Статьи

Як відкрити інтернет магазин самому і не розоритися

 1. З чого почати розробку інтернет магазину
 2. Другий етап відкриття інтернет-магазину: що не перегоріти
 3. Етап третій: розкрутка
 4. Етап четвертий: впровадження маркетингової стратегії
 5. Етап п'ятий: тримаємо руку на пульсі
 6. Висновки

Стаття, в якій ми розповіли, як створити інтернет магазин самому і що для цього потрібно, отримала непоганий відгук. Причому в нас полетіли як помідори, так і слова подяки. А все тому, що зробили акцент на тому, що інтернет магазини, що приносять прибуток, що не малюються «на коліні», і не розкручуються за пару кліків. Правда сподобалася не всім.

У будь-якому випадку, ми раді, що тема зачепила, і тому вирішили зробити серію публікацій, присвячену розробці, оформленню, розкрутці торгової онлайн-платформи, і головного питання підприємців: як відкрити інтернет магазин безкоштовно, що можна продавати в інтернет магазині, щоб відшкодувати витрати на його запуск і розкручування протягом 6-12 місяців. Про все - по порядку.

З чого почати розробку інтернет магазину

Перше, що потрібно зробити, прийняти той факт, що бізнес в інтернеті вимагає інвестицій, вільного часу і залучення інших фахівців для реалізації, якщо не супер крутих ідей, то функціоналу, що прискорює оформлення покупок на торговому порталі.

Перше, що потрібно зробити, прийняти той факт, що бізнес в інтернеті вимагає інвестицій, вільного часу і залучення інших фахівців для реалізації, якщо не супер крутих ідей, то функціоналу, що прискорює оформлення покупок на торговому порталі

Для розвитку інтернет-магазину потрібні постійні інвестиції

І так, відкрити інтернет магазин безкоштовно під силу людям, які освоїли веб-розробку, дизайн, інтернет-маркетинг, та ще й вивчили тонкощі фінансового сектора в Україні. У всіх інших випадках інтернет магазин відкрити безкоштовно не вийде.

Тому, якщо поки у вас немає такого солідного багажу знань і навичок, доведеться діяти, покладаючись на підтримку інших фахівців. Оскільки інтернет магазин як бізнес ідея вважається досить успішною, але важливо реалізувати її правильно.

Отже, з чого почати? Ми рекомендуємо визначитися з тим, який інтернет бізнес в Україні будете вести особисто ви. Варіантів - безліч: від продажу аксесуарів для волосся до реалізації одягу, придбаної на американських аукціонах.

Якщо у вас немає конкретної відповіді, і ви не знаєте, як вибрати товар для інтернет магазину, зверніться до маркетологу. Він проведе аналіз ринку, дізнається, які є інтернет магазини в Україні і порадять, який інтернет магазин відкрити, щоб гарантовано отримати прибуток.

І тепер потрібно продумати різні офлайнові деталі. Саме від них залежить успіх і прибуток торгової онлайн-майданчики, якість комунікації з покупцями і швидкість роботи вашого дітища.

Розглянемо ці нюанси на прикладі магазину модного одягу. Перед тим, як відкрити інтернет магазин одягу в Україні, потрібно чітко знати:

 • як і коли буде поповнювати асортимент товарів в магазині - аукціони, покупка в інших магазинах, пожертвування модниць;
 • яким чином ви будете презентувати товар покупцям: робити фотографії, відео, записувати короткі ролики, поєднуючи текст, картинки і звук. До речі, про те, як фотографувати одяг для інтернет магазину ми вже розповідали. Поради беріть на замітку;
 • хто і як буде вести діалог з покупцями - менеджер по телефону, в чаті або по електронній пошті, або ви;
 • де буде зберігатися одяг до відправки покупцеві - на орендованому складі, у вашій квартирі або в дачному котеджі;
 • які платіжні системи ви задієте - Приват24 або міжнародні системи оплати;

  Щоб отримати замовлення і прибуток, потрібно провести масштабну підготовчу роботу

 • з якими транспортними компаніями будете співпрацювати - «Нова Пошта», «Інтайм», «Делівері», і на яких умовах;
 • чи будуть особливі заохочення для покупців, які роблять замовлення в перший або в десятий раз;
 • в який період часу ви запустите великий розпродаж, і з якими труднощами вам доведеться зіткнутися.

Як тільки питання, пов'язані з організаційною частиною будуть улагоджені за підтримки маркетолога або спеціаліста, який на «ти» з економікою, торгівлею, психологією покупця, ви можете приступати до наступного етапу.

І врахуйте, що це тільки приблизні орієнтири для тих, хто шукає відповідь на питання: як відкрити інтернет магазин з нуля , Нюансів набагато більше. На даному етапі важливо уважно вивчати кожну деталь, вникати в організаційний процес, оскільки далі буде не легше. Ви ж пам'ятаєте, що ми не обіцяли, що відкрити інтернет магазин з нуля буде легко, а ви тільки визначилися з тим, що потрібно для інтернет магазину на початковій стадії.

Другий етап відкриття інтернет-магазину: що не перегоріти

Важливо вибрати напрямок, в якому ви будете розвиватися

Якщо ви пережили період паніки і метушливого вирішення організаційних питань, то пора дізнатися, що потрібно щоб відкрити інтернет магазин в Україні:

 1. Знайти IT-компанію або тлумачного веб-розробника

Це потрібно для того, щоб відкриття інтернет магазину не затягнулося на роки, поки ви вивчите принципи роботи WordPress і OpenCart, навчитеся впроваджувати плагіни, модулі та інші продукти, що прискорюють роботу онлайн-майданчики. Саме фахівці допоможуть вам вирішити це питання якісно і оперативно.

І поки не забули: вибираючи між IT-компанією і виконавцем, варто зважити всі «за» і «проти».

Якщо вам важливо отримати великий комплекс робіт - від розробки до релізу порталу , То студія підійде більше, оскільки тут є всі фахівці, необхідні для реалізації цього завдання.

У другому випадку ви отримаєте працюючий сайт, і дізнаєтеся, як працює інтернет магазин зі слів виконавця. Але попереду - ряд доробок. І наступний пункт один з них.

 1. найняти дизайнера

У людей, які шукають відповідь на питання в Гуглі: як відкрити свій інтернет магазин безкоштовно, зараз накриє хвиля обурення. Але пам'ятайте, ми вже говорили, що інтернет магазин безкоштовно відкрити не вийде. І для оформлення порталу картинки із загальнодоступних фотобанків не підійдуть. Краще домовитися з дизайнером, щоб він розробив дизайн для головної і посадкової смуг онлайн-порталу. Нехай це буде лаконічний і простенький варіант, але зате - свій.

 1. Підшукати помічника-«многостаночника»

Ми не говоримо про те, що потрібно взяти асистента, який буде працювати «за спасибі», і при цьому виконувати всю роботу за вас, оскільки ви хотіли відкрити свій інтернет магазин безкоштовно і у вас не вийшло. Ні, це має бути людина, яка розбирається в контент-менеджменті (розміщенні карток товару на сайті), зможе частково стежити за надходженням нових замовлень і вирішенням організаційних питань - відправкою замовлень, наприклад.

Ні, це має бути людина, яка розбирається в контент-менеджменті (розміщенні карток товару на сайті), зможе частково стежити за надходженням нових замовлень і вирішенням організаційних питань - відправкою замовлень, наприклад

Розкрутка інтернет-магазину - ключовий етап у розвитку бізнес-завдання

Тепер ви знаєте, як організувати інтернет магазин, який буде працювати. Просто працювати. Про прибуток ми ще не говорили. Їдемо далі.

Етап третій: розкрутка

Коли до нас приходять замовники, у яких є тільки два питання:

1) як відкрити інтернет магазин в Україні;

2) як зареєструвати інтернет магазин в Україні, ми намагаємося м'яко і ненав'язливо підвести їх до того, що відкрити інтернет магазин в Україні нескладно, та й реліз нової торговельної площадки - це тільки перший крок в реалізації масштабної бізнес-завдання.

Давайте, поміркуємо, що потрібно для відкриття інтернет магазину в Україні:

 • ідея;
 • рішення офлайнових аспектів;
 • платформа для інтернет магазину, що працює без збоїв;
 • запам'ятовується доменне ім'я;
 • надійний хостинг, куди перенесуть сайт.

Технічну частину краще довірити професіоналам, щоб не втратити ні час, ні гроші

Якщо все це є, то, як відкрити магазин в Україні для вас взагалі не питання. Але тепер уявімо, що все це впровадили, а продажів немає. Про вас ніхто не чув, не знає, і гадки не має, що вам вдалося відкрити інтернет магазин в Україні європейського формату.

Напевно, потрібно, подумати, як розкрутити інтернет магазин , Правда?

Адже саме від цього залежить і приплив нових покупців, і популярність компанії в Мережі, і то, як буде проходити продаж товарів в Інтернеті - різко і жваво або мляво і без особливого ентузіазму.

Загалом, якщо вам потрібен успішний інтернет магазин, в якому інтернет продажу з нуля, як то кажуть, попруть, доведеться інвестувати в його просування відразу за двома основними напрямками - пошукові системи і соціальні мережі, підключивши контекстну рекламу, e-mail-розсилку і крауд -маркетинг.

Це була перша частина статті. Якщо ви її дочитали до кінця, і все ще роздумуєте над тим, як свій відкрити інтернет магазин в Україні, ви - міцний горішок, і ми впевнені, що вашій енергії, завзяття й прагнення налагодити онлайн-продажу вистачить на реалізацію цієї мети.

Тепер поговоримо про не менш важливі проблеми, з якими стикаються підприємці: як управляти інтернет магазином, які дії необхідні, щоб ваш проект потрапив в топ інтернет магазинів і чому не можна економити на seo просування сайту інтернет магазину.

Етап четвертий: впровадження маркетингової стратегії

SMM - важлива складова маркетингової розкрутки: з соцмереж на сайт інтернет-магазину переходить до 60% покупців

Ви вже дізналися, як зареєструвати інтернет магазин, і перейшли від етапу «хочу відкрити інтернет магазин» до більш активних дій - розробці інтернет магазину і підготовки стратегії його популяризації. Значить, що півдорозі пройдено, але не варто розслаблятися, оскільки попереду - чимало завдань, які варто вирішити. У порівнянні з ними пошук інформації про те, як безкоштовно відкрити інтернет магазин, здадуться дитячими забавками. Але не суть. Налякали ми вас вже досить, і пора переходити до справи.

Якщо ви вже вирішили, що можна продавати через інтернет магазин, продумали всі організаційні моменти, настав час приступати до маркетингової розкрутки бренду.

І підключати потрібна максимальна кількість каналів взаємодії з цільовою аудиторією. Серед них:

 • seo-оптимізація: один - із ключових етапів маркетингової розкрутки, який передбачає і аналіз технічної бази сайту, і складання списку рекомендацій по усуненню слабких місць в юзабіліті, і формування семантичного ядра. Дій - багато. І, щоб вам було зрозуміліше, як діє SEO, наведемо приклад. Перед тим, як побудувати інтернет магазин, ви копалися в Мережі, щоб знайти рецепт або «чарівне зілля», завдяки якому ви б дізналися, як відкрити свій інтернет магазин з нуля. І до статей, присвяченій цій темі, вас підштовхували запити в пошукових системах: «безкоштовно відкрити інтернет магазин», «як відкрити свій онлайн магазин», «як правильно відкрити інтернет магазин» «відкриваємо інтернет магазин» та інші. Завдяки грамотному підбору ключових фраз в текстах, що відповідають запитам користувачів, кількість відвідувачів на вашому веб-ресурсі буде збільшуватися, і потім перегляди будуть перетворюватися в продажу;
 • контекстна реклама (PPC) : Щоб SEO запрацювало на повну потужність, потрібно мінімум півроку. З контекстної

  Не відмовляйтеся від пошукової оптимізації ресурсу - вона допоможе згенерувати ліди в продажу

  рекламою організувати успішні продажі можна швидше. І взагалі круто, якщо ці два види маркетингової розкрутки ви запустите одночасно - і потік відвідувачів побільшає в стислий термін, і Ліди згенерує в активних покупців. Обговорити настройку контекстної реклами ви можете або до того, як інтернет магазин відкрити, або, коли платформа буде готова;

 • SMM : Чомусь ведення акаунтів в соціальних мережах багато хто сприймає, як забаву, і інструмент, який не принесе належного результату. Даремно. Від 30 до 60% покупців «приходять» на сайт магазину саме з Facebook, VK або Instagram. Причому зацікавити потенційного покупця може різноманітний контент - опис Лайфхак, поради щодо вибору товарів (одягу, побутової техніки, книг, косметики), стильні фотографії, вигідні ціни. Про те, який підхід спрацює в вашому випадку, вам розповість фахівець, після того, як проведе аналіз бізнес-ніші, паблік конкурентів і особливостей цільової аудиторії, на яку розрахований ваш проект. Якщо ви хочете розписати план по розвитку онлайн-платформи наперед, то про ведення паблік в соціальних мережах варто поговорити до того, як відкрити магазин в інтернеті. Якщо ви вирішуєте проблеми в міру їх надходження, зверніться до професіонала після релізу сайту;
 • e-mail-розсилка: ті, хто говорить, що мейл не працює, або в очі не бачили листи, складені крутим маркетологом і редактором, або не знають, як коректно використовувати цей маркетинговий інструмент. Скажімо так, що робота з електронною розсилкою не зводиться до складання коротенького листа, «напханого» закликами до дій або обіцянкою класних знижок. Це - величезний пласт роботи. І перед тим, як скласти концепцію листи, потрібно провести аналіз розсилок конкурентів, «гачків», маркетингових ходів, які використовуються для роботи з конкретним
 • Приділіть належну увагу підготовці e-mail-розсилки - це потужний маркетинговий інструмент

  сегментом покупців. І для більш чіткого розуміння всього масштабу проблеми, наведемо приклад: припустимо, що на першому етапі ви навіть не знали, який інтернет магазин краще відкрити, і навмання вибрали одяг для повних. І ви пишете листа з розряду: як класно виглядають короткі сукні на струнку фігуру. Як думаєте, дівчатам із зайвою вагою такий підхід сподобається? Вони розцінять це, як неповагу. І щоб цього не сталося, потрібно занурення в тему, і якісний аналіз потреб і «болів» покупців, з якими ви працюєте. Що стосується питання, коли запускати розсилку - до того, як відкрити онлайн магазин або після запуску, ми рекомендуємо другий варіант.

 • крауд-маркетинг: до відгуків в Мережі відносяться по-різному: хтось їм сліпо довіряє, хтось заперечує або підтримує. Але факт в тому, що вони залишаються непоміченими. І важливо використовувати цей інструмент в свою користь. Не потрібно доручати писати відгуки на замовлення. Фальш відчувається за версту. Краще, якщо ви будете робити скріни відгуків від реальних покупців, надісланих в «директ» або в листах. Такий підхід викликає більше довіри.

Етап п'ятий: тримаємо руку на пульсі

Слідкуйте за станом ресурсу і результатами маркетингової розкрутки, щоб знати, як розвивається проект

Це, мабуть, самий відповідальний етап роботи, оскільки левова частка аспектів вже вирішена: ви дізналися, як організувати роботу інтернет магазину, щоб клієнти були задоволені, а продажі росли, запустили маркетингову розкрутку і навчилися працювати як з командою, так і з покупцями.

Зараз важливо, щоб свій інтернет магазин продовжував приносити прибуток, а бренд популяризується. Для цього потрібно:

 • стежити за роботою веб-ресурсу (вчасно усувати технічні та системні збої, баги, повільну роботу);
 • перевіряти звіти фахівців, які займаються маркетингової розкручуванням (кількість відвідувачів за місяць, активність користувачів в соцмережах);
 • Публікуйте реальні відгуки покупців, щоб сформувати позитивний імідж

  пропонувати покупцям різні «плюшки» (акції, знижки, розпродажі).

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам розібратися з такими важливими питаннями: чи варто відкривати інтернет магазин і як потрібно зробити інтернет магазин, щоб він був успішним і прибутковим.

А, щоб вам легше було вивчити всю інформацію і розібратися з нею, ми підготували таблицю, яку назвали «Інтернет магазин для початківців». У ній ми зібрали всі про створення інтернет магазину. Інформація, викладена в матеріалі, стане в нагоді тим, хто поки тільки розраховує, скільки потрібно грошей на відкриття інтернет магазину і чи варто взагалі зробити свій інтернет магазин.

