Статьи

Як захистити комп'ютер від програм-шпигунів

Як тільки ви подумали, що у вас все нормально і з'явилося відчуття безпеки, варто перевірити вашу робочу машину на предмет наявності у вашій системі безлічі шпигунських і рекламних програм, які працюють у фоновому режимі, і не помітно для вас передають зловмисникам інформацію про вашу діяльність на комп'ютері.

Більш м'яке рекламне і шпигунське програмне забезпечення просто проводить моніторинг та відстеження відвідуваних вами сайтів, для того що б компанії могли визначити звички веб-серфінгу користувачів, для полегшення своєї маркетингової політики. Однак, багато шпигунські програми виходять за рамки простого відстеження і фактично контролюють натискання клавіш, введення паролів, та іншої конфіденційної інформації.

Як можна захистити себе від таких програм? За іронією долі, багато користувачів самі мимоволі погоджуються з установкою таких програм. Насправді, для видалення такого шпигунського і рекламного забезпечення був створений ряд безкоштовних і умовно-безкоштовних програм. Нижче ми наведемо кілька простих кроків, щоб ви спробували уникнути, або принаймні виявити і видалити такі програми з комп'ютера.

По-перше, будьте уважні при скачуванні. Шкідливі програми часто приходять з недобросовісних сайтів, якщо ви шукаєте безкоштовні або умовно-безкоштовні програми, користуйтеся авторитетними сайтами, наприклад такими як tucows.com або download.cnet.com/windows.

Читайте ліцензійну угоду. Це текст, що містить технічну і юридичну інформацію, що виводиться при установці програми. Але більшість користувачів не читають цю інформацію, вважаючи зайвим, і натискають «Так, я прочитав і приймаю ці умови».

Читайте, перш ніж натискати якусь кнопку. Іноді, при відвідуванні сайтів може вискочити текстове поле, і користувач дратуючись і не читаючи натискає кнопку «так» або «OK». При цьому навіть не встигаючи побачити наприклад такий текст «Ви хочете встановити нашу шпигунську програму?» У будь-якому випадку, треба читати текс, перш ніж натискати якусь кнопку.

Захищайте вашу систему. Використовуйте антивірусне програмне забезпечення. Віруси є лише малою частиною шкідливого коду, який отлавливается антивірусами. Вони розширилися, і тепер можуть захистити від черв'яків, троянів, і навіть можуть виявити шпигунське і рекламне програмне забезпечення. Якщо ваш антивірус не може виявити і блокувати шпигунські програми, можете використовувати такий продукт як Ad-Aware Pro, безкоштовну версію якого можна завантажити з сайту lavasoft.com.

Сканувати вашу систему. Навіть з встановленим антивірусним програмним забезпеченням, деякі шпигунські і рекламні програми можуть завдати шкоди вашому комп'ютеру і вашої інформації. Тому включайте періодично повне сканування вашого комп'ютера. Але є такі програми, які не можуть бути видалені всередині працюючої системи, тому можемо рекомендувати використовувати завантажувальний компакт-диск Spybot-S & D.

Його можна знайти на сайті safer-networking.ie

Якщо ви будете слідувати описаним вище рекомендацій, то зможете зберегти вашу систему від spyware програм, виявляти і видаляти будь-які загрози.

Як можна захистити себе від таких програм?
При цьому навіть не встигаючи побачити наприклад такий текст «Ви хочете встановити нашу шпигунську програму?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача