Статьи

Як завантажити ID3 теги з Інтернету? | редактор id3 тегів, отримання mp3 тегів

  1. Вступ. Якщо ви зберігаєте колекцію МР3 музики (або будь-яких інших форматів: FLAC, APE і так далі),...
  2. Крок другий: Запуск програми. Вибір аудіо-файлів для редагування.
  3. Крок третій: Отримання тегів з FreeDB. Збереження інформації.

Вступ.

Якщо ви зберігаєте колекцію МР3 музики (або будь-яких інших форматів: FLAC, APE і так далі), то напевно серед файлів є такі, у яких не заповнені поля ID3 тегів або назви яких мають неінформативне вид типу 'track01.mp3'. Як виправити ситуацію і заповнити теги для красивого відображення при програванні? Вручну заповнювати їх - не вихід, це може зайняти місяці. Тут нам допоможе програма, здатна знайти і завантажити ID3 теги з Інтернету, mp3Tag Pro .

Крок перший: Завантаження і установка програми.

Завантажте mp3Tag Pro в обрану папку і запустіть установку. Дотримуйтесь інструкцій інсталяції для завершення процесу.

Крок другий: Запуск програми. Вибір аудіо-файлів для редагування.

Запустіть встановлену програму. За допомогою дерева папок ліворуч знайдіть директорію, де зберігаються аудіо-файли, що вимагають редагування тегів. Також це можна зробити за допомогою кнопки "Огляд" в рядку адреси папки.

Виберіть всі аудіо в цій папці за допомогою кнопки "Вибрати все" і натисніть "Генерувати" під списком файлів.

З меню, що випадає виберіть "Отримати теги з FreeDB".

Крок третій: Отримання тегів з FreeDB. Збереження інформації.

Відкриється нове вікно. У ньому, на вкладці "FreeDB", натисніть "Отримати альбом". У випадаючому списку результатів пошуку виберіть відповідний варіант альбому.

Програма автоматично завантажить ID3 теги з інтернету, і вони з'являться в списку превью. Якщо все теги заповнилися правильно, то натисніть "Зберегти альбом" в самому низу вікна, і вони пропишуться в файли альбому. Після цього ви завжди будете знати ім'я виконавця, назва альбому і самої пісні для кожної композиції.

Після збереження можна натиснути на кнопку "Перейменувати", що з'явилася замість "Зберегти альбом". Це дозволить змінити імена файлів з використанням щойно отриманої інформації з тегів - наприклад, за шаблоном "Виконавець - назва пісні". Шаблон задається в лівому верхньому кутку вікна.

Шаблон задається в лівому верхньому кутку вікна

Тепер, коли вся необхідна інформація записана в аудіо-файлах, можна приступити до пошуку слів пісень і обкладинок альбому.

сторінка програми Як виправити ситуацію і заповнити теги для красивого відображення при програванні?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача