Статьи

Як позбутися від банерів в браузері

  1. 1.Проверка ярлика вашого браузера.
  2. 2. Програма MalwareBytes AntiMalware

Всім привіт, недавно зіткнувся з такою цікавою темою, що не знав як від неї позбутися, що тільки не робив нічого не допомогло, але все-таки знайшов спосіб як від неї позбутися, а саме від банерів які випливають у відкритому браузері на кожній сторінці куди НЕ зайдеш, так ось мова сьогодні піде про те, як позбавиться від рекламних банерах які вилазять всюди

Всім привіт, недавно зіткнувся з такою цікавою темою, що не знав як від неї позбутися, що тільки не робив нічого не допомогло, але все-таки знайшов спосіб як від неї позбутися, а саме від банерів які випливають у відкритому браузері на кожній сторінці куди НЕ зайдеш, так ось мова сьогодні піде про те, як позбавиться від рекламних банерах які вилазять всюди.

Рекламні банери які вилазять в браузерах - це так званий вірус, який не знаходить ні один антивірус. Його можна підхопити в будь-якій програмі, іншими словами, встановити разом з якоюсь програмою, в основному це якісь маленькі у вазі програми.

Ось покажу як це виглядає на прикладі:

До речі то що ви бачити на зображенні вище, ці банери неможливо заблокувати розширеннями для браузера наприклад, блокування реклам, оскільки це не природна реклама яку виставляє власник сайту, а це вірус який на вашому комп'ютері, і розширення в браузерах для блокування рекламних банерів, тут не допоможе.

Ви запитаєте, так як позбавиться від рекламних банерів якщо блокування реклам не допомагає і антивірус не знаходить ?! Саме це питання у мене виникло після тієї інформації яку я знайшов на різних сайтах, які теж зіткнулися з цією рекламою, тобто вірусом.

Дуже багато способів є щодо вирішення цієї проблеми, але з усіх цих способів, я виявив реально ефективних тільки кілька. І зараз я цими способами буду ділиться з вами.

1.Проверка ярлика вашого браузера.

Натисніть правою кнопкою на ваш ярлик, наприклад (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer) і вибрати властивості, потім нам потрібно знайти шлях який веде в папку з усіма файлами даного браузера, ця строчка називається «Об'єкт», оскільки там може бути дописаний якусь адресу сайту до вашого шляху, давайте розглянемо приклад, де дописаний адреса mygooglee.ru:

Якщо у вас приблизно щось схоже, значить потрібно видалити адресу сайту який прописаний після шляху і зберегти.

Якщо вам після зміни не вдалося зберегти ярлик, значить вам потрібно натиснути на вкладку «Загальні» і подивитися чи не варто у вас галочка там де написано «Тільки читання» якщо стоїть то її потрібно прибрати і зробити знову ту процедуру яку ви робили, тобто видалити посилання і зберегти ярлик.

2. Програма MalwareBytes AntiMalware

Раніше я з цією програмою не зустрічався, але після її використання, я зрозумів що вона дуже класна і корисна, ось ця програма допоможе вам позбавиться від браузерних вірусів, і від рекламних банерів зокрема. Як працювати з MalwareBytes AntiMalware? Я зараз розповім і покажу. Програма платна, але ми з вами будемо використовувати тестувати версію. Отже поїхали

Завантажити програму ви зможете, переходимо до установки, і в кінці треба звернути увагу на те, щоб у вас не стояла галочка на пункті Включити безкоштовний тестовий період Malwarebytes Anti-Malware PRO:

Завантажити програму ви зможете, переходимо до установки, і в кінці треба звернути увагу на те, щоб у вас не стояла галочка на пункті Включити безкоштовний тестовий період Malwarebytes Anti-Malware PRO:

Після того як встановили, потрібно її запустити від імені адміністратора:

Після того як встановили, потрібно її запустити від імені адміністратора:

Далі оновити бази, натиснувши на кнопку «Оновити зараз»

Далі оновити бази, натиснувши на кнопку «Оновити зараз»

Далі переходимо в розділ «Сканування» і вибираємо «Призначений для користувача Skan» він дозволяє налаштувати те, що вам потрібно від сканувати.

Далі переходимо в розділ «Сканування» і вибираємо «Призначений для користувача Skan» він дозволяє налаштувати те, що вам потрібно від сканувати

Далі весь принцип простий як у всіх антивірусів, вибираємо диски які вам треба про сканувати, краще звичайно вибрати все диски відразу, потім з лівого боку два пунктика, де потрібно поставити «Попередити користувача про виявлення» і натисніть запуск перевірки.

Далі весь принцип простий як у всіх антивірусів, вибираємо диски які вам треба про сканувати, краще звичайно вибрати все диски відразу, потім з лівого боку два пунктика, де потрібно поставити «Попередити користувача про виявлення» і натисніть запуск перевірки

Потім все шкідливі файли видалити, натиснувши на дію «Карантину» і застосувати дії, перезавантажуємо комп'ютер.

В принципі все, але якщо вам нічого не допомогло після цих 2-х способів, є ще одна програма яка називається ADWCleaner програма хороша принцип приблизно роботи той же, що і з MalwareBytes AntiMalware, я думаю ви розберетеся.

Ну ось і все, я думаю даний пост буде корисним як для тих у кого вже є даний вірус, і для тих у кого його немає, оскільки якщо він навіть потрапить на ваш комп'ютер, ви вже будете знати як з ним боротися і за видаляти всі шкідливі файли. На цьому все дякую всім за увагу.

Чекаю ваших коментар, і хочу почути від вас, може хтось ранні вже зіткнувся з цією проблемою, як ви виходили з ситуації і який метод ви використовували?

З повагою Євген Смецкой

Написано Євген Смецкой в ​​/ 2533 Views

Ви запитаєте, так як позбавиться від рекламних банерів якщо блокування реклам не допомагає і антивірус не знаходить ?
Як працювати з MalwareBytes AntiMalware?
Чекаю ваших коментар, і хочу почути від вас, може хтось ранні вже зіткнувся з цією проблемою, як ви виходили з ситуації і який метод ви використовували?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.