Статьи

Як створити банер? конструктор банерів онлайн

Для реклами власного сайту або товару, необхідно розробляти промо-матеріали. Хтось використовує в якості рекламних матеріалів, статті, хтось контекстну рекламу, а деякі створюють анімовані банери - це найпривабливіший вигляд для подання реклами.


Як створити банер онлайн? Для цього можна використовувати різні сервіси і в даній статті ми розглянемо один з них. Відразу хотілося б сказати, що розробити цікавий банер, можна всього за кілька хвилин, а самому нічого малювати не потрібно.

Про конструкторі сайтів Lact.ru, швидше за все ви нічого не чули, та й навряд чи він може знадобитися, коли є такі конструктори як Ucoz і. Одним з додаткових інструментів цього сервісу, є конструктор банерів саме через цей сервіс можна швидко і легко створити цікавий банер.

На цьому ізобреженіі представлений інтерфейс конструктора банерів, який ми розділили на кілька блоків, щоб було простіше пояснити, за що відповідає кожна настройка.

  1. У першій частині вам потрібно задати формат банера, є два варіанти, це довгий і бічний. Поруч з списком, що випадає є посилання, по якій ви знайдете цікаві анімації для вашого банера.
  2. У другій частині задаються параметри тексту, який буде відображатися в банері, на результаті ви можете бачити, де знаходиться кожна з написів.
  3. Наступний блок відповідає за зовнішнє оформлення банера. Тут можна встановити картинку (в прикладі скарбничка), а також задати зображення, яке буде повільно «пропливати» по банеру і вказати фон банера.
  4. В останньому блоці ви зможете задати музичний супровід банера, вказати посилання, а також задати необхідний розмір.

Щоб встановити банер на сайті, потрібно копіювати весь код для вставки, виділити анімований банер у мене не вийшло (без спеціальних програм), навіть після збереження Svf файлу, він не відкривається при перегляді. Якщо це вийде у вас, то поділіться в коментарях, як вам це вдалося.

Вам також буде цікаво:
- Як видалити банер здирник?
- Заробіток для вебмайстрів на RotaBan
- 3 правила інтернет-маркетингу

Як створити банер онлайн?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача