Статьи

Як використовується дешевий VPS під Windows

  1. Що таке хостинг 1С
  2. Особливості хостингу 1С
  3. У чому важливість послуги
  4. Дешевий VPS і хостинг ігрових серверів
  5. Як вибрати хостинг ігрових серверів
  6. Відгуки про хостинг:

У даній статті ми розглянемо три найбільш цікавих сценарію застосування хостингу VPS Windows.

Що таке хостинг 1С

Хостинг 1С - це послуга розміщення додатків та корпоративної бази даних 1С на віддаленому сервері в дата-центрі провайдера. Це добре захищений доступ з будь-якого місця, де є Мережа, і можливість використовувати офіційні ліцензії 1С в оренду. Послуга в себе включає кидок ключа клієнта в VPS, при потребі - організацію системи надійно захищений доступ до сервісів, а також шифрування інформації.

Хостинг в Європі програмного забезпечення 1С: Бухгалтерія - його розгортання на VPS-сервері - забезпечить постійний і цілодобовий доступ до вашої базі 1С, захист інформації від фізичного втручання, щоденне резервне копіювання, а також ліцензійну чистоту програм і регулярні оновлення 1С.

При цьому варіанті вам не треба витрачатися на покупку програмного забезпечення і серверів, заробітну плату ІТ-персоналу. VPS дає можливість доступу до даних і додатків з будь-якого місця планети з виходом в Мережу.

Для повноцінної віддаленої роботи з 1С можна застосовувати кілька варіантів, наприклад, термінальний доступ ОС Windows (він буде відкритий для окремої групи користувачів), веб-браузер, або тонкий клієнт 1С. Для користувача робота з 1С на VPS при цьому майже не відрізнятиметься від роботи з додатком 1С на звичайному локальному комп'ютері.

Для користувача робота з 1С на VPS при цьому майже не відрізнятиметься від роботи з додатком 1С на звичайному локальному комп'ютері

Особливості хостингу 1С

Зазвичай хостери пропонують стандартні рішення 1С, такі як 1С: Бухгалтерія, 1С: Управління торгівлею, 1С: Заробітна плата і управління персоналом, 1С: Управління невеликою компанією і 1С: Комплексна автоматизація. Всі турботи про супроводі даної системи, оновленні 1С, резервне копіювання інформації хостер бере на себе, причому часто можлива настройка постійного резервного копіювання даних, а також можливість вибору системи зберігання під ті навантаження, які потрібні для певного рішення.

Таким чином, не треба переплачувати за продуктивність, або зайві технічні параметри, які зовсім не потрібні. Ви лише використовуєте систему, зовсім не турбуючись про технічний аспект питання. Працювати з 1С можна з будь-якої сучасної операційної системи (Linux, MacOS X, Windows, iOS і Android).

Іноді хостинг провайдери за бажанням своїх клієнтів розгортають ПО 1С на кластері серверів в європейському ЦОДі. Підключення до системи і взаємодія з 1С здійснюється через Мережу без установки на персональний комп'ютер якихось спеціальних клієнтських додатків.

У чому важливість послуги

Дана послуга гарантує високий рівень захисту інформації клієнта від несанкціонованого доступу і фізичного вилучення. Існує також можливість контролю за діями користувачів, організації роботи ключів HASP і USB, роботи з додатками і програмами без інсталяції на персональному комп'ютері користувача. Наприклад, надається спеціальна можливість прокідиванія, підключення до VPS фізичних ключів HASP від ​​1С, які забезпечують програмну і апаратну захист ПО.

1С на дешевий VPS дозволяє організувати дуже зручну роботу різних віддалених підрозділів з таким програмним забезпеченням. До того ж, можна істотно заощадити на витратах, які пов'язані з покупкою ліцензійного програмного забезпечення і сучасної апаратури, а також масштабувати потужності відповідно до потреб. Деякі хостери дають гарантію доступності в 99,9%.

Сьогодні можна знайти безліч хостинг провайдерів, які надають повноцінні послуги хостингу та оренди різних конфігурацій програмного забезпечення 1С: Бухгалтерія, 1С: Управління торгівлею, 1С: Заробітна плата і Управління Персоналом, 1С: Управління маленькою компанією, 1С: Документообіг. Як правило, клієнти можуть почати працювати з нуля з однією з цих змін, або завантажити на сервер власну конфігурацію.

Дешевий VPS і хостинг ігрових серверів

Особливості даної послуги

Ігровий хостинг Windows в даний час має на увазі надання достатніх потужностей для розміщення різноманітних онлайн-ігор, таких як Minecraft, Samp, CS. Подібну послугу надають багато десятків хостинг провайдерів. застосовуючи хостинг для ігор , Можна не просто отримувати велике задоволення від гри, але також заробляти, надаючи гравцям спеціальний платний доступ.

Сучасний ігровий хостинг вимагає досить потужною технічної бази - сучасного продуктивного «заліза», розташованого в ЦОДах з якісними каналами зв'язку і системою надійного захисту від DDoS. Для ігор потрібний максимально швидке і потужне серверне обладнання, а також стабільна і надійна зв'язок з ігровим сервером.

Багато хостери надають таку послугу «під ключ»: на VPS-сервері вже все готово, не треба встановлювати гру і виконувати додаткові налаштування. Залишиться лише запросити гравців і насолоджуватися захоплюючою грою. Це дуже зручно і для клієнтів, і для самих компаній. Деякі хостери пропонують послуги оренди повноцінних ігрових серверів. Техпідтримка даного хостингу допоможе в будь-який час в рішенні проблеми.

Дешевий VPS хостинг ігрових серверів став популярний лише завдяки зростанню потреби користувачів Мережі в розвагах. Разом з такими популярними іграми як CS 1.6, Team Fortess 2, CS: GO, GTA SAMP користувачам пропонуються різні додаткові послуги, наприклад, підключення опції Антич, панелі управління для модераторів і адміністраторів ігрових серверів. Можна знайти безліч різних тарифів на будь-який тип гри, при цьому з великим числом абсолютно безкоштовних і цікавих доповнень.

В панелі управління за кілька кліків мишки можна зібрати свій повноцінний сервер: установка модов, карт або плагінів відбувається всього лише за один крок. В даний час можна легко створити сучасний хостинг ігрових серверів. Він буде повністю доступний з будь-якого місця в світі без якихось проблем. Головне питання, як вибрати найкращий варіант, оскільки зустрічаються як дуже дешеві пропозиції, так і дорогі.

Як вибрати хостинг ігрових серверів

Важливий показник - це загальна швидкість роботи. Для її підвищення хостери застосовують потужні процесори для серверів Intel, продуктивне мережеве обладнання, RAID-масиви, щоб уникнути пригальмовування і затримок. тому дешевий хостинг ігрових серверів вкрай рідко буває надійним і продуктивним.

Крім того, сервіс повинен надійно протистояти DDoS-атакам на апаратному рівні, встигати за пару секунд заблокувати чітера IP. Для цього в ряді конфігурацій встановлюють спеціальні антічітерскіе модулі, які обчислюють подібних гравців.

хороший ігровий хостинг в Україні надає повний доступ по FTP-протоколу, а також веб-хостинг з підтримкою PHP і MySQL. Служба технічної підтримки повинна бути готова допомогти своїм клієнтам в будь-якому питанні і в будь-який час - від нюансів налаштування сервера до вирішення різноманітних технічних проблем в конкретній грі.

Відгуки про хостинг:


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача