Статьи

Як захистити комп'ютер від програм-шпигунів

Як тільки ви подумали, що у вас все нормально і з'явилося відчуття безпеки, варто перевірити вашу робочу машину на предмет наявності у вашій системі безлічі шпигунських і рекламних програм, які працюють у фоновому режимі, і не помітно для вас передають зловмисникам інформацію про вашу діяльність на комп'ютері.

Більш м'яке рекламне і шпигунське програмне забезпечення просто проводить моніторинг та відстеження відвідуваних вами сайтів, для того що б компанії могли визначити звички веб-серфінгу користувачів, для полегшення своєї маркетингової політики. Однак, багато шпигунські програми виходять за рамки простого відстеження і фактично контролюють натискання клавіш, введення паролів, та іншої конфіденційної інформації.

Як можна захистити себе від таких програм? За іронією долі, багато користувачів самі мимоволі погоджуються з установкою таких програм. Насправді, для видалення такого шпигунського і рекламного забезпечення був створений ряд безкоштовних і умовно-безкоштовних програм. Нижче ми наведемо кілька простих кроків, щоб ви спробували уникнути, або принаймні виявити і видалити такі програми з комп'ютера.

По-перше, будьте уважні при скачуванні. Шкідливі програми часто приходять з недобросовісних сайтів, якщо ви шукаєте безкоштовні або умовно-безкоштовні програми, користуйтеся авторитетними сайтами, наприклад такими як tucows.com або download.cnet.com/windows.

Читайте ліцензійну угоду. Це текст, що містить технічну і юридичну інформацію, що виводиться при установці програми. Але більшість користувачів не читають цю інформацію, вважаючи зайвим, і натискають «Так, я прочитав і приймаю ці умови».

Читайте, перш ніж натискати якусь кнопку. Іноді, при відвідуванні сайтів може вискочити текстове поле, і користувач дратуючись і не читаючи натискає кнопку «так» або «OK». При цьому навіть не встигаючи побачити наприклад такий текст «Ви хочете встановити нашу шпигунську програму?» У будь-якому випадку, треба читати текс, перш ніж натискати якусь кнопку.

Захищайте вашу систему. Використовуйте антивірусне програмне забезпечення. Віруси є лише малою частиною шкідливого коду, який отлавливается антивірусами. Вони розширилися, і тепер можуть захистити від черв'яків, троянів, і навіть можуть виявити шпигунське і рекламне програмне забезпечення. Якщо ваш антивірус не може виявити і блокувати шпигунські програми, можете використовувати такий продукт як Ad-Aware Pro, безкоштовну версію якого можна завантажити з сайту lavasoft.com.

Сканувати вашу систему. Навіть з встановленим антивірусним програмним забезпеченням, деякі шпигунські і рекламні програми можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру і вашої інформації. Тому включайте періодично повне сканування вашого комп'ютера. Але є такі програми, які не можуть бути видалені всередині працюючої системи, тому можемо рекомендувати використовувати завантажувальний компакт-диск Spybot-S & D.

Його можна знайти на сайті safer-networking.ie

Якщо ви будете слідувати описаним вище рекомендацій, то зможете зберегти вашу систему від spyware програм, виявляти і видаляти будь-які загрози.

Як можна захистити себе від таких програм?
При цьому навіть не встигаючи побачити наприклад такий текст «Ви хочете встановити нашу шпигунську програму?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.