Статьи

Як перевірити баланс картки ощадбанку через СМС за допомогою мобільного банку

 1. Як дізнатися баланс через смс-повідомлення?
 2. Як підключити Мобільний банк?
 3. «Економний» пакет

Власники карт Ощадбанку завжди можуть дізнатися баланс в будь-який зручний для себе час дня і ночі. Для цього необов'язково навіть нікуди виходити за умови, що ви підключені до послуги Мобільний банк . Ви просто можете користуватися наданими можливостями.

Як дізнатися баланс через смс-повідомлення?

Всі команди в Мобільному банку виробляються через смс-повідомлення на номер 900 або за допомогою запиту USSD.

Для того щоб перевірити залишок, потрібно відправити безкоштовне смс наступного виду:

БАЛАНС ****

Де **** - це останні чотири цифри вашої картки. Номер можна побачити на її лицьовій стороні. Обов'язково потрібно ставити пробіл між словом і цифрами!

Обов'язково потрібно ставити пробіл між словом і цифрами

Наприклад: БАЛАНС 2887 на номер 900

Слово БАЛАНС можна змінити на ЗАЛИШОК, OSTATOK, BALANS, BALANCE, але писати тільки великими літерами.

Після цього банк надсилає відповідне повідомлення з інформацією про залишок такого виду:

VISA2887 Баланс: 100р.

Цей простий спосіб віддаленого користування банківськими послугами істотно спрощує життя, адже не потрібно шукати банкомати, термінали або відділення, чекати в чергах заради хвилинного справи. Більш того, це простіше, ніж зайти в Ощадбанк Онлайн з його паролями і кодами підтвердження.

Для того щоб дізнатися залишок або перевірити останні вчинені транзакції швидко і без проблем, буде потрібно зовсім небагато часу на підключення. В майбутньому ж ці операції вимагають лише пари хвилин на відправку та отримання відповідного смс-повідомлення з усією необхідною вам корисною інформацією.

Як підключити Мобільний банк?

Мобільний банк - комплексна система, що дозволяє управляти своїми банківськими операціями за допомогою мобільного телефону. Її можливості дозволяють отримувати відомості про операції, дізнаватися баланс прив'язаних до номера карт, здійснювати перекази , Виробляти оплату різних послуг. Сервіс підключається безкоштовно в терміналах, банкоматах та відділеннях Ощадбанку, але послуга оповіщення через смс платна. Можна вибрати один з двох варіантів обслуговування - « економний »Або« повний ».

«Економний» пакет

 • Немає абонентської плати за користування;
 • Немає інформації про операції та трансакції;
 • Кожен запит залишку і останніх операцій оплачується окремо (5 і 15 рублів відповідно).

"Повний пакет

 • Абонентська плата залежить від виду банківської карти ( «золоті» безкоштовно, інші - від 30 до 60 рублів на місяць);
 • Всі доступні через смс послуги безкоштовні.

Для того щоб підключити послугу потрібно:

 1. Вставити свою банківську картку в термінал або банкомат Ощадбанку, не забути ПІН-код.
 2. У меню, знайти вкладку «Мобільний банк» і натиснути її.
 3. Вибрати тариф і набрати той номер телефону, з якого будуть здійснюватися операції.
 4. Натиснути кнопку «Підключити послугу» у вікні.
 5. Якщо все виконано правильно, то на вказаний номер телефону надійде смс-повідомлення про підключення Мобільного банку.
 6. Кожну карту потрібно підключати окремо, якщо вони прив'язані до різними номерами телефонів. При цьому на один і той же номер можна підключати кілька штук. Перевірити залишок за різними картками можна буде через смс, причому дізнатися інформацію про кожну окремо.

Цей спосіб найшвидший і простий. Також ви можете скористатися допомогою операторів гарячої лінії Ощадбанку . Вони зобов'язані запитати паспортні дані і кодове слово, а також інформацію про останні операції. Можна також звернутися до працівників найближчого відділення. При собі теж необхідно мати паспорт для подачі заяви на підключення послуги.

Корисно знати:

Коментарі (0)

Як дізнатися баланс через смс-повідомлення?
Як підключити Мобільний банк?
Як дізнатися баланс через смс-повідомлення?
Як підключити Мобільний банк?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача