Статьи

Як відкрити інтернет магазин самому і не розоритися

 1. З чого почати розробку інтернет магазину
 2. Другий етап відкриття інтернет-магазину: що не перегоріти
 3. Етап третій: розкрутка
 4. Етап четвертий: впровадження маркетингової стратегії
 5. Етап п'ятий: тримаємо руку на пульсі
 6. Висновки

Стаття, в якій ми розповіли, як створити інтернет магазин самому і що для цього потрібно, отримала непоганий відгук. Причому в нас полетіли як помідори, так і слова подяки. А все тому, що зробили акцент на тому, що інтернет магазини, що приносять прибуток, що не малюються «на коліні», і не розкручуються за пару кліків. Правда сподобалася не всім.

У будь-якому випадку, ми раді, що тема зачепила, і тому вирішили зробити серію публікацій, присвячену розробці, оформленню, розкрутці торгової онлайн-платформи, і головного питання підприємців: як відкрити інтернет магазин безкоштовно, що можна продавати в інтернет магазині, щоб відшкодувати витрати на його запуск і розкручування протягом 6-12 місяців. Про все - по порядку.

З чого почати розробку інтернет магазину

Перше, що потрібно зробити, прийняти той факт, що бізнес в інтернеті вимагає інвестицій, вільного часу і залучення інших фахівців для реалізації, якщо не супер крутих ідей, то функціоналу, що прискорює оформлення покупок на торговому порталі.

Перше, що потрібно зробити, прийняти той факт, що бізнес в інтернеті вимагає інвестицій, вільного часу і залучення інших фахівців для реалізації, якщо не супер крутих ідей, то функціоналу, що прискорює оформлення покупок на торговому порталі

Для розвитку інтернет-магазину потрібні постійні інвестиції

І так, відкрити інтернет магазин безкоштовно під силу людям, які освоїли веб-розробку, дизайн, інтернет-маркетинг, та ще й вивчили тонкощі фінансового сектора в Україні. У всіх інших випадках інтернет магазин відкрити безкоштовно не вийде.

Тому, якщо поки у вас немає такого солідного багажу знань і навичок, доведеться діяти, покладаючись на підтримку інших фахівців. Оскільки інтернет магазин як бізнес ідея вважається досить успішною, але важливо реалізувати її правильно.

Отже, з чого почати? Ми рекомендуємо визначитися з тим, який інтернет бізнес в Україні будете вести особисто ви. Варіантів - безліч: від продажу аксесуарів для волосся до реалізації одягу, придбаної на американських аукціонах.

Якщо у вас немає конкретної відповіді, і ви не знаєте, як вибрати товар для інтернет магазину, зверніться до маркетологу. Він проведе аналіз ринку, дізнається, які є інтернет магазини в Україні і порадять, який інтернет магазин відкрити, щоб гарантовано отримати прибуток.

І тепер потрібно продумати різні офлайнові деталі. Саме від них залежить успіх і прибуток торгової онлайн-майданчики, якість комунікації з покупцями і швидкість роботи вашого дітища.

Розглянемо ці нюанси на прикладі магазину модного одягу. Перед тим, як відкрити інтернет магазин одягу в Україні, потрібно чітко знати:

 • як і коли буде поповнювати асортимент товарів в магазині - аукціони, покупка в інших магазинах, пожертвування модниць;
 • яким чином ви будете презентувати товар покупцям: робити фотографії, відео, записувати короткі ролики, поєднуючи текст, картинки і звук. До речі, про те, як фотографувати одяг для інтернет магазину ми вже розповідали. Поради беріть на замітку;
 • хто і як буде вести діалог з покупцями - менеджер по телефону, в чаті або по електронній пошті, або ви;
 • де буде зберігатися одяг до відправки покупцеві - на орендованому складі, у вашій квартирі або в дачному котеджі;
 • які платіжні системи ви задієте - Приват24 або міжнародні системи оплати;

  Щоб отримати замовлення і прибуток, потрібно провести масштабну підготовчу роботу

 • з якими транспортними компаніями будете співпрацювати - «Нова Пошта», «Інтайм», «Делівері», і на яких умовах;
 • чи будуть особливі заохочення для покупців, які роблять замовлення в перший або в десятий раз;
 • в який період часу ви запустите великий розпродаж, і з якими труднощами вам доведеться зіткнутися.

Як тільки питання, пов'язані з організаційною частиною будуть улагоджені за підтримки маркетолога або спеціаліста, який на «ти» з економікою, торгівлею, психологією покупця, ви можете приступати до наступного етапу.

І врахуйте, що це тільки приблизні орієнтири для тих, хто шукає відповідь на питання: як відкрити інтернет магазин з нуля , Нюансів набагато більше. На даному етапі важливо уважно вивчати кожну деталь, вникати в організаційний процес, оскільки далі буде не легше. Ви ж пам'ятаєте, що ми не обіцяли, що відкрити інтернет магазин з нуля буде легко, а ви тільки визначилися з тим, що потрібно для інтернет магазину на початковій стадії.

Другий етап відкриття інтернет-магазину: що не перегоріти

Важливо вибрати напрямок, в якому ви будете розвиватися

Якщо ви пережили період паніки і метушливого вирішення організаційних питань, то пора дізнатися, що потрібно щоб відкрити інтернет магазин в Україні:

 1. Знайти IT-компанію або тлумачного веб-розробника

Це потрібно для того, щоб відкриття інтернет магазину не затягнулося на роки, поки ви вивчите принципи роботи WordPress і OpenCart, навчитеся впроваджувати плагіни, модулі та інші продукти, що прискорюють роботу онлайн-майданчики. Саме фахівці допоможуть вам вирішити це питання якісно і оперативно.

І поки не забули: вибираючи між IT-компанією і виконавцем, варто зважити всі «за» і «проти».

Якщо вам важливо отримати великий комплекс робіт - від розробки до релізу порталу , То студія підійде більше, оскільки тут є всі фахівці, необхідні для реалізації цього завдання.

У другому випадку ви отримаєте працюючий сайт, і дізнаєтеся, як працює інтернет магазин зі слів виконавця. Але попереду - ряд доробок. І наступний пункт один з них.

 1. найняти дизайнера

У людей, які шукають відповідь на питання в Гуглі: як відкрити свій інтернет магазин безкоштовно, зараз накриє хвиля обурення. Але пам'ятайте, ми вже говорили, що інтернет магазин безкоштовно відкрити не вийде. І для оформлення порталу картинки із загальнодоступних фотобанків не підійдуть. Краще домовитися з дизайнером, щоб він розробив дизайн для головної і посадкової смуг онлайн-порталу. Нехай це буде лаконічний і простенький варіант, але зате - свій.

 1. Підшукати помічника-«многостаночника»

Ми не говоримо про те, що потрібно взяти асистента, який буде працювати «за спасибі», і при цьому виконувати всю роботу за вас, оскільки ви хотіли відкрити свій інтернет магазин безкоштовно і у вас не вийшло. Ні, це має бути людина, яка розбирається в контент-менеджменті (розміщенні карток товару на сайті), зможе частково стежити за надходженням нових замовлень і вирішенням організаційних питань - відправкою замовлень, наприклад.

Ні, це має бути людина, яка розбирається в контент-менеджменті (розміщенні карток товару на сайті), зможе частково стежити за надходженням нових замовлень і вирішенням організаційних питань - відправкою замовлень, наприклад

Розкрутка інтернет-магазину - ключовий етап у розвитку бізнес-завдання

Тепер ви знаєте, як організувати інтернет магазин, який буде працювати. Просто працювати. Про прибуток ми ще не говорили. Їдемо далі.

Етап третій: розкрутка

Коли до нас приходять замовники, у яких є тільки два питання:

1) як відкрити інтернет магазин в Україні;

2) як зареєструвати інтернет магазин в Україні, ми намагаємося м'яко і ненав'язливо підвести їх до того, що відкрити інтернет магазин в Україні нескладно, та й реліз нової торговельної площадки - це тільки перший крок в реалізації масштабної бізнес-завдання.

Давайте, поміркуємо, що потрібно для відкриття інтернет магазину в Україні:

 • ідея;
 • рішення офлайнових аспектів;
 • платформа для інтернет магазину, що працює без збоїв;
 • запам'ятовується доменне ім'я;
 • надійний хостинг, куди перенесуть сайт.

Технічну частину краще довірити професіоналам, щоб не втратити ні час, ні гроші

Якщо все це є, то, як відкрити магазин в Україні для вас взагалі не питання. Але тепер уявімо, що все це впровадили, а продажів немає. Про вас ніхто не чув, не знає, і гадки не має, що вам вдалося відкрити інтернет магазин в Україні європейського формату.

Напевно, потрібно, подумати, як розкрутити інтернет магазин , Правда?

Адже саме від цього залежить і приплив нових покупців, і популярність компанії в Мережі, і то, як буде проходити продаж товарів в Інтернеті - різко і жваво або мляво і без особливого ентузіазму.

Загалом, якщо вам потрібен успішний інтернет магазин, в якому інтернет продажу з нуля, як то кажуть, попруть, доведеться інвестувати в його просування відразу за двома основними напрямками - пошукові системи і соціальні мережі, підключивши контекстну рекламу, e-mail-розсилку і крауд -маркетинг.

Це була перша частина статті. Якщо ви її дочитали до кінця, і все ще роздумуєте над тим, як свій відкрити інтернет магазин в Україні, ви - міцний горішок, і ми впевнені, що вашій енергії, завзяття й прагнення налагодити онлайн-продажу вистачить на реалізацію цієї мети.

Тепер поговоримо про не менш важливі проблеми, з якими стикаються підприємці: як управляти інтернет магазином, які дії необхідні, щоб ваш проект потрапив в топ інтернет магазинів і чому не можна економити на seo просування сайту інтернет магазину.

Етап четвертий: впровадження маркетингової стратегії

SMM - важлива складова маркетингової розкрутки: з соцмереж на сайт інтернет-магазину переходить до 60% покупців

Ви вже дізналися, як зареєструвати інтернет магазин, і перейшли від етапу «хочу відкрити інтернет магазин» до більш активних дій - розробці інтернет магазину і підготовки стратегії його популяризації. Значить, що півдорозі пройдено, але не варто розслаблятися, оскільки попереду - чимало завдань, які варто вирішити. У порівнянні з ними пошук інформації про те, як безкоштовно відкрити інтернет магазин, здадуться дитячими забавками. Але не суть. Налякали ми вас вже досить, і пора переходити до справи.

Якщо ви вже вирішили, що можна продавати через інтернет магазин, продумали всі організаційні моменти, настав час приступати до маркетингової розкрутки бренду.

І підключати потрібна максимальна кількість каналів взаємодії з цільовою аудиторією. Серед них:

 • seo-оптимізація: один - із ключових етапів маркетингової розкрутки, який передбачає і аналіз технічної бази сайту, і складання списку рекомендацій по усуненню слабких місць в юзабіліті, і формування семантичного ядра. Дій - багато. І, щоб вам було зрозуміліше, як діє SEO, наведемо приклад. Перед тим, як побудувати інтернет магазин, ви копалися в Мережі, щоб знайти рецепт або «чарівне зілля», завдяки якому ви б дізналися, як відкрити свій інтернет магазин з нуля. І до статей, присвяченій цій темі, вас підштовхували запити в пошукових системах: «безкоштовно відкрити інтернет магазин», «як відкрити свій онлайн магазин», «як правильно відкрити інтернет магазин» «відкриваємо інтернет магазин» та інші. Завдяки грамотному підбору ключових фраз в текстах, що відповідають запитам користувачів, кількість відвідувачів на вашому веб-ресурсі буде збільшуватися, і потім перегляди будуть перетворюватися в продажу;
 • контекстна реклама (PPC) : Щоб SEO запрацювало на повну потужність, потрібно мінімум півроку. З контекстної

  Не відмовляйтеся від пошукової оптимізації ресурсу - вона допоможе згенерувати ліди в продажу

  рекламою організувати успішні продажі можна швидше. І взагалі круто, якщо ці два види маркетингової розкрутки ви запустите одночасно - і потік відвідувачів побільшає в стислий термін, і Ліди згенерує в активних покупців. Обговорити настройку контекстної реклами ви можете або до того, як інтернет магазин відкрити, або, коли платформа буде готова;

 • SMM : Чомусь ведення акаунтів в соціальних мережах багато хто сприймає, як забаву, і інструмент, який не принесе належного результату. Даремно. Від 30 до 60% покупців «приходять» на сайт магазину саме з Facebook, VK або Instagram. Причому зацікавити потенційного покупця може різноманітний контент - опис Лайфхак, поради щодо вибору товарів (одягу, побутової техніки, книг, косметики), стильні фотографії, вигідні ціни. Про те, який підхід спрацює в вашому випадку, вам розповість фахівець, після того, як проведе аналіз бізнес-ніші, паблік конкурентів і особливостей цільової аудиторії, на яку розрахований ваш проект. Якщо ви хочете розписати план по розвитку онлайн-платформи наперед, то про ведення паблік в соціальних мережах варто поговорити до того, як відкрити магазин в інтернеті. Якщо ви вирішуєте проблеми в міру їх надходження, зверніться до професіонала після релізу сайту;
 • e-mail-розсилка: ті, хто говорить, що мейл не працює, або в очі не бачили листи, складені крутим маркетологом і редактором, або не знають, як коректно використовувати цей маркетинговий інструмент. Скажімо так, що робота з електронною розсилкою не зводиться до складання коротенького листа, «напханого» закликами до дій або обіцянкою класних знижок. Це - величезний пласт роботи. І перед тим, як скласти концепцію листи, потрібно провести аналіз розсилок конкурентів, «гачків», маркетингових ходів, які використовуються для роботи з конкретним
 • Приділіть належну увагу підготовці e-mail-розсилки - це потужний маркетинговий інструмент

  сегментом покупців. І для більш чіткого розуміння всього масштабу проблеми, наведемо приклад: припустимо, що на першому етапі ви навіть не знали, який інтернет магазин краще відкрити, і навмання вибрали одяг для повних. І ви пишете листа з розряду: як класно виглядають короткі сукні на струнку фігуру. Як думаєте, дівчатам із зайвою вагою такий підхід сподобається? Вони розцінять це, як неповагу. І щоб цього не сталося, потрібно занурення в тему, і якісний аналіз потреб і «болів» покупців, з якими ви працюєте. Що стосується питання, коли запускати розсилку - до того, як відкрити онлайн магазин або після запуску, ми рекомендуємо другий варіант.

 • крауд-маркетинг: до відгуків в Мережі відносяться по-різному: хтось їм сліпо довіряє, хтось заперечує або підтримує. Але факт в тому, що вони залишаються непоміченими. І важливо використовувати цей інструмент в свою користь. Не потрібно доручати писати відгуки на замовлення. Фальш відчувається за версту. Краще, якщо ви будете робити скріни відгуків від реальних покупців, надісланих в «директ» або в листах. Такий підхід викликає більше довіри.

Етап п'ятий: тримаємо руку на пульсі

Слідкуйте за станом ресурсу і результатами маркетингової розкрутки, щоб знати, як розвивається проект

Це, мабуть, самий відповідальний етап роботи, оскільки левова частка аспектів вже вирішена: ви дізналися, як організувати роботу інтернет магазину, щоб клієнти були задоволені, а продажі росли, запустили маркетингову розкрутку і навчилися працювати як з командою, так і з покупцями.

Зараз важливо, щоб свій інтернет магазин продовжував приносити прибуток, а бренд популяризується. Для цього потрібно:

 • стежити за роботою веб-ресурсу (вчасно усувати технічні та системні збої, баги, повільну роботу);
 • перевіряти звіти фахівців, які займаються маркетингової розкручуванням (кількість відвідувачів за місяць, активність користувачів в соцмережах);
 • Публікуйте реальні відгуки покупців, щоб сформувати позитивний імідж

  пропонувати покупцям різні «плюшки» (акції, знижки, розпродажі).

Сподіваємося, що ці поради допоможуть вам розібратися з такими важливими питаннями: чи варто відкривати інтернет магазин і як потрібно зробити інтернет магазин, щоб він був успішним і прибутковим.

А, щоб вам легше було вивчити всю інформацію і розібратися з нею, ми підготували таблицю, яку назвали «Інтернет магазин для початківців». У ній ми зібрали всі про створення інтернет магазину. Інформація, викладена в матеріалі, стане в нагоді тим, хто поки тільки розраховує, скільки потрібно грошей на відкриття інтернет магазину і чи варто взагалі зробити свій інтернет магазин.

етап

Що потрібно зробити

Кому довірити реалізацію етапу

результат

Вибір бізнес-ніші

Вирішити, який відкрити інтернет магазин: одягу, побутової техніки, канцелярських товарів, квітів або унікальних сувенірів.

Собі, якщо у вас є час, щоб вивчити, який відкрити інтернет магазин, щоб він окупився, тонкощі обраної бізнес-сфери і стратегію продажів можливих конкурентів.

Маркетологу: він проведе масштабне дослідження, і складе список рекомендацій.

Ви дізнаєтеся, що краще продавати в інтернет магазині, як зробити свій онлайн магазин і скільки коштує відкрити інтернет магазин в Україні. Всі ці знання знадобляться, щоб не вибрати цінні поради з потоку інформації, і знати, що робити далі.

Організація роботи онлайн-магазину

Узгодити з фахівцем (маркетологом або профільним менеджером), як організувати свій інтернет магазин, т. Е. Вирішити питання з поставками продукції, каналами збуту, оплатою доставкою.

Профільному менеджеру - фахівця, для якого організація інтернет магазину - один з напрямків діяльності. Він підкаже про всі тонкощі процесу, і про те, як обійти «підводні камені» на даному етапі.

Ви дізнаєтеся все про інтернет магазинах: про те, як вони влаштовані, і з якими поточними питаннями доводиться стаківаться їх власникам. Ви економите час на пошуку цієї інформації, сили і нерви.

Також ви дізнаєтеся, де купувати кращі товари для інтернет магазину, щоб і витрати скоротити, і покупців залучити.

Розробка сайту

Зробити свій інтернет магазин без підтримки програміста, верстальника, дизайнера - складно. Відмовившись від їх допомоги, ви зобов'язані вивчити всі тонкощі розробки самостійно. На це буде потрібно немало часу.

Команді веб-розробників, верстальників, дизайнерів і тестувальників.

Ві отрімаєте онлайн-платформу, яка працює без технічних збоїв. Також вона буде адаптована під завантаження на різних видах пристроїв - ноутбуці, планшеті, смартфоні. Вам вручать інтернет магазин, як почати роботу з ним розповість фахівець і проведе майстер-клас.

наповнення магазину

Завантажити фотографії товарів, написати коротку характеристику кожної позиції в каталозі.

Контент-менеджеру, який працював з адміністративною панеллю обраного «движка».

Швидке наповнення каталогу товарів і якісну презентацію веб-ресурсу.

Маркетингова стратегія

Дізнатися, як працювати з інтернет магазином, щоб залучити покупців, популяризувати бренд і збільшити рівень продажів.

Команді маркетологів, seo-фахівців, PPC-шників, редакторів

Чіткий план дій, завдяки якому ви зможете налагодити бізнес через інтернет магазин і навчитися взаємодіяти з цільовою аудиторією.

Впровадження маркетингових ходів

Вибрати інструменти, використовувані для популяризації вашого онлайн-магазину (сео-оптимізація, контекстна реклама, написання інформаційного контенту, ведення груп в соціальних мережах, складання розсилки).

Маркетологу, редактору, Сеошніку, PPC-фахівця

Ви отримаєте все для інтернет магазину, щоб він розвивався, ставав прибутковим і популярним.

контроль роботи

Стежити за роботою сайту і виконанням робіт в рамках маркетингової розкрутки.

Собі.

Знання, що відбувається з вашим сайтом в даний момент, і наскільки успішно проходить його популяризація в пошукових системах і в соціальних мережах.

Висновки

Ми впевнені, що зараз ви отримали приблизне уявлення про те, як відкрити інтернет магазин, зрозуміли, як аналізувати бізнес-ідеї і що потрібно, щоб портал почав приносити прибуток. І дуже сподіваємося, що шукати інформацію про те, як зробити свій інтернет магазин безкоштовно або розробити свій інтернет магазин безкоштовно ви не будете, а довірите цей процес професіоналам.

Отже, з чого почати?
Як думаєте, дівчатам із зайвою вагою такий підхід сподобається?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.