Статьи

Як прибрати і заблокувати рекламу в браузері Opera

  1. Блокування реклами в Opera
  2. Позбавляємося від реклами штатними засобами браузера Opera
  3. Розширення AdBlock для Opera
  4. Інструкція по установці Adblock
  5. Налаштування баннерорезку Adblock
  6. списки фільтрів
  7. Інші налаштування
  8. Adguard для оглядача Опера
  9. Налаштування Adguard

Навігація по статті

У сучасному житті людини реклама займає невід'ємну її частину. За допомогою реклами можна дізнатися про вихід нової моделі телефону, відкритті нового магазину і тому подібного. І в інтернеті реклама також не є чимось захмарним, і вкрай рідкісним. Її можна побачити на практично на будь-якому сайті і сторінці, будь-якої програми, відео. Але часом реклами буває настільки багато і вона до такої міри агресивна, і нав'язлива, що хочеться від неї позбутися. Тому ми вирішили написати цю статтю, в якій розповімо вам, дорогі користувачі сайту chrome-faq.info, як прибрати рекламу в Опері.

Будуть розглянуті кілька найбільш ефективних методів усунення рекламних оголошень. Ви дізнаєтеся про те, як прибрати її, використовуючи стандартні засоби браузера, які для вирішення подібної проблеми є розширення. Крім того, ми допоможемо встановити ці самі розширення, і налаштувати, щоб все настирливі банери, спливаючі вікна і подібна шкідлива реклама була видалена з монітора комп'ютера, за яким ви проводите свій вільний час.

Блокування реклами в Opera

Хочемо зауважити, що не варто блокувати абсолютно всю рекламу, яка є на сторінках. Намагайтеся просто звести її до мінімуму, і видаляти лише те, що заважає вам нормально користуватися сайтом. Адже більшість власників сайтів є ентузіастами, і їх дітища міститися якраз на цій самій рекламі. Але у випадках, коли сайт просто захаращений всякими банерами і спливаючими вікнами, які вискакують без попереджень, можна, і навіть потрібно блокувати подібне.

Позбавляємося від реклами штатними засобами браузера Opera

Можливо, деякі з вас не знають, але в цьому браузері є своє власне вбудований додаток для блокування небажаної реклами. І якщо у вас встановлена ​​стара версія Opera, то рекомендуємо оновити її до останньої, щоб отримати всі можливості, впроваджені розробниками в ній.

А тепер про те, як включити стоковий функцію:

Ви включили блокування реклами в Опері. Тепер все небажані оголошення будуть приховані, і стануть не видно вам. Якщо хочете, щоб на якомусь сайті все-ж показ реклами здійснювався, то для цього, на сторінці налаштувань, там же клацніте по кнопці "Управління винятками ...".

Потім впишіть адресу сайту, де хочете залишити поки оголошень рекламного типу і тисніть "Готово".

Розширення AdBlock для Opera

Одне з найпопулярніших розширень для блокування реклами в браузері Opera. Крім того, воно є і для інших популярних оглядачів, як Google Chrome, Mozilla Firefox і Яндекс браузер. Використовуючи його, ви раз і назавжди забудете про те, що таке реклама. Адблок чудово справляється із завданням, і може заблокувати будь-які банери і оголошення.

Інструкція по установці Adblock

Після того, як Adblock для Опери буде інстальований і активований (автоматично), реклама почне блокуватися. У прінцип, вже можна не паритися банерах і оголошеннях рекламного характеру. Але якщо вас це не влаштує, можна налаштувати розширення Adblock, так би мовити, під свої потреби. Читайте як це зробити нижче.

Налаштування баннерорезку Adblock

Налаштування на сторінці "Загальна"

Налаштування на сторінці Загальна

Дозволити деяку ненав'язливу рекламу. Встановивши галочку на цьому пункті, ви дозволите баннерорезку показувати лише деякі оголошення, які не заважатимуть вам. Зніміть її, якщо хочете відключити функцію.

Дозволити заносити певні канали YouTube в білий список. Опція дозволяє вносити не тільки сайти, але і канали на популярному хостингу YouTube в білий список.

Додати елементи в меню правої кнопки миші. Якщо функція активована, то ви зможете блокувати будь-які небажані для вас елементи на будь-яких сторінках, виділивши його і заблокувавши його в списку.

Показати кількість заблокованої реклами на кнопці AdBlock. Якщо вона включена, то під значком розширення на панелі браузера ви будете бачити скільки рекламних елементів заблокував скрипт, під час вашого перебування на цій сторінці.

Я впевнений користувач, покажіть мені додаткові опції. Дозволяє показати ще додаткові можливості, які також можна активувати.

списки фільтрів

списки фільтрів

Зайти в налаштування фільтрів можна, вибравши відповідний назвою розділ.

Тут ви можете налаштувати які фільтри використовуватися, а які деактивувати. Що вони дають? По суті це ті ж настройки, які задають де рекламу блокувати, а в якому місці, на якому сайті її краще залишити.

Інші налаштування

Інші налаштування

Це остання сторінка, де ви можете управляти функціями даного блокувальника реклами. Клацніть по напису "Налаштування" на відповідній сторінці, щоб зайти сюди.

Блокувати рекламу по її URL. Натисніть на посилання, і показуватиме встановлений. Там ви можете вписати адресу сайту, який відкривається при кліці на рекламу, і він буде заблокований.

Приховати секцію веб-сторінки. Те, про що ми писали вище. Блокування елементів, використовуючи праву кнопку миші. Цей варіант для більш просунутих користувачів. Дозволяє приховати рекламу, або будь-який інший елемент на сайті по CSS-класу.

Показувати рекламу на веб-сторінці або домені. У цьому налаштуванні можна ввести адреси сайтів, на яких ви плануєте залишити рекламу.

Показувати рекламу всюди, крім цих доменів ... Реклама буде видна на всіх сайтах, крім тих, які будуть внесені вами за допомогою даної опції.

Також можна редагувати фільтри вручну, а точніше створювати їх з нуля. Але варто зауважити, що навіть досвідчені користувачі можуть робити помилки. Тому туди краще не лазити, щоб не зламати Adblock.

Adguard для оглядача Опера

Ще одне добротне розширення, що дозволяє раз і назавжди позбутися від нав'язливої ​​реклами на сайтах. Щоб встановити його, вбийте адресу https://addons.opera.com/ru/extensions/details/adguard/ в Opera, і натисніть зелену кнопку "Додати в ...". Також, як і інші аддони, після установки він відразу приступить до роботи.

Налаштування Adguard

Щоб зайти в налаштування цього доповнення, клікніть курсором миші по його значку. Дочекайтеся поки з'явиться список з пунктами. Там перейдіть в "Налаштувати AdGuard".

Там є велика кількість всі можливості функцій і налаштувань. Описувати їх ми не будемо, оскільки там все досить зрозуміло. Головне уважно читайте, і зможете без проблем самі все зробити.

До речі, рекомендуємо там же включити захист від шкідливих і фішингових сайтів. Тому що на таких сайтах можна підчепити віруси, а також вони можуть красти дані. А якщо активувати цю захист, то програма буде блокувати сайт, при вході на нього, якщо він є фішингових.

Щоб знову відновити показ реклами і банерів на потрібних сайтах, внесіть їх в білий список.

Що вони дають?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача