Статьи

Як позбутися від банерів в браузері

  1. 1.Проверка ярлика вашого браузера.
  2. 2. Програма MalwareBytes AntiMalware

Всім привіт, недавно зіткнувся з такою цікавою темою, що не знав як від неї позбутися, що тільки не робив нічого не допомогло, але все-таки знайшов спосіб як від неї позбутися, а саме від банерів які випливають у відкритому браузері на кожній сторінці куди НЕ зайдеш, так ось мова сьогодні піде про те, як позбавиться від рекламних банерах які вилазять всюди

Всім привіт, недавно зіткнувся з такою цікавою темою, що не знав як від неї позбутися, що тільки не робив нічого не допомогло, але все-таки знайшов спосіб як від неї позбутися, а саме від банерів які випливають у відкритому браузері на кожній сторінці куди НЕ зайдеш, так ось мова сьогодні піде про те, як позбавиться від рекламних банерах які вилазять всюди.

Рекламні банери які вилазять в браузерах - це так званий вірус, який не знаходить ні один антивірус. Його можна підхопити в будь-якій програмі, іншими словами, встановити разом з якоюсь програмою, в основному це якісь маленькі у вазі програми.

Ось покажу як це виглядає на прикладі:

До речі то що ви бачити на зображенні вище, ці банери неможливо заблокувати розширеннями для браузера наприклад, блокування реклам, оскільки це не природна реклама яку виставляє власник сайту, а це вірус який на вашому комп'ютері, і розширення в браузерах для блокування рекламних банерів, тут не допоможе.

Ви запитаєте, так як позбавиться від рекламних банерів якщо блокування реклам не допомагає і антивірус не знаходить ?! Саме це питання у мене виникло після тієї інформації яку я знайшов на різних сайтах, які теж зіткнулися з цією рекламою, тобто вірусом.

Дуже багато способів є щодо вирішення цієї проблеми, але з усіх цих способів, я виявив реально ефективних тільки кілька. І зараз я цими способами буду ділиться з вами.

1.Проверка ярлика вашого браузера.

Натисніть правою кнопкою на ваш ярлик, наприклад (Google Chrome, Mozilla Firefox, Opera, Internet Explorer) і вибрати властивості, потім нам потрібно знайти шлях який веде в папку з усіма файлами даного браузера, ця строчка називається «Об'єкт», оскільки там може бути дописаний якусь адресу сайту до вашого шляху, давайте розглянемо приклад, де дописаний адреса mygooglee.ru:

Якщо у вас приблизно щось схоже, значить потрібно видалити адресу сайту який прописаний після шляху і зберегти.

Якщо вам після зміни не вдалося зберегти ярлик, значить вам потрібно натиснути на вкладку «Загальні» і подивитися чи не варто у вас галочка там де написано «Тільки читання» якщо стоїть то її потрібно прибрати і зробити знову ту процедуру яку ви робили, тобто видалити посилання і зберегти ярлик.

2. Програма MalwareBytes AntiMalware

Раніше я з цією програмою не зустрічався, але після її використання, я зрозумів що вона дуже класна і корисна, ось ця програма допоможе вам позбавиться від браузерних вірусів, і від рекламних банерів зокрема. Як працювати з MalwareBytes AntiMalware? Я зараз розповім і покажу. Програма платна, але ми з вами будемо використовувати тестувати версію. Отже поїхали

Завантажити програму ви зможете, переходимо до установки, і в кінці треба звернути увагу на те, щоб у вас не стояла галочка на пункті Включити безкоштовний тестовий період Malwarebytes Anti-Malware PRO:

Завантажити програму ви зможете, переходимо до установки, і в кінці треба звернути увагу на те, щоб у вас не стояла галочка на пункті Включити безкоштовний тестовий період Malwarebytes Anti-Malware PRO:

Після того як встановили, потрібно її запустити від імені адміністратора:

Після того як встановили, потрібно її запустити від імені адміністратора:

Далі оновити бази, натиснувши на кнопку «Оновити зараз»

Далі оновити бази, натиснувши на кнопку «Оновити зараз»

Далі переходимо в розділ «Сканування» і вибираємо «Призначений для користувача Skan» він дозволяє налаштувати те, що вам потрібно від сканувати.

Далі переходимо в розділ «Сканування» і вибираємо «Призначений для користувача Skan» він дозволяє налаштувати те, що вам потрібно від сканувати

Далі весь принцип простий як у всіх антивірусів, вибираємо диски які вам треба про сканувати, краще звичайно вибрати все диски відразу, потім з лівого боку два пунктика, де потрібно поставити «Попередити користувача про виявлення» і натисніть запуск перевірки.

Далі весь принцип простий як у всіх антивірусів, вибираємо диски які вам треба про сканувати, краще звичайно вибрати все диски відразу, потім з лівого боку два пунктика, де потрібно поставити «Попередити користувача про виявлення» і натисніть запуск перевірки

Потім все шкідливі файли видалити, натиснувши на дію «Карантину» і застосувати дії, перезавантажуємо комп'ютер.

В принципі все, але якщо вам нічого не допомогло після цих 2-х способів, є ще одна програма яка називається ADWCleaner програма хороша принцип приблизно роботи той же, що і з MalwareBytes AntiMalware, я думаю ви розберетеся.

Ну ось і все, я думаю даний пост буде корисним як для тих у кого вже є даний вірус, і для тих у кого його немає, оскільки якщо він навіть потрапить на ваш комп'ютер, ви вже будете знати як з ним боротися і за видаляти всі шкідливі файли. На цьому все дякую всім за увагу.

Чекаю ваших коментар, і хочу почути від вас, може хтось ранні вже зіткнувся з цією проблемою, як ви виходили з ситуації і який метод ви використовували?

З повагою Євген Смецкой

Написано Євген Смецкой в ​​/ 2533 Views

Ви запитаєте, так як позбавиться від рекламних банерів якщо блокування реклам не допомагає і антивірус не знаходить ?
Як працювати з MalwareBytes AntiMalware?
Чекаю ваших коментар, і хочу почути від вас, може хтось ранні вже зіткнувся з цією проблемою, як ви виходили з ситуації і який метод ви використовували?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача