Статьи

Як прибрати рекламу в Mozilla Firefox

  1. 1. Блокування спливаючих вікон за допомогою налаштувань Firefox.
  2. 2. Установки доповнення Adblock Plus, для відключення реклами.
  3. 3. Установка доповнення Adguard.

Не секрет, що реклама розвивається колосально швидко і її стає все більше і більше. Як на банерах на вулиці, так і в інтернет просторі.

Сьогодні будемо розбиратися як прибрати рекламу в Firefox і прискорити при цьому завантаження сторінки. Так якщо на сторінці багато реклами, вона буде довантажувати відповідно трохи довше. Бувають досить таки цікаві сайти, де можна багато дізнатися нового, але реклама заважає цьому.

Зрозуміло, що вебмастера як правило хочуть заробити на своєму ресурсі і встановлюють різні банери, рекламні спливаючі вікна й інше.

Ось для того, що б відключити всі ці елементи ми і розберемо як прибрати рекламу в Firefox браузері.

Для початку хочу перерахувати методи які можна використовувати:

  1. Блокувати спливаючі вікна за допомогою налаштувань Firefox.
  2. Використання доповнення Adblock Plus.
  3. Установка доповнення Adguard.

Переходимо до перегляду відео, в якому викладені всі вище перераховані способи:

До змісту ↑

1. Блокування спливаючих вікон за допомогою налаштувань Firefox.


Для цього нам необхідно увійти в браузер. У правому верхньому кутку знаходимо кнопку "Відкрити меню", натискаємо на неї. У випадаючому вікні знаходимо пункт на "Налаштування" і клацають на нього.

У випадаючому вікні знаходимо пункт на Налаштування і клацають на нього

Налаштування браузера Firefox

Після цього, з'явиться віконце налаштувань, де Вам необхідно перейти на вкладку "Вміст", поставити галочку "Блокувати спливаючі вікна" і натиснути кнопку "Ок".

Як прибрати рекламу в firefox

Тепер Ви знаєте як прибрати рекламу в Firefox засобами самого браузера. Приступимо до наступного методу, так як він вимагає установки доповнення Adblock Plus.

До змісту ↑

2. Установки доповнення Adblock Plus, для відключення реклами.

Adblock Plus - досить таки поширене додаток для багатьох браузерів, яке відмінно справляється зі своїми обов'язками. З його допомогою, можна блокувати будь-який вид реклами.

Так як я вже недавно писав про його установку для Firefox в іншій статті, то я рекомендую Вам її для прочитання: " Установка Adblock і Adblock Plus ".

До змісту ↑

3. Установка доповнення Adguard.

Доповнення яке я рекомендую ставити, так як воно є кращим у своєму роді. Як встановити і налаштувати його Ви можете прочитати статтю: « Встановіть Adguard розширення для браузерів і моментально вся реклама буде блокуватися на сайті «.

Тепер, ви можете працювати без проблем і не психувати через те, що з боку вилітає якась реклама. Ваша робота повинна стати продуктивніше, так як блокується реклама і відповідно швидкість завантаження сторінки збільшується.

Так як я найбільше працюю в цьому браузері, то для мене проблема реклами стояла дуже гостро і довелося шукати способи, що б цьому запобігти.

Після прочитання цієї статті я думаю Вам не важко буде прибрати рекламу. Якщо Ви знаєте або можете запропонувати будь-які ще методи, то пишіть в коментарі, я буду вдячний!

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача