Статьи

Як навчитися створювати банер в фотошоп

Вітаю Вас на своєму блозі, багато новачків хочуть знати, як навчитися створювати банер в фотошоп, щоб не витрачатися на створення банерної реклами. Для реклами своїх інфопродуктов і партнерських продуктів зручно використовувати банер. У партнерських продуктах як правило його вже надають, але бувають і так, що банер відсутня. Для своїх інфопродуктов банер необхідно замовляти або створювати самому.

Для своїх інфопродуктов банер необхідно замовляти або створювати самому

Якщо ви ще не вмієте створювати банера не біда. Представляю Вам відмінний видеокурс Володимира Фірсова «Банер в фотошоп своїми руками». Вивчивши цей курс, Ви зможете створювати банера на рівні професіонала. А як встановлювати банера на сайт дивіться в цій моїй статті .

Хочу зазначити, що даний відеокурс абсолютно безкоштовний. А знання, які отримаєте дозволять заробляти на наданні послуг зі створення банера, так як курс дуже якісний. Курс складається з декількох відео уроків. Доступ до кожного наступного уроку можна буде отримати після виконання чергового домашнього завдання. Яке в обов'язковому порядку перевіряється. Якщо в процесі навчання виникають питання їх завжди можна задати і отримати відповідь. Єдине, до перших вступним двом занять доступ надається відразу. Заняття можна проходити з зручним і комфортним для себе швидкістю.

Перше, Ви навчитеся створювати статичний банер в фотошоп. Навіть якщо знайомі з цією програмою. Уроки побудовані так, що в них розбереться будь-який новачок.

Уроки побудовані так, що в них розбереться будь-який новачок

Друге, освоїте створення анімації банера. Це банер, в якому використовуються елементи анімації. Як правило такі банера більш клікабельні і привертають більше уваги ніж прості.

Навчіться робити з основного банера, банери різних розмірів.

Зробите аналіз, скільки можна з економити на створенні комплекту банерів для свого продукту.

А також дізнаєтеся, як можна почати створювати банера в фотошоп на замовлення.

Для того, щоб отримати доступ до відеокурсу як навчитися створювати банер в фотошоп переходите по посиланню нижче:

Отримати доступ до відеокурсу

На цьому у мене все, бажаю успіхів в освоєнні даного відеокурсу.

З повагою, Борис Житній.

Інші статті на сайті:

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача