Статьи

Як створити банер? конструктор банерів онлайн

Для реклами власного сайту або товару, необхідно розробляти промо-матеріали. Хтось використовує в якості рекламних матеріалів, статті, хтось контекстну рекламу, а деякі створюють анімовані банери - це найпривабливіший вигляд для подання реклами.


Як створити банер онлайн? Для цього можна використовувати різні сервіси і в даній статті ми розглянемо один з них. Відразу хотілося б сказати, що розробити цікавий банер, можна всього за кілька хвилин, а самому нічого малювати не потрібно.

Про конструкторі сайтів Lact.ru, швидше за все ви нічого не чули, та й навряд чи він може знадобитися, коли є такі конструктори як Ucoz і. Одним з додаткових інструментів цього сервісу, є конструктор банерів саме через цей сервіс можна швидко і легко створити цікавий банер.

На цьому ізобреженіі представлений інтерфейс конструктора банерів, який ми розділили на кілька блоків, щоб було простіше пояснити, за що відповідає кожна настройка.

  1. У першій частині вам потрібно задати формат банера, є два варіанти, це довгий і бічний. Поруч з списком, що випадає є посилання, по якій ви знайдете цікаві анімації для вашого банера.
  2. У другій частині задаються параметри тексту, який буде відображатися в банері, на результаті ви можете бачити, де знаходиться кожна з написів.
  3. Наступний блок відповідає за зовнішнє оформлення банера. Тут можна встановити картинку (в прикладі скарбничка), а також задати зображення, яке буде повільно «пропливати» по банеру і вказати фон банера.
  4. В останньому блоці ви зможете задати музичний супровід банера, вказати посилання, а також задати необхідний розмір.

Щоб встановити банер на сайті, потрібно копіювати весь код для вставки, виділити анімований банер у мене не вийшло (без спеціальних програм), навіть після збереження Svf файлу, він не відкривається при перегляді. Якщо це вийде у вас, то поділіться в коментарях, як вам це вдалося.

Вам також буде цікаво:
- Як видалити банер здирник?
- Заробіток для вебмайстрів на RotaBan
- 3 правила інтернет-маркетингу

Як створити банер онлайн?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.