Статьи

Як оновити драйвера звукової карти

 1. Передумови для поновлення звукових драйверів
 2. Як оновити звукові драйвера Windows 7
 3. Як оновити звукові драйвера Realtek

Напевно у багатьох була така ситуація, коли раптово і несподівано на комп'ютері пропадає звук. І ви в метушні починаєте шукати причину зникнення. Одночасно перевіряти всі дроти, перезавантажувати комп'ютер, шукати в інтернеті нові колонки і запчастини, а також думати, що ваш комп'ютер згорів - не варто. Рішення проблеми може бути набагато простіше, адже в більшості випадків досить оновити драйвера звукової карти.

Рішення проблеми може бути набагато простіше, адже в більшості випадків досить оновити драйвера звукової карти

Передумови для поновлення звукових драйверів

Якщо ви точно вирішили розібратися з проблемою відсутності звуку на вашому комп'ютері самостійно, тоді давайте почнемо з можливих причин зникнення звуку і їх рішення.

   1. Досить часто пропажа звуку може бути пов'язана з банальної неуважністю користувачів, які могли випадково вимкнути звук в правому нижньому кутку монітора, і тоді там повинен красуватися червоний знак заборони, який потрібно просто відключити. Не полінуйтеся подивитися на панель задач.
   2. Іноді звук пропадає після оновлення ОС, або просто спотворюється або зовсім затихає. Після того, як ви переустановили операційну систему, драйвера теж потрібно оновити, адже прогрес не стоїть на місці, а комп'ютерні технології - так і поготів.
   3. Ще слід перевірити налаштування звуку в BIOS `е. Це робиться просто. Для початку нам потрібно потрапити в BIOS. Як це зробити докладніше написано тут , І більш детально тут . Ну а ми не будемо зупинятися і йдемо далі. Вибираємо в меню BIOS пункт «Devices Configuration», потім шукаємо там «High Definition Audio», в значенні якого має стояти «Enabled».
   4. Вам потрібно ще простежити, що така служба, як «Windows Audio» працює правильно і включена, адже саме вона відповідає за присутність звуку в вашому комп'ютері. Це можна зробити так: натискаємо «Пуск", потім "Панель управління«. Потім заходимо в «Адміністрування» і «Служби«. І бачимо список, в якому нам потрібно переглянути, щоб служба «Windows Audio» працювала в автоматичному режимі.
   5. Якщо ви побачили, що служба зупинена, значить вам потрібно натиснути на неї правою кнопкою мишки і зайти в «Властивості». Де потрібно буде виконати наступні налаштовування. У типі запуску потрібно вибрати «Авто». Слідом натискаємо «Запустити», потім - «Застосувати», а в кінці натиснути на «ОК».
   6. Частенько бувають випадки, коли будь-яка з пристроїв було підключено неправильно, або просто вийшло з ладу.

Як оновити звукові драйвера Windows 7

Для того, щоб оновити драйвера в Windows 7, буде потрібно зовсім небагато часу і трохи уважності. Отже, нам потрібно потрапити в «Диспетчер пристроїв». Швиденько тиснемо на праву кнопку миші по значку «Мій комп'ютер», і заходимо в «Властивості». Далі переходимо у вкладку «Обладнання» і там вибираємо «Диспетчер пристроїв». Для того, щоб оновити драйвера в Windows 7, буде потрібно зовсім небагато часу і трохи уважності

Після цього ми зможемо побачити вражаючий список устаткування, яке є у вашому комп'ютері. Так як ми поставили перед собою завдання в оновленні драйверів, то нам слід змінити і конфігурацію звукового пристрою. Вибираємо рядок з «Звуковими, відео та ігровими пристроями«, в тому списку, який перед нами, першим номером йде звуковий драйвер. Після цього ми зможемо побачити вражаючий список устаткування, яке є у вашому комп'ютері

Тепер, за допомогою контекстного меню, що викликається правою кнопкою миші, натискаємо на "Оновити драйвер». Або двічі клацаємо по драйверу і в віконці тиснемо на «Драйвера» і слідом на «Оновити». І тепер, в новому вікні перед нами постає вибір з двох варіантів оновлення. Якщо у вас немає готових драйверів на комп'ютері, то натискаємо на «Автоматичний пошук оновлених драйверів». Тепер, за допомогою контекстного меню, що викликається правою кнопкою миші, натискаємо на Оновити драйвер»
Відразу ж почнеться процес пошуку потрібних драйверів на ваш комп'ютер, який займе деякий час.
Якщо в мережі інтернет, вашому комп'ютеру не вдалося знайти потрібні драйвера, то вам потрібно буде встановити їх з диска, який йшов разом з звуковою картою (якщо цей диск знайдете звичайно). Бувають випадки, коли і система нічого не знайшла, і диск загубився, тоді не варто засмучуватися і хапатися за валер'янку, адже і з цієї ситуації є вихід.

Для початку нам потрібно дізнатися модель нашої звукової карти. Як це зробити дивіться тут . Коли ви дізнаєтеся модель вашої карти, вам потрібно буде зайти на сайт розробника і завантажити необхідний драйвер. Потім знову заходите в «Оновлення» драйверів і натискаєте вже на «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері«.

Потім знову заходите в «Оновлення» драйверів і натискаєте вже на «Виконати пошук драйверів на цьому комп'ютері«

Потім вказуємо то місце, де лежать драйвера і система відразу ж починає процес оновлення.

Як оновити звукові драйвера Realtek

Якщо у вас виникли проблеми з установкою драйверів Realtek на Windows XP, або в процесі його установки видається помилка, тоді давайте розберемося з усім разом. Для початку очистимо плацдарм для установки нового драйвера. Нам потрібно видалити всі раніше, або невірно встановлені драйвера. Заходимо в «Пуск", тиснемо «Виконати» і прописуємо в порожній рядку команду «regedit».

У вікні знаходимо «HDAUDIO» і відкриваємо зліва папку «HKEY_LOCAL_MACHINE» після неї «SYSTEM» потім «CurrentControlSet» і в самому кінці «Enum».

Тепер ставимо перед собою завдання повністю стерти «HDAUDIO» з каталогу. Але для цього нам потрібно встановити деякі дозволу.

Стаємо правою кнопкою на «Enum», і вибираємо в передостанньому пункті «Дозволи«. Слідом відзначаємо користувача «Все» і активуємо повний доступ.

Тепер ми нарешті можемо видалити розділ «HDAUDIO». Слідом знову обмежуємо доступ в розділі «Enum». Після цього закриваємо всі вікна і відкриваємо «Диспетчер пристроїв».

У вікні диспетчера ми повинні видалити аудіопристр на шині HDA. Воно швидше за все буде виділено жовтим знаком оклику. І тільки тепер ми можемо встановити заздалегідь викачані драйвера Realtek.

Сподіваюся вам вдалося відновити звук на вашому комп'ютері, одним із способів, запропонованих в цій статті. Процес оновлення драйверів не займає багато часу і не є складним.

Відео інструкція по оновленню звукової карти

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача