Статьи

Як увійти в безпечний режим Windows 10

  1. Як увійти в безпечний режим Windows 10? - Чому все змінилося ...
  2. Інструмент «Конфігурація системи» (msconfig.exe)
  3. Використання комбінації «Shift + Перезавантаження»
  4. Додаток «Параметри Windows» - доступ до параметрів відновлення
  5. Установчий комплект Windows 10 і командний рядок
  6. Перервіть процес запуску вашого комп'ютера з Windows 10
  7. Висновки і думки про безпечний режим в Windows 10

Доброго дня! Чи не можете зрозуміти до чого тут Windows і дівчина з мовою? - на фото компанія Майкрософт зі своєю Windows 10 в той момент, коли ви вирішили потрапити в безпечний режим натиснувши F8 при завантаженні системи. До мене досі залишається загадкою цей факт, навіщо вони зробили? - що ними рухало в той момент, коли вони придумали це нововведення? Сьогодні я вам розповім як увійти в безпечний режим Windows 10, як виявилося ця тема гідна окремої статті і в двох словах все це не розповісти.

Сьогодні я вам розповім як увійти в безпечний режим Windows 10, як виявилося ця тема гідна окремої статті і в двох словах все це не розповісти

Коли ви запускаєте свою копію WIndows 10 в безпечному режимі, то система завантажується мінімальний користувальницький інтерфейс і необхідні для роботи служби і драйвера (які просто необхідні для старту системи, все зайве просто проігнорується)

Як увійти в безпечний режим Windows 10? - Чому все змінилося ...

Все добром згадують Windows 7 з її можливість запускається в захищеному режимі через клавішу F8 при старті комп'ютера. Однак дана можливість присутня і в Windows 10 - але не у всіх даний варіант працює. Офіційна відповідь Майкрософт з даної проблеми пояснює чому так відбувається ... така поведінка викликано дуже швидким завантаженням системи - у Windows 10 просто не виявляється часу для виявлення натискання клавіш.

Якщо у вас старенький комп'ютер і ви не використовуєте SSD накопичувач, то можливо у вас вийде увійти в безпечний режим на Windows 10 (але це не точно)

Інструмент «Конфігурація системи» (msconfig.exe)

Напевно самим зручним і простим способом завантажити Windows 10 в безпечному режимі буде використання вбудованого в систему інструменту «Конфігурація система». Багатьом цей інструмент знаком по виконуваного імені файлу - msconfig.exe

Неймовірно швидко запустити «Конфігурацію системи» можна використавши вікно «Виконати». Для цього одночасно натисніть клавіші WIN + R на клавіатурі ... потім введіть msconfig у полі «Відкрити» та натисніть OK.

потім введіть msconfig у полі «Відкрити» та натисніть OK

Інший спосіб відкрити необхідний нам інструмент - це використання вбудованого в меню Пуск інтелектуального пошуку. В поле пошуку на панелі завдань введіть «Конфігурація системи» і виберіть потрібний пункт в результатах пошуку.

В поле пошуку на панелі завдань введіть «Конфігурація системи» і виберіть потрібний пункт в результатах пошуку

У вікні «Конфігурація системи» перейдіть на вкладку «Завантаження» і в блоці «Параметри завантаження» відзначте галочкою пункт «Безпечний режим» і натисніть OK.

У вікні «Конфігурація системи» перейдіть на вкладку «Завантаження» і в блоці «Параметри завантаження» відзначте галочкою пункт «Безпечний режим» і натисніть OK

Windows 10 повідомить нам що необхідно перезавантажити комп'ютер, щоб зміни вступили в силу. Якщо комп'ютер вам ще потрібен, то ми можемо відкласти перезавантаження і зробити це в будь-який зручний для вас момент. Якщо занять на ПК у вас немає, то клікайте «Перезавантаження» і ваш комп'ютер або ноутбук автоматично перезавантажиться безпечному режимі.

Якщо занять на ПК у вас немає, то клікайте «Перезавантаження» і ваш комп'ютер або ноутбук автоматично перезавантажиться безпечному режимі

Після перезавантаження система автоматично запуститься в безпечному режимі - це відразу зрозуміло помилково додатки (це EDGE не може запуститися в Safe Mode і лається)

Після перезавантаження система автоматично запуститься в безпечному режимі - це відразу зрозуміло помилково додатки (це EDGE не може запуститися в Safe Mode і лається)

Спосіб один з найпростіших, але я його використовую не часто - я віддаю перевагу трохи інший, про нього й поговоримо нижче

Використання комбінації «Shift + Перезавантаження»

Наступний спосіб (яким користуюся я сам) - використання комбінації Shift + Перезавантаження. Відкрийте меню «Пуск» і натисніть на кнопку харчування. Потім утримуючи клавішу «Shift» на клавіатурі клікайте «Перезавантажити»

Зверніть увагу, що дана комбінація працює і на заблокованому вході в систему - просто повторіть кроки, які ви зробили трохи раніше.

Перед остаточною перезавантаженням Windows 10 попросить уточнити у вас параметри перезавантаження - нас цікавить «Пошук і усунення несправностей» - «Додаткові параметри» ... в який з'явився розділі вибираємо «Параметри завантаження»

Що ж можна вибрати в «Параметрах завантаження» ?! Бачимо четвертим в списку «Включити безпечний режим» - це якраз те, що нам потрібно. Натисніть «Перезавантажити».

Після перезавантаження ви зможете самостійно вибрати, які параметри завантаження ви хочете включити ... серед них звичайно ж присутня «Безпечний режим».

Зовнішній вигляд даного вікна у вас може відрізнятися - це залежить від версії завантажувача Windows 10. Якщо у вас список параметрів на синьому тлі - просто натисніть цифру відповідну активації безпечного режиму

Додаток «Параметри Windows» - доступ до параметрів відновлення

Щоб потрапити в безпечний режим в Windows 10 є ще один варіант з параметрами відновлення, які доступні в додатку «Параметри Windows». Відкрийте ці настройки в меню Пуск (WIN + I) і перейдіть в розділ «Оновлення та безпека».

У лівій частині вікна виберіть «Відновлення» і справа в розділі «Особливі варіанти завантаження» натисніть кнопку «Перезавантажити зараз».

Після перезавантаження Windows 10 вам потрібно буде зробити аналогічні дії як і в другому пункті даної замітки, а саме «Пошук і усунення несправностей» - «Додаткові параметри» - «Параметри завантаження». Потім натисніть 4 або F4 щоб запустити систему в безпечному режимі, 5 або F2 для завантаження в безпечному режимі з підтримкою локальної мережі ...

Установчий комплект Windows 10 і командний рядок

Якщо у Вас є інсталяційний диск Windows 10 або аналогічна завантажувальна флешка (або ви маєте можливість її зараз створити), то можете використовувати цей інструмент для завантаження вашого комп'ютера з Windows 10 на борту в безпечному режимі. Щоб створити інсталяційний диск Windows 10 дотримуйтесь інструкцій з керівництва: Як зробити завантажувальну флешку з Windows 10 . Потім завантажити з нього і дочекайтеся запуску середовища установки Windows. Виберіть мову і розкладку клавіатури і натисніть "Далі"

Ні, ми не намагаємося встановити Windows 10 заново, нас цікавить пункт «Відновлення системи» в лівому нижньому кутку вікна.

Натисніть (або торкніться екрану, якщо він у вас сенсорний) пункт «Пошук і усунення несправностей»

У розділі «Додаткові параметри» виберіть пункт «Командний рядок» (командний рядок можна застосовувати для розширеного усунення неполадок)

Коли завантажиться командний рядок введіть команду ...

bcdedit / set {default} safeboot minimum

... і натисніть Enter на клавіатурі. Якщо ви все правильно зробили, то через деякий час з'явиться повідомлення «Операція успішно завершена»

Закрийте командний рядок і на екрані, виберіть «Продовжити» (Вихід і використання Windows 10)

Після перезавантаження комп'ютера, ваша система Windows 10 автоматично запуститься в безпечному режимі.

Перервіть процес запуску вашого комп'ютера з Windows 10

У Windows 10 є цікава особливість, якщо вона не зможе три рази коректно запуститися, то в четвертий раз вона за замовчуванням запускає автоматичне відновлення. Використовуючи цей момент ви можете завантажитися в безпечному режимі. Як ви вже здогадалися, щоб запустити цей режим нам потрібно три рази поспіль перервати процес завантаження Windows 10 - використовуйте кнопку Reset або Power на корпусі системного блоку або ноутбука під час завантаження системи. При використанні кнопки харчування (Power) ще потрібно утримувати не менше 4 секунд, щоб вимкнути живлення.

Коли ваш комп'ютер з Windows 10 входить в режим відновлення, перше що ви побачите на екрані - це «Підготовка автоматичного відновлення».

Коли ваш комп'ютер з Windows 10 входить в режим відновлення, перше що ви побачите на екрані - це «Підготовка автоматичного відновлення»

На екрані «Автоматичне відновлення» виберіть «Додаткові параметри» і все як у другому варіанті даного керівництва - Пошук і усунення несправностей »-« Додаткові параметри »-« Параметри завантаження »...

На екрані «Автоматичне відновлення» виберіть «Додаткові параметри» і все як у другому варіанті даного керівництва - Пошук і усунення несправностей »-« Додаткові параметри »-« Параметри завантаження »

За завантаження безпечного режиму відповідають кнопки 4-6 в залежності від типу безпечного режиму (з командним рядком або мережевими драйверами)

Висновки і думки про безпечний режим в Windows 10

Windows 10 - це операційна система з неймовірно швидким завантаженням, тому перехід в безпечний режим може працювати не так, як в старих операционках від Майкрософт ... проте ця петрушка з часів Window 8 і, отже, на 8-10 вхід в безпечний режим ідентичний. Якщо вам відомі інші способи, то обов'язково напишіть про це - ми обов'язково відновимо цей посібник.

PS Після деяких способів комп'ютер завжди буде запускатися в безпечному режимі ... не важливо яким способом ви користувалися, але щоб запуститися в звичайному режимі - подивіться на перший спосіб в списку даної замітки і просто приберіть галочку «Безпечний режим» - всього доброго!

Як увійти в безпечний режим Windows 10?
Чи не можете зрозуміти до чого тут Windows і дівчина з мовою?
До мене досі залишається загадкою цей факт, навіщо вони зробили?
О ними рухало в той момент, коли вони придумали це нововведення?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.