Статьи

Як прибрати рекламу на Андроїд

  1. Відключення реклами в браузері для Андроїд
  2. Прибираємо рекламу в додатках для Android
  3. Як прибрати рекламу в додатках за допомогою Adguard

Переважна більшість власників сайтів заробляють на показі реклами. Рекламні банери заважають сприйняттю інформації, уповільнюють завантаження сторінок і цим викликають роздратування. Якщо ви переглядаєте сайти з комп'ютера, то вирішити цю проблему легко - потрібно просто встановити в браузер плагін блокувальник реклами, наприклад AdsBlock, розроблений для всіх популярних браузерів. Але як прибрати спливаючу рекламу і банери на Андроїд? Для Android теж існують методи боротьби з цим настирливим явищем, які ми і розберемо в даному матеріалі.

Для Android теж існують методи боротьби з цим настирливим явищем, які ми і розберемо в даному матеріалі

до змісту ↑

Відключення реклами в браузері для Андроїд

Відключення реклами в браузері для Андроїд

Браузер, встановлений за замовчуванням в смартфоні або планшеті, має мінімальний набір функцій, в ньому немає коштів боротьби з рекламою. Краще скористатися альтернативним додатками для перегляду сайтів, в якому є можливість блокувати банери. Найбільш поширені браузери для Андроїд - це Ghrome, Opera, Firefox, UC Browser. Останній примітний тим, що він вже вміє прибирати рекламні модулі без установки додаткових розширень. В інших браузерах необхідно налаштувати блокування реклами, шляхом установки відповідних доповнень. Розглянемо цей процес на прикладі Firefox для Андроїд.

  1. запустіть Google Play на своєму пристрої, знайдіть і встановіть Firefox.
  2. Запустіть Firefox, зайдіть в його налаштування «Інструменти - Додатки - Огляд всіх доповнень Firefox».
  3. На екрані доповнень введіть в пошуковий рядок слово «adblock».

За результатами пошуку буде виведено кілька блокувальників:

  • Adblock Plus - найпопулярніше додаток для боротьби з рекламою.
  • Adblock from YouTube - блокує рекламу в роликах на Youtube.
  • Adblock for Gmai - дозволяє прибрати рекламу з інтерфейсу поштового сервісу Gmail.

Вибираєте потрібну і встановлюєте додаток стандартними засобами браузера Firefox.

Щоб не встановлювати додаткові розширення, спробуйте браузери з вбудованою функцією блокування реклами - UC Browser і Adblock Browser, що відрізняють крім того високою швидкістю завантаження сторінок.

до змісту ↑

Прибираємо рекламу в додатках для Android

Реклама в безкоштовних додатках - це свого роду плата за безкоштовність програми (ось такий каламбур). Ви ж не думаєте, що тисячі додатків розроблені на голому ентузіазмі просто так? Показом реклами розробники заробляють гроші не тільки на життя, але і для підтримки і розвитку програми. Тим більше, на відміну від сайтів, де реклама безцеремонно і настирливо вторгається до користувача, на сторінці безкоштовної програми в Google Play чесно попереджається про наявність реклами.

Інша справа, що деякі розробники зловживають кількістю банерів в додатку до такої міри, що хочеться або видалити додаток або знайти способи її позбутися. Як видалити рекламу в додатках? Найпростіший спосіб - це заплатити за програму і тоді банери не будуть вас турбувати. Якщо додаток вас влаштовує, то чому б не заплатити невелику суму і підтримати розробника? Якщо це не ваш шлях, то можна скористатися спеціальними програмними засобами для Android.

до змісту ↑

Як прибрати рекламу в додатках за допомогою Adguard

Як прибрати рекламу в додатках за допомогою Adguard

Adguard - дуже ефективний засіб в боротьбі з банерами в додатках і, що важливо, не потребує наявність рут прав на пристрої. Але знову ж додаток платне і буде коштувати в мобільній версії 129 рублів на рік. Крім блокування реклами на сайтах і в додатках, Adguard знижує кількість інтернет трафіку (що особливо актуально для мобільного інтернету з лімітованим трафіком), а також зможе захистити користувача від шахрайських і шкідливих сайтів.

Для установки Adguard потрібно дозволити Android пристрою установку з невідомих джерел . Для цього заходимо в налаштування девайса, переходимо в розділ «Безпека», де відзначаємо пункт «Невідомі джерела» (або «Дозволити встановлювати з невідомих джерел»).

Далі переходимо на офіційний сайт Adguard.com і інсталюємо звідти програму. Тепер ваш апарат надійно захищений від реклами на сайтах і в додатках.

Але як прибрати спливаючу рекламу і банери на Андроїд?
Ви ж не думаєте, що тисячі додатків розроблені на голому ентузіазмі просто так?
Як видалити рекламу в додатках?
Якщо додаток вас влаштовує, то чому б не заплатити невелику суму і підтримати розробника?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача