфортного серфінгу по інтернету, перегляду потокового відео, прослуховування музики і багато чого іншого погоджується з установкою. Але після перезавантаження (або навіть без неї) виявляється, що комп'ютер заражений банером. Завантажуйте програмне забезпечення лише з офіційних сайтів розробників і все буде в порядку.

Другий шлях проникнення Баннера - активація піратського софту.
Банер дуже легко зловити при активації різних програм, призначених для злому пропрієтарного програмного забезпечення: кряков, кейгенов, патчів і так далі. Саме тому експерти так часто рекомендують не скупитися і використовувати виключне ліцензійне програмне забезпечення.

Третій шлях проникнення Баннера - користувач самостійно завантажує і запускає шкідливу програму.
У процесі серфінгу по мережі інтернет і посіка різних матеріалів (рефератів, книг, програм та іншого) користувач завантажує на персональний комп'ютер величезна кількість архівів, програм, файлів, в деяких з яких може перебувати шкідливе Програмне Забезпечення, яке при запуску встановить на ваш комп'ютер банер . Іноді ж, нібито для доступу до матеріалів просять встановити програму, в ліцензійній угоді до якої буде прописано, що Ви погоджуєтеся на перегляд рекламних посилань, але мало хто читає ліцензійну угоду - таким шляхом і з'являється банер з рекламою на комп'ютері. Обов'язково встановіть антивірусну програму і поставте її в режим сканування.

Четвертий проникнення Баннера - використання вразливостей в безпеці операційних систем і браузерів.
Різні язвімості в операційній системі Windows і зокрема, у вбудованому браузері Internet Explorer. Щоб уникнути проникнення вродоносного софта цим шляхом слід постійно встановлювати всі оновлення безпеки і сервіс паки. У більшості випадків винуватцем появи банера, який згодом досить проблематично видалити, є неуважність користувача. Меншому ризику піддаються користувачі, на комп'ютерах яких встановлені нові операційні системи Windows 7, так як в них реалізована серйозна система безпеки, яка контролює доступ до системних налаштувань. Однак деякі користувачі відключають систему безпеки для того, щоб в подальшому не потверждает дії з операційною системою багаторазово. Всі банери, які блокують доступ користувача до робочого столу операційних систем сімейства Windows є модифікаціями троянської програми Trojan.Winlock. Цей троян з'явився кілька років тому і, досить швидко розвиваючись, став дуже популярний у численних зловмисників.

На жаль правоохоронні органи Російської Федерації не припиняють дії шахраїв-здирників, тому ми зробимо це самостійно, просто видаливши надокучливий банер, котрий вимагає відправити смс або закинути гроші на номер телефону. Одразу попереджаємо вас - не варто відправляти гроші шахраям, бо майже напевно це ніяк не вплине на ситуацію з банером, ви лише витратите свій час і звичайно ж гроші.

Тепер розглянемо варіанти безкоштовного видалення банера з робочого столу Windows.

Перший варіант видалення банера:
1. У цьому випадку нам необхідний доступ до глобальної мережі Інтернет (приготуйтеся до боротьби зі шкідливими програмами завчасно або скористайтеся доступом в мережу на іншому комп'ютері). Вам потрібно завантажити DrWeb Live CD і пропалити його відповідною програмою (наприклад в цьому може допомогти Ashampoo Burning Studio). Цей завантажувальний диск не тільки допоможе Вам позбутися від небажаного програмного забезпечення, але і дозволить в процесі зберегти важливу інформацію на флешку або інші змінні носії інформації.
2. Після завантаження оболонки з диска перевірте Ваш комп'ютер на наявність шкідливого софту, також необхідно перевірити реєстр операційної системи, так як саме туди прописується банер, який нам необхідно видалити.
3. Після виявлення і видалення банера необхідно перезавантажити комп'ютер.

Другий варіант видалення банера:
У цьому випадку ми також припускаємо наявність у виходу в мережу Інтернет, однак можна зателефонувати друзям, які готові допомогти впоратися з банером-здирником і у яких є доступ до інтернету.
1. Необхідно зайти на цю веб-сторінку - це сервіс для видалення банерів від Доктор Web.
2. Або ж перейти по цим посиланням - це сервіс для видалення банерів від Лабораторії Касперського.
3. У відповідних полях необхідно буде ввести номер телефону або рахунку, куди вимагають відправити гроші або смс. У деяких випадках може знадобитися набрати текст повідомлення або текст смс, яку вимагають відправити (останнім часом правда це в основному лише номер телефону, на який шахраї просять закинути деяку суму грошей), натискаємо кнопку "отримати код розблокування" та отримуємо список кодів до розблокування . Озброївшись їм розблокуємо комп'ютер, що піддався впливу троянської програми.

Третій варіант видалення банера:
1. Спершу потрібно перезапустити ваш комп'ютер
2. Під час завантаження натискаємо клавішу F8
3. На з'явиться меню входу в операційну систему. Тут слід вибрати безпечний режим з підтримкою командного рядка, натискаємо Enter.
4. У меню вибору операційної системи для запуску відзначаємо необхідну і натискаємо Enter (як правило ОС одна, в цьому випадку відразу натискаємо Enter)
5. Чекаємо завантаження Windows.
6. В меню вибору користувача тиснемо Адміністратор.
7. Пуск-Виконати, вводимо regedit і натискаємо Enter. Або у вікні cmd вводимо regedit.exe
8. Відкривається редактор реєстру, в ньому йдемо по гілках HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon, в правій частині вікна двічі клацаємо мишею Shell і міняємо його значення на Explorer.exe. Ок.
9. Закриваємо редактор реєстру
10. Перезавантажуємо комп'ютер. Після цього при звичайному вході в систему банера бути не повинно.

У разі якщо у Вас не вийшло видалити банер з робочого столу Windows, Ви завжди можете звернутися в наш комп'ютерний сервіс і залишити заявку на нашому сайті

Схожі записи

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.