Статьи

Як придумати крутий нікнейм? Приклади ників, що таке нікнейм

  1. Яким повинен бути ник?
  2. Які бувають ники:
  3. Як придумати хороший nickname?

Нікнейм - Ваша візитна картка в Інтернеті. Віртуальні співрозмовники не бачать нічого, крім Вашого ника і іноді - аватарки (невеликої картинки поруч з ним).

За допомогою никнейма Ви створюєте собі певний образ. І якщо для спілкування на форумах нік не має принципового значення (аби він не повторював імена інших співрозмовників), то для спілкування з клієнтами (на фріланс-біржі , В ICQ, скайпі) нік важливий.

Яким повинен бути ник?

Придумуючи нік, потрібно врахувати кілька моментів:

  • Нікнейм повинен відповідати середовищі, в якій буде використаний. Якщо Ви придумуєте нікнейм для фріланс-біржі, він повинен бути досить серйозним. Варіанти Angel, Mil @ shk @, Scooby-1989 і інші дитячі ники не вселяють довіри.
  • Краще користуватися короткими ніками - це зручніше.
  • Бажано, щоб нік мав сенс. Ніки, що складаються з одних цифр і символів (@ #% @) складні для читання і сприйняття. Втім, в деяких співтовариствах подібні імена популярні - наприклад, у програмістів. Але для них-то такі набори символів мають сенс, просто звичайним людям вони незрозумілі.
  • Якщо хочете привернути увагу до своєї персони - придумайте цікавий нік, який виділяє Вас серед інших користувачів.

Які бувають ники:

Подумайте, що саме Ви хочете відобразити в нікнеймі - професію , Хобі або характер?

Як придумати хороший nickname?

Ну а якщо ні один з варіантів не підходить - придумайте нік одним із таких способів:

  • Велика кількість никнеймов складаються на основі справжнього імені і прізвища. Наприклад, береться справжнє ім'я, а від прізвища - тільки частина. Наприклад, Катерина Абрамова може вибрати нік EkaterinaAbrams. Можна скласти з імені та прізвища одне слово - наприклад, Павло Котов може придумати нікнейм PavelKot.
  • Найпростіший спосіб - погортати словники (орфографічний, тлумачний, іноземних слів), довідники (по біології, медицині, техніці тощо) і знайти красиве слово.
  • Можна пограти зі своїм ім'ям. Цікаві варіанти можна придумати на основі іноземних слів. Наприклад, Валентина може назвати себе Value (по-англійськи - Цінність) або Valution (комбінація імені Валентина і слова Evolution).

Фантазуйте, приміряйте різні варіанти свого віртуального імені - і Ви придумаєте красивий і оригінальний нікнейм, який буде тільки Вашим!

Всі наведені в статті нікнейми придумані автором, будь-яка подібність - чистий збіг.

Цікаві статті:

Рекомендуємо

Найчастіше ми продаємо клієнтам свого часу, тому для визначення бюджету дуже важливо точно розрахувати, скільки годин піде на виконання роботи. ...

Електронна пошта дозволяє обмінюватися листами і файлами між користувачами Інтернету. Принцип її роботи схожий на звичайну пошту. Спочатку Вам ...

Яким повинен бути ник?
Яким повинен бути ник?
Як придумати хороший nickname?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача