Статьи

Як прибрати рекламу на Андроїд

  1. Відключення реклами в браузері для Андроїд
  2. Прибираємо рекламу в додатках для Android
  3. Як прибрати рекламу в додатках за допомогою Adguard

Переважна більшість власників сайтів заробляють на показі реклами. Рекламні банери заважають сприйняттю інформації, уповільнюють завантаження сторінок і цим викликають роздратування. Якщо ви переглядаєте сайти з комп'ютера, то вирішити цю проблему легко - потрібно просто встановити в браузер плагін блокувальник реклами, наприклад AdsBlock, розроблений для всіх популярних браузерів. Але як прибрати спливаючу рекламу і банери на Андроїд? Для Android теж існують методи боротьби з цим настирливим явищем, які ми і розберемо в даному матеріалі.

Для Android теж існують методи боротьби з цим настирливим явищем, які ми і розберемо в даному матеріалі

до змісту ↑

Відключення реклами в браузері для Андроїд

Відключення реклами в браузері для Андроїд

Браузер, встановлений за замовчуванням в смартфоні або планшеті, має мінімальний набір функцій, в ньому немає коштів боротьби з рекламою. Краще скористатися альтернативним додатками для перегляду сайтів, в якому є можливість блокувати банери. Найбільш поширені браузери для Андроїд - це Ghrome, Opera, Firefox, UC Browser. Останній примітний тим, що він вже вміє прибирати рекламні модулі без установки додаткових розширень. В інших браузерах необхідно налаштувати блокування реклами, шляхом установки відповідних доповнень. Розглянемо цей процес на прикладі Firefox для Андроїд.

  1. запустіть Google Play на своєму пристрої, знайдіть і встановіть Firefox.
  2. Запустіть Firefox, зайдіть в його налаштування «Інструменти - Додатки - Огляд всіх доповнень Firefox».
  3. На екрані доповнень введіть в пошуковий рядок слово «adblock».

За результатами пошуку буде виведено кілька блокувальників:

  • Adblock Plus - найпопулярніше додаток для боротьби з рекламою.
  • Adblock from YouTube - блокує рекламу в роликах на Youtube.
  • Adblock for Gmai - дозволяє прибрати рекламу з інтерфейсу поштового сервісу Gmail.

Вибираєте потрібну і встановлюєте додаток стандартними засобами браузера Firefox.

Щоб не встановлювати додаткові розширення, спробуйте браузери з вбудованою функцією блокування реклами - UC Browser і Adblock Browser, що відрізняють крім того високою швидкістю завантаження сторінок.

до змісту ↑

Прибираємо рекламу в додатках для Android

Реклама в безкоштовних додатках - це свого роду плата за безкоштовність програми (ось такий каламбур). Ви ж не думаєте, що тисячі додатків розроблені на голому ентузіазмі просто так? Показом реклами розробники заробляють гроші не тільки на життя, але і для підтримки і розвитку програми. Тим більше, на відміну від сайтів, де реклама безцеремонно і настирливо вторгається до користувача, на сторінці безкоштовної програми в Google Play чесно попереджається про наявність реклами.

Інша справа, що деякі розробники зловживають кількістю банерів в додатку до такої міри, що хочеться або видалити додаток або знайти способи її позбутися. Як видалити рекламу в додатках? Найпростіший спосіб - це заплатити за програму і тоді банери не будуть вас турбувати. Якщо додаток вас влаштовує, то чому б не заплатити невелику суму і підтримати розробника? Якщо це не ваш шлях, то можна скористатися спеціальними програмними засобами для Android.

до змісту ↑

Як прибрати рекламу в додатках за допомогою Adguard

Як прибрати рекламу в додатках за допомогою Adguard

Adguard - дуже ефективний засіб в боротьбі з банерами в додатках і, що важливо, не потребує наявність рут прав на пристрої. Але знову ж додаток платне і буде коштувати в мобільній версії 129 рублів на рік. Крім блокування реклами на сайтах і в додатках, Adguard знижує кількість інтернет трафіку (що особливо актуально для мобільного інтернету з лімітованим трафіком), а також зможе захистити користувача від шахрайських і шкідливих сайтів.

Для установки Adguard потрібно дозволити Android пристрою установку з невідомих джерел . Для цього заходимо в налаштування девайса, переходимо в розділ «Безпека», де відзначаємо пункт «Невідомі джерела» (або «Дозволити встановлювати з невідомих джерел»).

Далі переходимо на офіційний сайт Adguard.com і інсталюємо звідти програму. Тепер ваш апарат надійно захищений від реклами на сайтах і в додатках.

Але як прибрати спливаючу рекламу і банери на Андроїд?
Ви ж не думаєте, що тисячі додатків розроблені на голому ентузіазмі просто так?
Як видалити рекламу в додатках?
Якщо додаток вас влаштовує, то чому б не заплатити невелику суму і підтримати розробника?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.