етап

Що потрібно зробити

Кому довірити реалізацію етапу

результат

Вибір бізнес-ніші

Вирішити, який відкрити інтернет магазин: одягу, побутової техніки, канцелярських товарів, квітів або унікальних сувенірів.

Собі, якщо у вас є час, щоб вивчити, який відкрити інтернет магазин, щоб він окупився, тонкощі обраної бізнес-сфери і стратегію продажів можливих конкурентів.

Маркетологу: він проведе масштабне дослідження, і складе список рекомендацій.

Ви дізнаєтеся, що краще продавати в інтернет магазині, як зробити свій онлайн магазин і скільки коштує відкрити інтернет магазин в Україні. Всі ці знання знадобляться, щоб не вибрати цінні поради з потоку інформації, і знати, що робити далі.

Організація роботи онлайн-магазину

Узгодити з фахівцем (маркетологом або профільним менеджером), як організувати свій інтернет магазин, т. Е. Вирішити питання з поставками продукції, каналами збуту, оплатою доставкою.

Профільному менеджеру - фахівця, для якого організація інтернет магазину - один з напрямків діяльності. Він підкаже про всі тонкощі процесу, і про те, як обійти «підводні камені» на даному етапі.

Ви дізнаєтеся все про інтернет магазинах: про те, як вони влаштовані, і з якими поточними питаннями доводиться стаківаться їх власникам. Ви економите час на пошуку цієї інформації, сили і нерви.

Також ви дізнаєтеся, де купувати кращі товари для інтернет магазину, щоб і витрати скоротити, і покупців залучити.

Розробка сайту

Зробити свій інтернет магазин без підтримки програміста, верстальника, дизайнера - складно. Відмовившись від їх допомоги, ви зобов'язані вивчити всі тонкощі розробки самостійно. На це буде потрібно немало часу.

Команді веб-розробників, верстальників, дизайнерів і тестувальників.

Ві отрімаєте онлайн-платформу, яка працює без технічних збоїв. Також вона буде адаптована під завантаження на різних видах пристроїв - ноутбуці, планшеті, смартфоні. Вам вручать інтернет магазин, як почати роботу з ним розповість фахівець і проведе майстер-клас.

наповнення магазину

Завантажити фотографії товарів, написати коротку характеристику кожної позиції в каталозі.

Контент-менеджеру, який працював з адміністративною панеллю обраного «движка».

Швидке наповнення каталогу товарів і якісну презентацію веб-ресурсу.

Маркетингова стратегія

Дізнатися, як працювати з інтернет магазином, щоб залучити покупців, популяризувати бренд і збільшити рівень продажів.

Команді маркетологів, seo-фахівців, PPC-шників, редакторів

Чіткий план дій, завдяки якому ви зможете налагодити бізнес через інтернет магазин і навчитися взаємодіяти з цільовою аудиторією.

Впровадження маркетингових ходів

Вибрати інструменти, використовувані для популяризації вашого онлайн-магазину (сео-оптимізація, контекстна реклама, написання інформаційного контенту, ведення груп в соціальних мережах, складання розсилки).

Маркетологу, редактору, Сеошніку, PPC-фахівця

Ви отримаєте все для інтернет магазину, щоб він розвивався, ставав прибутковим і популярним.

контроль роботи

Стежити за роботою сайту і виконанням робіт в рамках маркетингової розкрутки.

Собі.

Знання, що відбувається з вашим сайтом в даний момент, і наскільки успішно проходить його популяризація в пошукових системах і в соціальних мережах.

Висновки

Ми впевнені, що зараз ви отримали приблизне уявлення про те, як відкрити інтернет магазин, зрозуміли, як аналізувати бізнес-ідеї і що потрібно, щоб портал почав приносити прибуток. І дуже сподіваємося, що шукати інформацію про те, як зробити свій інтернет магазин безкоштовно або розробити свій інтернет магазин безкоштовно ви не будете, а довірите цей процес професіоналам.

Отже, з чого почати?
Як думаєте, дівчатам із зайвою вагою такий підхід сподобається?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача