Статьи

Як розмістити банер на сайті за 2 хвилини

Всім привіт, друзі

Всім привіт, друзі!
У багатьох початківців веб-майстрів часто виникає таке питання: «А як розмістити банер на сайті? »Наприклад, я вже розмістив не один banner на своїх сайтах, тому із задоволенням розповім вам, як це зробити. Крім цього ви дізнаєтеся, на яких проектах можна розміщувати банери, а на яких немає, і як правильно це робити, щоб не нашкодити своєму ресурсу.

Перед тим як розміщувати банер, його звичайно потрібно створити. Щоб це зробити, ви можете прочитати 2 статті на моєму блозі: « Як зробити gif банер ? »І« Як зробити кутовий банер ? »Ну а якщо ви вирішили розмістити банер на сайт рекламодавців, то він повинен сам його надати, і робити вам нічого не потрібно.

Отже, перш ніж перейти до розміщення банера, потрібно сказати наступне:

1) Не розміщуйте банери на сайті, якщо йому не виповнилося ще й півроку або на ньому немає 300 відвідувачів на добу. Багато новачків після створення сайту відразу ж обважують його банерами з усіх боків. Це дуже невірний крок, не робіть так ніколи.

Справа в тому, що пошукові системи не довіряють молодим ресурсів і часто накладають на них різні санкції іноді і не по справі. А якщо ви обвішаний зелений сайт рекламою, то це буде означати, що ви створили свій проект тільки для заробітку .

Пошукачам не потрібні такі ресурси. Їм потрібні сайти, які створені для того, щоб дати відвідувачу корисний контент . Тому якщо ви хочете просунути сайт до великої відвідуваності, то не ставте банери хоча б півроку, щоб пошуковики розуміли, що ваш блог призначений не для заробітку.

Тепер що стосується відвідуваності. Я не розумію тих людей, які вішають рекламу на блозі з відвідуваністю 10 унікальних відвідувачів на добу. Ось у мене зараз приблизна відвідуваність 250 уникав на добу, але я рекламу ще не розміщую. Навіщо це робити? Багато грошей я і так не зароблю, а от нашкодити ці банери можуть пристойно.

2) Не ставте банери з яскравими квітами, які ріжуть очі. Вам подобається дивитися на цей banner: smile :?

Вам подобається дивитися на цей banner: smile :

Мені, наприклад, немає, і думаю, вашим відвідувачам також не сподобається. Так ось, чим більше у вас буде таких нав'язливих банерів, тим гірше. Зараз дуже велику роль в просуванні сайту грають поведінкові чинники . Це те, як поводиться відвідувач на сайті (скільки часу перебувати, скільки сторінок переглядає за одне відвідування, і т. Д.) І якщо ви обвішаний свій ресурс такими банерами, то думаю, довго залишатися на вашому ресурсі люди не будуть.

Коли ви розмістите banner на своєму блозі, почніть читати свою статтю, і дайте собі відповідь на такі питання: «Мені зручно читати?» «Мене нічого не дратує?» Якщо не дратує, то все чудово, так і повинно бути.

Багато хто чомусь думають, що чим вони яскравіше зроблять банер, тим більше на нього будуть кликати. Але насправді це далеко не так. Відвідувач дивиться на цей banner і тут же відвертає очі вбік. Я вже давно зрозумів, що найкраще працює реклама на сайті тоді, коли вона акуратно вписується в дизайн.

3) Розміщуйте тільки тематичні банери. Я часто заходжу на розважальні блоги і бачу там банери про просування сайтів з партнерської посиланням: smile :. Ну, хто буде на нього кликати? Кому він потрібен? Так, можливо у школяра також є свій ресурс, але все одно, нетематичні банери розміщувати на сайті марно і користі від них ніякого не буде.

Звичайно, якщо вам заплатили за цей banner гроші, і рекламодавець сам вирішив розмістити рекламу на нетематичні сайті, то тоді, будь ласка, якщо банер не ріже очі, можете розміщувати.

Отже, з цим думаю зрозуміло. Тепер повернемося до питання, як розмістити банер на своєму сайті. Для того щоб розмістити рекламний банер на сайті потрібно мати сам банер і посилання , Куди він повинен вести.

Припустимо, ви створили приблизно такий banner:

Припустимо, ви створили приблизно такий banner:

Як бачите, це звичайна картинка, її потрібно завантажити на хостинг, я завантажив за такою адресою:

vachevskiy.ru/wp-content/themes/BusinessBlog/images/banner.png

Мені потрібно ще зробити так, щоб цей банер вів на таку сторінку:

site.ru/

Тепер я роблю код банера, виглядає він у мене в такий спосіб:

<a target="_blank" rel="nofollow" href="http://site.ru/">
<Img alt = "тут ваш текст" src = "http://vachevskiy.ru/wp-content/themes/BusinessBlog/images/banner.png" width = "240" height = "400" />

Зараз давайте розберемо цей код докладно, щоб було зрозуміло, що тут за що відповідає.

  • rel = "nofollow" - цей атрибут потрібен для того, щоб закрити посилання на зовнішній сайт від індексації. Обов'язково вставляйте цей атрибут і закривайте непотрібні посилання від індексації, вони можуть тільки нашкодити в просуванні, особливо якщо це наскрізні лінки десь в сайдбарі;
  • target = "_ blank" - атрибут призначений для того, щоб посилання на банер відкривалася в новому вікні. Краще його залишити, щоб не втрачати відвідувачів зі свого сайту і тим самим покращувати поведінкові фактори;
  • site.ru - ну, тут все зрозуміло, це посилання на сайт. Цю посилання дасть вам рекламодавець, якщо ви розміщуєте рекламний banner. Або це буде ваша партнерська посилання;
  • Alt - тег alt потрібно вказувати біля картинки завжди, щоб не було помилок валідації;
  • vachevskiy.ru/wp-content/themes/BusinessBlog/images/banner.png - адреса на хостингу, куди я завантажив баннер. Ви вказуєте свою адресу. Більш того, якщо ввести цю адресу в браузері, то ви повинні побачити там banner. Якщо буде видаватися 404 помилка , Значить, ви вказали шлях до банера невірно;
  • width = "240" і height = "400" - ширина і висота банера, краще також вказувати, це прискорить завантаження банера з хостингу.

Ви можете просто скопіювати цей код і замінити в ньому деякі речі:

  1. Посилання на сайт, куди повинен вести banner. Замість site.ru вказуєте свою;
  2. Адреса на хостингу, звідки потрібно завантажувати банер. Замість vachevskiy.ru/wp-content/themes/BusinessBlog/images/banner.png вказуєте свій;
  3. Тег Alt пропишіть свій і вкажіть ширина і висота свого банера.

Наступне завдання - це розмістити рекламний банер на сайті. Тут складно дати конкретні рекомендації, так як мені невідомо який у вас движок. Але зараз для прикладу я покажу, як розмістити банер на сайті wordpress в сайтбаре.

Для цього заходжу в «панель управління» - «дизайн» - «віджети» і просто вставляю свій код банера в віджет.

Для цього заходжу в «панель управління» - «дизайн» - «віджети» і просто вставляю свій код банера в віджет

На блозі banner у мене виглядає наступним чином:

На блозі banner у мене виглядає наступним чином:

Крім цього, якщо у вас сайт зроблений на движку wordpress, то ви можете ще відкрити файл header.php, sidebar.php або single.php і вставити код банера в будь-який з цих файлів в те місце, де ви хочете, щоб він виводилися.

Якщо потрібно вирівняти banner по центру, то для цього підійде тег «center». Код банера буде виглядати так:

<Center> <a target="_blank" rel="nofollow" href="http://site.ru/">
<Img alt = "тут ваш текст" src = "http://vachevskiy.ru/wp-content/themes/BusinessBlog/images/banner.png" width = "240" height = "400" /> </ center>

Якщо banner прилипає внизу до якогось елементу, то можна зробити відступ знизу на кілька пікселів. Для прикладу зроблю відступ на 10 px. Код банера буде таким:

<Div style = "margin-bottom: 10px"> <a target="_blank" rel="nofollow" href="http://site.ru/">
<Img alt = "тут ваш текст" src = "http://vachevskiy.ru/wp-content/themes/BusinessBlog/images/banner.png" width = "240" height = "400" /> </ div>

Якщо банер зверху прилипає, то можна також зробити відступ зверху на кілька пікселів. Нехай буде також на 10:

<Div style = "margin-top: 10px"> <a target="_blank" rel="nofollow" href="http://site.ru/">
<Img alt = "тут ваш текст" src = "http://vachevskiy.ru/wp-content/themes/BusinessBlog/images/banner.png" width = "240" height = "400" /> </ div>

Як бачите, нічого складного немає. Робимо код, вставляємо його на своєму блозі і радіємо. У мене зазвичай ця процедура займає кілька хвилин.

На цьому тут все. Тепер думаю зрозуміло, як розмістити банер на сайті безкоштовно. Всім до зустрічі!

Навіщо це робити?
Вам подобається дивитися на цей banner: smile :?
Коли ви розмістите banner на своєму блозі, почніть читати свою статтю, і дайте собі відповідь на такі питання: «Мені зручно читати?
» «Мене нічого не дратує?
Ну, хто буде на нього кликати?
Кому він потрібен?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача