Статьи

Як увійти в безпечний режим Windows 10

  1. Як увійти в безпечний режим Windows 10? - Чому все змінилося ...
  2. Інструмент «Конфігурація системи» (msconfig.exe)
  3. Використання комбінації «Shift + Перезавантаження»
  4. Додаток «Параметри Windows» - доступ до параметрів відновлення
  5. Установчий комплект Windows 10 і командний рядок
  6. Перервіть процес запуску вашого комп'ютера з Windows 10
  7. Висновки і думки про безпечний режим в Windows 10

Доброго дня! Чи не можете зрозуміти до чого тут Windows і дівчина з мовою? - на фото компанія Майкрософт зі своєю Windows 10 в той момент, коли ви вирішили потрапити в безпечний режим натиснувши F8 при завантаженні системи. До мене досі залишається загадкою цей факт, навіщо вони зробили? - що ними рухало в той момент, коли вони придумали це нововведення? Сьогодні я вам розповім як увійти в безпечний режим Windows 10, як виявилося ця тема гідна окремої статті і в двох словах все це не розповісти.

Сьогодні я вам розповім як увійти в безпечний режим Windows 10, як виявилося ця тема гідна окремої статті і в двох словах все це не розповісти

Коли ви запускаєте свою копію WIndows 10 в безпечному режимі, то система завантажується мінімальний користувальницький інтерфейс і необхідні для роботи служби і драйвера (які просто необхідні для старту системи, все зайве просто проігнорується)

Як увійти в безпечний режим Windows 10? - Чому все змінилося ...

Все добром згадують Windows 7 з її можливість запускається в захищеному режимі через клавішу F8 при старті комп'ютера. Однак дана можливість присутня і в Windows 10 - але не у всіх даний варіант працює. Офіційна відповідь Майкрософт з даної проблеми пояснює чому так відбувається ... така поведінка викликано дуже швидким завантаженням системи - у Windows 10 просто не виявляється часу для виявлення натискання клавіш.

Якщо у вас старенький комп'ютер і ви не використовуєте SSD накопичувач, то можливо у вас вийде увійти в безпечний режим на Windows 10 (але це не точно)

Інструмент «Конфігурація системи» (msconfig.exe)

Напевно самим зручним і простим способом завантажити Windows 10 в безпечному режимі буде використання вбудованого в систему інструменту «Конфігурація система». Багатьом цей інструмент знаком по виконуваного імені файлу - msconfig.exe

Неймовірно швидко запустити «Конфігурацію системи» можна використавши вікно «Виконати». Для цього одночасно натисніть клавіші WIN + R на клавіатурі ... потім введіть msconfig у полі «Відкрити» та натисніть OK.

потім введіть msconfig у полі «Відкрити» та натисніть OK

Інший спосіб відкрити необхідний нам інструмент - це використання вбудованого в меню Пуск інтелектуального пошуку. В поле пошуку на панелі завдань введіть «Конфігурація системи» і виберіть потрібний пункт в результатах пошуку.

В поле пошуку на панелі завдань введіть «Конфігурація системи» і виберіть потрібний пункт в результатах пошуку

У вікні «Конфігурація системи» перейдіть на вкладку «Завантаження» і в блоці «Параметри завантаження» відзначте галочкою пункт «Безпечний режим» і натисніть OK.

У вікні «Конфігурація системи» перейдіть на вкладку «Завантаження» і в блоці «Параметри завантаження» відзначте галочкою пункт «Безпечний режим» і натисніть OK

Windows 10 повідомить нам що необхідно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Якщо комп'ютер вам ще потрібен, то ми можемо відкласти перезавантаження і зробити це в будь-який зручний для вас момент. Якщо занять на ПК у вас немає, то клікайте «Перезавантаження» і ваш комп'ютер або ноутбук автоматично перезавантажиться безпечному режимі.

Якщо занять на ПК у вас немає, то клікайте «Перезавантаження» і ваш комп'ютер або ноутбук автоматично перезавантажиться безпечному режимі

Після перезавантаження система автоматично запуститься в безпечному режимі - це відразу зрозуміло помилково додатки (це EDGE не може запуститися в Safe Mode і лається)

Після перезавантаження система автоматично запуститься в безпечному режимі - це відразу зрозуміло помилково додатки (це EDGE не може запуститися в Safe Mode і лається)

Спосіб один з найпростіших, але я його використовую не часто - я віддаю перевагу трохи інший, про нього й поговоримо нижче

Використання комбінації «Shift + Перезавантаження»

Наступний спосіб (яким користуюся я сам) - використання комбінації Shift + Перезавантаження. Відкрийте меню «Пуск» і натисніть на кнопку харчування. Потім утримуючи клавішу «Shift» на клавіатурі клікайте «Перезавантажити»

Зверніть увагу, що дана комбінація працює і на заблокованому вході в систему - просто повторіть кроки, які ви зробили трохи раніше.

Перед остаточною перезавантаженням Windows 10 попросить уточнити у вас параметри перезавантаження - нас цікавить «Пошук і усунення несправностей» - «Додаткові параметри» ... в який з'явився розділі вибираємо «Параметри завантаження»

Що ж можна вибрати в «Параметрах завантаження» ?! Бачимо четвертим в списку «Включити безпечний режим» - це якраз те, що нам потрібно. Натисніть «Перезавантажити».

Після перезавантаження ви зможете самостійно вибрати, які параметри завантаження ви хочете включити ... серед них звичайно ж присутня «Безпечний режим».

Зовнішній вигляд даного вікна у вас може відрізнятися - це залежить від версії завантажувача Windows 10. Якщо у вас список параметрів на синьому тлі - просто натисніть цифру відповідну активації безпечного режиму

Додаток «Параметри Windows» - доступ до параметрів відновлення

Щоб потрапити в безпечний режим в Windows 10 є ще один варіант з параметрами відновлення, які доступні в додатку «Параметри Windows». Відкрийте ці настройки в меню Пуск (WIN + I) і перейдіть в розділ «Оновлення та безпека».

У лівій частині вікна виберіть «Відновлення» і справа в розділі «Особливі варіанти завантаження» натисніть кнопку «Перезавантажити зараз».

Після перезавантаження Windows 10 вам потрібно буде зробити аналогічні дії як і в другому пункті даної замітки, а саме «Пошук і усунення несправностей» - «Додаткові параметри» - «Параметри завантаження». Потім натисніть 4 або F4 щоб запустити систему в безпечному режимі, 5 або F2 для завантаження в безпечному режимі з підтримкою локальної мережі ...

Установчий комплект Windows 10 і командний рядок

Якщо у Вас є інсталяційний диск Windows 10 або аналогічна завантажувальна флешка (або ви маєте можливість її зараз створити), то можете використовувати цей інструмент для завантаження вашого комп'ютера з Windows 10 на борту в безпечному режимі. Щоб створити інсталяційний диск Windows 10 дотримуйтесь інструкцій з керівництва: Як зробити завантажувальну флешку з Windows 10 . Потім завантажити з нього і дочекайтеся запуску середовища установки Windows. Виберіть мову і розкладку клавіатури і натисніть "Далі"

Ні, ми не намагаємося встановити Windows 10 заново, нас цікавить пункт «Відновлення системи» в лівому нижньому кутку вікна.

Натисніть (або торкніться екрану, якщо він у вас сенсорний) пункт «Пошук і усунення несправностей»

У розділі «Додаткові параметри» виберіть пункт «Командний рядок» (командний рядок можна застосовувати для розширеного усунення неполадок)

Коли завантажиться командний рядок введіть команду ...

bcdedit / set {default} safeboot minimum

... і натисніть Enter на клавіатурі. Якщо ви все правильно зробили, то через деякий час з'явиться повідомлення «Операція успішно завершена»

Закрийте командний рядок і на екрані, виберіть «Продовжити» (Вихід і використання Windows 10)

Після перезавантаження комп'ютера, ваша система Windows 10 автоматично запуститься в безпечному режимі.

Перервіть процес запуску вашого комп'ютера з Windows 10

У Windows 10 є цікава особливість, якщо вона не зможе три рази коректно запуститися, то в четвертий раз вона за замовчуванням запускає автоматичне відновлення. Використовуючи цей момент ви можете завантажитися в безпечному режимі. Як ви вже здогадалися, щоб запустити цей режим нам потрібно три рази поспіль перервати процес завантаження Windows 10 - використовуйте кнопку Reset або Power на корпусі системного блоку або ноутбука під час завантаження системи. При використанні кнопки харчування (Power) ще потрібно утримувати не менше 4 секунд, щоб вимкнути живлення.

Коли ваш комп'ютер з Windows 10 входить в режим відновлення, перше що ви побачите на екрані - це «Підготовка автоматичного відновлення».

Коли ваш комп'ютер з Windows 10 входить в режим відновлення, перше що ви побачите на екрані - це «Підготовка автоматичного відновлення»

На екрані «Автоматичне відновлення» виберіть «Додаткові параметри» і все як у другому варіанті даного керівництва - Пошук і усунення несправностей »-« Додаткові параметри »-« Параметри завантаження »...

На екрані «Автоматичне відновлення» виберіть «Додаткові параметри» і все як у другому варіанті даного керівництва - Пошук і усунення несправностей »-« Додаткові параметри »-« Параметри завантаження »

За завантаження безпечного режиму відповідають кнопки 4-6 в залежності від типу безпечного режиму (з командним рядком або мережевими драйверами)

Висновки і думки про безпечний режим в Windows 10

Windows 10 - це операційна система з неймовірно швидким завантаженням, тому перехід в безпечний режим може працювати не так, як в старих операционках від Майкрософт ... проте ця петрушка з часів Window 8 і, отже, на 8-10 вхід в безпечний режим ідентичний. Якщо вам відомі інші способи, то обов'язково напишіть про це - ми обов'язково відновимо цей посібник.

PS Після деяких способів комп'ютер завжди буде запускатися в безпечному режимі ... не важливо яким способом ви користувалися, але щоб запуститися в звичайному режимі - подивіться на перший спосіб в списку даної замітки і просто приберіть галочку «Безпечний режим» - всього доброго!

Як увійти в безпечний режим Windows 10?
Чи не можете зрозуміти до чого тут Windows і дівчина з мовою?
До мене досі залишається загадкою цей факт, навіщо вони зробили?
О ними рухало в той момент, коли вони придумали це нововведення?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача