Статьи

Як створити GIF-анімацію

  1. Що таке GIF?
  2. Створення GIF-анімації з зображень
  3. Програмне забезпечення для створення GIF-анімації
  4. Створення GIF-відео
  5. Програмне забезпечення для створення GIF-відео
  6. Створення GIF на Вашому смартфоні
  7. Пошук GIF

За останні роки GIF став одним з найбільш пересилаються форматів в Інтернеті. Анімації часто передаються в соціальних мережах, месенджерах і навіть текстових повідомленнях, щоб оживити бесіду. У цій статті ми навчимо Вас створювати власні GIF-файли для демонстрації в усіх Ваших мережах.
За останні роки GIF став одним з найбільш пересилаються форматів в Інтернеті

Що таке GIF?

GIF

або формат обміну графічною інформацією - формат цифрового зображення, який використовується для пожвавлення коротких роликів і програється по колу. Своєю популярністю GIF переважно зобов'язаний Tumblr, користувачі якого присвячують цілі блоги цим анімаційним зображенням.

Створення GIF-анімації з зображень

Якщо хочете створити GIF за допомогою власних зображень, рекомендуємо скористатися програмними засобами онлайн Gickr або Makeagif .
Gickr дозволяє використовувати до 10 фотографій для створення власного GIF-файлу. За допомогою цього ПО можна налаштувати розмір зображення, а також швидкість GIF.
Принцип роботи Makeagif дуже нагадує Gickr тим, що дозволяє користувачам налаштовувати розмір і швидкість створюваних GIF. Крім цього, Makeagif генерує посилання для легкого обміну.

Програмне забезпечення для створення GIF-анімації

Visual GIF Animator

- це програмне забезпечення для створення GIF, яке спрощує створення файлів GIF і AVI. Ви можете використовувати його для створення анімованих зображень, банерів і кнопок ..
Easy GIF Animator - додаток, дуже схоже на Gickr, яке також дозволяє створювати зображення, банери і кнопки. Крім того, в ньому можна додати текст, встановити прозорість і багато іншого.
Також можна створювати GIF за допомогою безкоштовного програмного забезпечення, такого як Gimp і UnFREEz .
При використанні цих програм ми рекомендуємо вибирати зображення однакового розміру для отримання однорідної анімації. Вибравши зображення, які Ви хочете використовувати, просто щоб встановити порядок їх появи і частоту кадрів.
Зробивши це, Ви зможете зберегти своє зображення з розширенням .gif.

Створення GIF-відео

Також можна створювати GIF-анімацію за допомогою відео. Bloggif і EZGIF - два сайти, які пропонують прості інструменти для їх створення.
Bloggif дозволяє імпортувати відео розміром до 30 Мб. А EZGIF допоможе створити GIF-файли з URL-адреси відео або самого відео на жорсткому диску.

Програмне забезпечення для створення GIF-відео

Якщо Вам потрібно програмне забезпечення для створення GIF-відео, рекомендуємо до використання Format Factory або QGifer .
Щоб створити GIF-файл з відео, просто імпортуєте або вказуєте посилання на потрібне відео, відзначаєте початок і кінець ролика, встановлюєте розмір, колір і настройки циклу.
Застосувавши настройки, просто перегляньте в повторі вийшов у Вас GIF і натисніть Зберегти.

Створення GIF на Вашому смартфоні

Також існує маса програм для смартфонів, за допомогою яких можна створювати власні GIF, наприклад, Gifx (Для iOS) і GIPHY CAM (Для Android).

Пошук GIF

Якщо Ви просто шукаєте підходящий GIF, щоб відправити друзям, можете використовувати такі пошукові машини, як Giphy і Google Images .
Зображення: © Hsynff - Shutterstock.com

Контент нашого сайту створюється у співпраці з експертами в області IT і під керівництвом засновника CCM.net і технічного директора Figaro Group Жана-Франсуа Піллей. CCM - провідний міжнародний сайт про технології, доступний на 11 мовах.

Детальніше про команду CCM

Що таке GIF?
Що таке GIF?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача