Статьи

Як розблокувати комп'ютер або ноутбук від вірусу «МВС»

В інтернет-просторі існує безліч найрізноманітніших шкідливих програм і файлів . Одні завдають більшої шкоди системі, інші менший. Однією з найнебезпечніших шкідливих програм є вірус МВС, з яким стикалися деякі користувачі. MVD - це вірус-вимагач, який блокує ПК. У цій статті докладно розглянемо, як розблокувати комп'ютер або ноутбук від вірусу МВС. Давайте розбиратися. Поїхали! В інтернет-просторі існує безліч найрізноманітніших шкідливих програм і   файлів

Вірус-вимагач МВС

При спробі відкрити будь-який наявний у вас браузер на екрані з'являється банер , Який повідомляє про те, що ви заблоковані МВС Росії, так як робили якісь протизаконні дії в мережі. В іншій версії ви просто побачите банер «доступ заблокований». Нижче вам пропонується внести оплату штрафу за якесь правопорушення, щоб отримати можливість знову повноцінно користуватися комп'ютером.

Зрозуміло, ніякого штрафу немає і протизаконних дій теж. На щастя, подібна проблема вирішувана. Більш докладно про це далі в статті.

Дія вірусу MVD засноване на зміні мережевих налаштувань вашого ноутбука, а саме DNS-адреси. Таким чином, намагаючись зайти в інтернет, ви автоматично перенаправляються в прописаному в параметрах мережі адресою, при цьому інші веб-сторінки для вас недоступні.

Які ж дії необхідно зробити в такому випадку? Потрібно повернути мережеві параметри до колишнього вигляду. До тих пір, поки це не буде зроблено, позбутися від надокучливого банера не вдасться. Робиться це в такий спосіб. Відкрийте «Центр управління мережами і загальним доступом». Потім виберіть своє підключення в розділі «Перегляд активних мереж» і клацніть по пункту в рядку «Підключення». У вікні, натисніть кнопку «Властивості». Тепер потрібно вибрати пункт «Протокол Інтернету версії 4 (TCP / IPv4)» і знову клікнути «Властивості». Потрапивши в вікно властивостей TCP / IP, зверніть увагу на розділ DNS-серверів. Там ви побачите дивні й підозрілі цифри. Все, що потрібно зробити - включити автоматичне отримання адреси DNS-сервера. Не забудьте натиснути «ОК», щоб застосувати внесені зміни.

Після цього можна запустити браузер і спробувати зайти на якісь інші сайти. Якщо вийшло, значить, проблема вирішена, якщо ж банер з'явився знову і не дає перейти на інші ресурси, то перейдіть до налаштувань мережі і включіть автоматичне отримання IP-адреси. Нижче виберіть пункт «Використовувати наступні адреси», щоб задати їх статично. В якості пріоритетного DNS-сервера вкажіть «8.8.8.8». Збережіть параметри і закрийте вікно. Далі, запустіть командний рядок. Робиться це в такий спосіб:

  • Натисніть комбінацію клавіш Win + R, щоб відкрити вікно «Виконати»;
  • У відповідному полі для введення пропишіть cmd і натисніть «ОК» або клавішу Enter.

Потрапивши в командний рядок, виконайте команду ipconfig / flushdns. Як тільки команда буде виконана, можна закрити вікно командного рядка і знову спробувати зайти на який-небудь сайт.

Всі вищеописані дії допоможуть розблокувати комп'ютер від вірусу МВС. Але не варто зупинятися на цьому. Обов'язково поновіть антивірус (або скачайте його, якщо з якихось причин він відсутній) і запустіть повну перевірку системи. Всі знайдені потенційно небезпечні файли необхідно видалити. Чи не використовуєте піратські версії антивірусних програм, оскільки вони можуть містити в собі шкідливі файли і функціонувати належним чином. Користуйтеся безкоштовним ліцензійним антивірусним ПЗ.

Пройшовши всі ці кроки, ви приберете MVD з системи і зможете нормально користуватися ноутбуком . В майбутньому будьте обережні при відвідуванні підозрілих сайтів і скачування файлів звідти, щоб не наражати на систему небезпеки в подальшому.

Тепер ви знаєте, як розблокувати комп'ютер і видалити вірус МВС. Пишіть в коментарях чи допомогла вам ця стаття вирішити проблему і діліться з іншими користувачами своїм досвідом боротьби з MVD.

Які ж дії необхідно зробити в такому випадку?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.