Статьи

Як записати DVD-диск

  1. Запис образу Windows
  2. Запис файлів на диск

У більшості випадків сучасний користувач персонального комп'ютера використовує можливості свого DVD-приводу по запису дисків тільки для однієї мети - записати образ резервної копії Windows.

Однак є й інші завдання по запису дисків, як, наприклад, змонтоване відео для подальшого перегляду на телевізорі, аудіо-диски для прослуховування в стерео-системах, в тому числі і автомобільних, нарешті, до сих пір для багатьох актуально резервне копіювання важливих даних саме на зовнішніх оптичних носіях.
Безкоштовний онлайн-курс "Прості дії Windows 10" Безкоштовний онлайн-курс "Прості дії Windows 10" Освойте базові дії по роботі з операційною системою Windows 10 в нашому безкоштовному онлайн курсі. Короткі наочні уроки помітно полегшать щоденне використання ПК. Детальніше

Запис образу Windows

З огляду на потреби користувачів, творці Windows 10 зробили зручний інструмент для запису образів на DVD-диски. Викликається він з контекстного меню при натисканні правою кнопкою миші на файл образу (тип файлу - ISO), а пункт меню так і називається «Записати образ диска».

Раніше «Комп'ютерна грамота» вже розповідала тому, як створити образ для відновлення резервної копії Windows , Тепер же необхідно цей образ записати на диск для надійного зберігання, що називається, на «чорний день». Після виклику вікна для запису образів процедура досить-таки проста: досить вибрати привід для запису дисків (як правило, він один єдиний), в сам цей привід вставити чистий диск і натиснути на кнопку «Записати».

Крім того, перед записом можна відзначити галочкою чекбокс «Перевірити диск після запису», щоб бути впевненим, що ваша резервна копія Windows 10 створена коректно. Втім, це не обов'язково повинен бути образ саме операційної системи. З тим же успіхом з Інтернету викачуються образи дисків з іграми, фільмами та багатьом іншим. Такі ISO-файли також можна записати засобами операційної системи. Головне не забувайте, щоб скачуваний контент був легальним.
Як працювати з розділами жорсткого диска в Windows 10 Як працювати з розділами жорсткого диска в Windows 10 Інструкція по використанню стандартної утиліти по управлінню дисковим простором свого комп'ютера в операційній системі Windows 10. Детальніше

Запис файлів на диск

Для тих же, хто крім образів хоче записувати інші дані на оптичні носії, існує безліч сторонніх додатків. У кожного є свої плюси і мінуси, якісь з них платні, інші поширюються вільно, є свої засоби запису дисків і у ряду програм з відеомонтажу або по конвертації відео . Серед великої кількості безкоштовних додатків, узкозаточенних під запис дисків, відмінним рішенням є Ashampoo Burning Studio Free .

Безкоштовна програма по запису дисків крім своїх прямих обов'язків пропонує безліч додаткових корисних опцій. Тут і резервне копіювання вибраних вами файлів і папок з подальшою можливістю зробити відновлення створеної копії, і запис аудіо-дисків (не тільки mp3, але і звичайних - для відтворення на найпростіших CD-програвачів) з можливістю витягти музику на комп'ютер з ваших Audio CD , і, звичайно ж, запис і копіювання відео, створення і запис образів.

Тут і резервне копіювання вибраних вами файлів і папок з подальшою можливістю зробити відновлення створеної копії, і запис аудіо-дисків (не тільки mp3, але і звичайних - для відтворення на найпростіших CD-програвачів) з можливістю витягти музику на комп'ютер з ваших Audio CD , і, звичайно ж, запис і копіювання відео, створення і запис образів

Ashampoo Burning Studio Free інтуїтивно зрозуміла у своїй простоті, тому в докладному розгляді не потребує. Весь необхідний функціонал представлений в головному вікні після відкриття програми, благо російська версія програми також доступна безкоштовно, так що досить вибрати бажану дію, вказати DVD-привід, через який буде здійснюватися запис (або, навпаки, копіювання) і вставити диск.
Резервна копія Windows 10 Резервна копія Windows 10 Щоб у разі несправності операційної системи була можливість відновити її до початкового стану, необхідно заздалегідь зробити диск відновлення. Детальніше

Наприклад, щоб записати диск з будь-якими файлами, вибираємо в лівому меню найперший пункт «Запис даних» і «Новий диск». В відкрилося вікно досить мишкою перенести ваші файли, або ж скористатися кнопкою «Додати». При цьому внизу відображається обсяг обраних вами файлів з уточненням на який саме диск CD або DVD можна буде записати обрану кількість даних, а також скільки ще можна додати файлів, які також влізуть на диск.

Крім CD і звичайних DVD-дисків, об'ємом в 700 Мб і 4,7 Гб відповідно, програма дозволяє записувати двошарові диски даних до 8,4 Гб (позначаються як DVD ± R DL). А якщо ж ви вибрали більшу кількість файлів, ніж влізе навіть на двошаровий диск, то на нижньому рядку з відображенням обсягу даних з'являться червоні області (тобто записати в повному обсязі всі файли на один диск не вдасться). В такому випадку частина файлів потрібно буде виділити і натиснути Delete на клавіатурі або кнопку «Видалити» в самій програмі. Після того, як всі файли обрані, натискаємо кнопку «Далі», вибираємо потрібний привід, якщо у нас їх підключено кілька, вставляємо диск і натискаємо кнопку «Записати».

Мінусами Ashampoo Burning Studio Free є хитромудра система безкоштовної реєстрації, а також трохи нав'язлива реклама інших продуктів Ashampoo. Втім, на те це і безкоштовний додаток. Обмеженням вільно-розповсюджується версії є відсутність можливості працювати з Blu-ray носіями, ця опція пропонується вже в платній версії і серед рядових користувачів практично не використовується (як мінімум тому, що Blu-ray-привід як і раніше є рідкістю в більшості пристроїв).

Оцініть запис


Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача