Статьи

Як рекламувати магазин дитячого одягу дешево або безкоштовно?

  1. Альтернативні способи реклами магазину дитячого одягу

З кожним роком збільшується число магазинів дитячого одягу. Це досить широкий сегмент ринку - товари діляться на дорогі (для бутиків) і бюджетні (розраховані на широку аудиторію покупців).

Купівельний попит на одяг був і буде завжди. Питання тільки в розширенні цільової аудиторії.

Безліч магазинів дитячого одягу сьогодні орієнтовані на покупців із середнім достатком. Їхній увазі пропонуються товари з малобюджетного сегменту. Але продажу не будуть розвиватися самі собою - потрібна реклама. В даному випадку, магазини дитячого одягу можуть використовувати незначними витратами вид реклами.

В даному випадку, магазини дитячого одягу можуть використовувати незначними витратами вид реклами

Зазвичай для залучення покупців магазини витрачають величезні кошти на рекламу - рекламні щити, розміщення інформації в ЗМІ, на радіо. Але є сьогодні і більш прості, але не менш ефективні способи збільшення продажів. Мова йде не тільки про роздачу листівок. На практиці, їх майже ніхто не читає, листівки тут же викидаються.

Альтернативні способи реклами магазину дитячого одягу

1. Можна замінити листівки на продають візитки - вони менше розміром, на них міститься не тільки контактна інформація, а й короткий опис товару і компанії. Виготовлення візиток обійдеться компанії набагато дешевше банера. А ось розміщення на візитках інформації про проведення акцій, про пропозицію бонусів - приверне більше уваги у потенційних покупців. На привабливу пропозицію відгукнеться більше людей - хоча б з цікавості. Адже їм це нічого не буде коштувати.

2. Клієнти і покупці сьогодні більше «клюють» на інформативність реклами. Вони хочуть отримувати дієві поради. Тому можна розробити проект у вигляді міні-брошур із порадами щодо використання товарів. Такі міні-книжки і журнали розміщуються біля входу в магазини. На обкладинці розташована яскрава презентація товарів. Це не може не привернути клієнта.

обов'язково використовуйте POS матеріали для роздрібної торгівлі . У їх числі: стопери, рекламні та інформаційні стійки, прикраси та багато іншого за вашим вибором. Відчуйте себе на місці покупця і придумуйте різні маркетингові ходи, щоб справити враження на своїх клієнтів. І пам'ятайте, перш за все - цікавість!

Для магазину одягу актуальні поради щодо підбору одягу по сезону. Покупцям подобається отримувати наочні відповіді на питання - що, коли і з чим модно носити в новому сезоні. Добре спрацьовує оголошення про продаж майок оптом зі знижкою. Дуже допомагає інтернет - на сайті магазину можна відкрити віртуальний бутік і розмістити в ньому інформацію про спецпропозиції і подарунки.

3. Для розширення продажів можна використовувати вигідні пропозиції партнерства з торговими точками. У багатьох випадках покупцями виявляються дрібні індивідуальні підприємці, які перебувають в пошуках вигідних цін на товари. Конкретні пропозиції щодо співпраці з магазином дитячого одягу допоможуть залучити додаткову аудиторію. Ще можна використовувати різні торгові точки, щоб запропонувати їм допомогу в реалізації фірмового одягу (ресторани, салони краси, дитячі центри, точки реалізації медобладнання). У відповідь, ці торгові точки допоможуть поширити візитки магазину. Таким чином, можна задіяти більше механізмів для реклами магазину і зацікавити більше число потенційних покупців.

Цікаво прочитати:

Дитячий одяг оптом через інтернет-магазин

Як стати власником магазину дитячого одягу?

Мами в інтернеті. Дослідження від Гугл

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача