Статьи

Як прибрати рекламу з усіх сайтів Ucoz

  1. Як прибрати рекламу з сайту Ucoz за допомогою Firefox

Я знаю, що Ucoz і сайти на цьому безкоштовному хостингу зараз багато недолюблюють, бо надто багато там всього г * вна розвелося Я знаю, що Ucoz і сайти на цьому безкоштовному хостингу зараз багато недолюблюють, бо надто багато там всього г * вна розвелося. Але все і там є ще якісні сайти, а деякі і блоги ведуть на Ucoz. Ніколи не задавалися питанням, як прибрати рекламу з сайтів Ucoz? А я ж я впевнений, що у багатьох там є десяточек сателітів під сапу.
Хочете ніколи не бачити цей дратівливий зелений банер від Бігуна в верхньому правому куті, без якого не обходиться жоден сайт Ucoz?

Тільки не кажіть мені, що там нормальних сайтів немає, і ви туди не заглядаєте ніколи.
Так, якщо Спеціально не зайду, з пошукача мене не раз на сайт Ucoz посилало. І іноді навіть мені вдавалося там знайти відповідь на своє питання.
Так ось, про один метод прибрати рекламу з Ucoz я вже писав, але у нього є два недоліки:

  1. Він використовує код, заборонений правилами системи.
  2. Він працює тільки на тому сайті Ucoz, де ви цей код пропишете. Але зате для всіх відвідувачів цього сайту, перетворюючи його в сайт для людей.

Сьогодні ж пропоную спосіб, що прибирає рекламу від Бігуна в кутку зі всіх сайтів системи Ucoz, але тільки для вас. Тобто такий егоїстичний варіант. Для вас це буде добре всім, крім одного. Спосіб підійде тільки для користувачів браузера Firefox. Правда, якщо тут ще є ті, хто використовує IE, рекомендую терміново піти і завантажити що-небудь пристойне.

Відступ: Часто трапляється, що нам терміново потрібні гроші. Заробити не встигаємо, а в борг взяти нема в кого. І тут залишається варіант - отримати швидкий кредит . Це можна реалізувати за один день, в результаті ви швидко і гарантовано отримаєте необхідну суму.

Але повернемося до теми статті.

Як прибрати рекламу з сайту Ucoz за допомогою Firefox

Так ось, вся фішка в плагіні або розширенні для Firefox - AdBlock, яке вміє блокувати різні банери, спливаючі рекламні оголошення, java додатки або flash ролики, теж рекламні, зрозуміло. Є готові фільтри для найвідоміших реклам, куди входить, напевно, половина порнушний вікон і банерів, вічно вилазять невчасно. І в базу плагіна AdBlock можна додавати свої фільтри. Чим ми і скористаємося.

Якщо у кого ще не варто це корисний додаток, рекомендую скачати AdBlock . Решта цей крок можуть пропустити.

Так ось, щоб прибрати реклами з сайтів Ucoz, щоб цей рекламний банер Бігуна більше вас не дратував, додаємо в фільтри AdBlock такий код:
## * [id ^ = "begun"]> *
## * [style = "z-index: 10000; width: 230px;"] * [title = "Закрити"]> IMG [style = "border: 0pt none; width: 12px; height: 54px;"]

Перший рядок тут, власне, вказує, що закривати будемо рекламу Бігуна, а друга - сам код закриття реклами. До речі кажучи, цей метод прибере рекламу Бігуна не тільки з сайтів Ucoz, а й з інших, де цей висить цей банер, який часто перекриває корисну часто сайту і меню навігації. Ось і все, реклами наче й не було, а нічого забороненого ми і не зробили, причепитися ні до чого.

Для власників сайтів Ucoz можу ще запропонувати код, що прибирає рекламу в панелі управління сайтом. Ну, хіба мало, кому-то вона сильно заважає. Для того, щоб прибрати цю реклами з адмінки, додаємо в фільтри AdBlock наступний код:
| Http: //sticker.yadro.ru/ad/*
sticker.yadro.ru ## HTML [xmlns = "http://www.w3.org/1999/xhtml"]
Працює він за аналогічним принципом. Успіхів!

Постовий: Пропоную вашій увазі блог про безкоштовні програми . Дізнайтеся про програми, для яких не потрібна ліцензія, не потрібні кряки, і якими можна користуватися абсолютно легально і безкоштовно.

Також рекомендую забавний SEO-блог "Записки пенсіонера". Вже назва і опис - з гумором, що порадувало. Для прикладу - стаття автора про те, як заробити 150 $ за два вечори чужими руками .
Цікаві пости на "Сайтоведе":

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача