Статьи

Як створити сайт аукціон: два основних прийоми

  1. Прийом перший. Викликайте всі доступні людині почуття
  2. Почніть з візуальних факторів
  3. Додайте відео - відвідувачі сприймуть його на слух
  4. Прийом другий. Підійдіть з розумом до структурування контенту і дизайну

Різкий підйом інтернет-технологій перевернув з ніг на голову все, до чого ми звикли. Це стосується також ринку аукціонів. Все більше і більше компаній вважають за краще онлайн-аукціони традиційним. І що з цим вдіяти?

Їх легко організувати в плані управління, обслуговування і маркетингу
Їх легко організувати в плані управління, обслуговування і маркетингу. Як ви розумієте, якщо ви знаєте як створити сайт аукціон ви вбиваєте одним пострілом не два зайця, а відразу три.

Отже, давайте спробуємо визначити дві невід'ємні частини, що стосуються запуску сайту-аукціону. Поради, які ви знайдете тут, можуть використовуватися у випадках, коли ви лімітовані у фінансуванні і часу. Це означає, що вони призначені як для професійних веб-розробників, так і для початківців.

Ми хочемо, щоб ви вірили в те, що створення аукціонного сайту не так вже й нереально! Особливо, якщо ви знаєте, де знайти способи, що вимагають найменших витрат часу і сил для досягнення мети!

Прийом перший. Викликайте всі доступні людині почуття

Скільки існує почуттів? Правильно - їх п'ять: зір, слух, дотик, смак і нюх. Які з них можуть бути використані при запуску сайту-аукціону? Почнемо з очевидного. Треба викреслити смак і нюх. Те ж саме і з дотиком. Однак, нам всім слід залишатися неупередженими.

Все можливо, з огляду на те, як швидко і інтенсивно розвивається індустрія веб-розробки. Хто знає, можливо через пару років, онлайн-аукціони зможуть надати можливість відвідувачам доторкнутися або почути запах лотів? Давайте схрестимо пальці. Що у нас залишилося? Два почуття - зір і слух в нашому розпорядженні.

Почніть з візуальних факторів


Фотографії ваших лотів повинні як би говорити: "Я реально вигідне придбання. Кликни і купи мене ". Як ви можете це зробити? Попросту поекспериментуйте з фотогалереями. Раніше був всього лише один спосіб презентувати фото на сайті. Настав новий час. Сьогодні ви вільно можете вибирати між кількома слайдерами і галереями.

За фактом, перед вами відкривається 8 різних варіантів, такі як фоновий слайдер, галерея карусель, галерея сітка, дзеркальна галерея, слайдер, слайдер з ескізами, що рухається галерея одним помахом і рухається галерея. По крайней мере, це те, чим ви зможете вільно користуватися, якщо виберіть кращі шаблони від MotoCMS. Просто відкрийте таблицю віджетів і знайдіть там галереї.

Додайте відео - відвідувачі сприймуть його на слух


Відео-ролики можуть містити інформацію про вашу компанію, її історії та співробітників. Ви можете урізноманітнити ваш контент відгуками перевірених клієнтів. Гарна ідея також розмістити гіди для перспективних покупців, де пояснюється повна процедура купівлі-продажу.

Фішка в тому, що чим більше особистого контакту ви додасте на сайт, тим він буде виглядати більш надійним і довірчим. В результаті цього ваш сайт-аукціон швидко набере популярність і матиме тисячі клієнтів по всьому світу. Це хіба не те, чого ви хотіли?

Прийом другий. Підійдіть з розумом до структурування контенту і дизайну


Що очікують побачити відвідувачі, коли вперше заходять на сайт-аукціон? Ви здивуєтеся, але на це питання є тільки одна правильна відповідь. Все, що вони хочуть побачити, - це кількість контенту, з яким можна впоратися, і інтуїтивно зрозумілий дизайн. Як ви знаєте, мета такого сайту - залучити якомога більше людей різних соціальних і професійних груп.

Більш того, зазвичай він складається з детальної інформації про тисячі різних товарах. Тому, вам потрібно переконатися в тому, що відвідувачі без праці можуть знайти потрібну інформацію максимум в три кліка. Коротше кажучи, якщо ваш сайт-аукціон заповнений непотрібною інформацією, це може коштувати вам досить великої кількості клієнтів. Отже, наша порада - сконцентруйтеся на основних пунктах, таких як контент і дизайн!

Наші веб-дизайнери зробили все, щоб полегшити процес створення онлайн-аукціону. Це особливо очевидно, якщо проаналізувати шаблони від MotoCMS. наприклад, HTML шаблон для онлайн-аукціону вже включає в себе список категорій. Він складається з найбільш популярних категорій для аукціонів і його легко редагувати. Отже, з MotoCMS вам не доведеться сидіти годинами над структуруванням контенту. Більш того, ви приємно здивуєте клієнтів ясністю і послідовністю.

Давайте не забувати також про сторінки, які повинні бути на сайті-аукціоні, такі як Часті питання і Контакти. Якщо ви думаєте, що вам доведеться розробляти їх самостійно, то у нас для вас хороша новина. Вибираючи MotoCMS, ви автоматично отримуєте доступ до шаблонів багатосторінкових сайтів. За фактом, всі шаблони від MotoCMS включають в себе такі сторінки, як Домашня, Купівля, продаж, Спільнота, Допомога, Часті питання, Контакти, Політика конфіденційності і 404. Всі вони розроблені спеціально для потреб ринку аукціонів.

Наприклад, домашня сторінка має в собі кілька банерів і каталог продуктів з характеристиками і фото. Сторінка з Товарами включає інформацію про доступні лотах і меню. З його допомогою відвідувачам надається можливість прочитати більше про торговельні інструментах і ваших партнерських центрах. Само собою зрозуміло, за допомогою наших шаблонів, ви заощадите свій дорогоцінний час!

Само собою зрозуміло, за допомогою наших шаблонів, ви заощадите свій дорогоцінний час

Отож, не дозвольте сумнівам зупиняти вас! Створіть онлайн-аукціон з MotoCMS! Насолоджуйтесь свободою заробітку з будь-якої точки світу!

І що з цим вдіяти?
Які з них можуть бути використані при запуску сайту-аукціону?
Хто знає, можливо через пару років, онлайн-аукціони зможуть надати можливість відвідувачам доторкнутися або почути запах лотів?
Що у нас залишилося?
Як ви можете це зробити?
Це хіба не те, чого ви хотіли?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача