Статьи

Як вставити Flash в програмі PowerPoint 2010

 1. Чи є спосіб простіше?
 2. Покрокова інструкція для вставки Flash в презентацію програмі PowerPoint 2010
 3. Вбудовування або посилання?

У цій статті буде розказано, як вставити Flash-анімацію в презентацію, використовуючи PowerPoint 2010. Якщо ви використовуєте PowerPoint 2007, PowerPoint 2003 або більш ранні версії, радимо вам ознайомитися зі статтями:

Для початку переконайтеся, що на вашому комп'ютері встановлено Adobe Flash Player і зареєстрований ActiveX control. Ці компоненти необхідні для того, щоб ваш комп'ютер зміг програвати Flash-ролики в презентації PowerPoint. Щоб вставити Flash-файл, просто додайте в вашу презентацію посилання на нього.

Чи є спосіб простіше?

Звісно є! Перш ніж ви приступите до читання інструкції, радимо звернути увагу на iSpring Pro - зручне доповнення для PowerPoint, яке дозволяє вставляти Flash-відео за один клік мишею. Переконайтеся самі, що це дійсно так, скачавши його на свій комп'ютер.

Більш того, крім додавання Flash-елемента, iSpring Pro дозволяє конвертувати PowerPoint-презентації в Flash-ролики, упаковуючи все мультимедіа компоненти (звуки, картинки) в один .SWF-файл. Ключова перевага формату Flash полягає в тому, що ваша презентація стає компактною, готової до публікації на Web-сайтах і блогах, до відправки по email і перегляду на будь-якому комп'ютері.

Покрокова інструкція для вставки Flash в презентацію програмі PowerPoint 2010

 1. Створіть або відкрийте презентацію PowerPoint і виберіть слайд, на який хочете вставити Flash-ролик.
 2. Перейдіть на вкладку Файл, виберіть Параметри:
  У цій статті буде розказано, як вставити Flash-анімацію в презентацію, використовуючи PowerPoint 2010
 3. У вікні Параметри, перейдіть до Панель швидкого доступу і клацніть по вкладці Розробник у випадаючому списку Вибрати команди з.
 4. Тепер двічі клацніть Інші елементи управління, як показано на малюнку, і натисніть OK.
 5. Іконка Інші елементи керування з'явиться в головному меню, і це як раз те, що нам потрібно для наступного кроку.
 6. Виберіть Shockwave Flash Object зі списку і натисніть OK. Мишею на слайді намалюйте елемент управління. Ви можете змінювати розмір доданого елемента, якщо захочете відредагувати ширину і довжину Flash-ролика.
 7. Клацніть правою кнопкою на доданий Вами елемент управління і виберіть Властивості.
 8. У вікні, виберіть властивість Movie і вкажіть повний шлях до Flash-файлу. Можна вказати шлях до файлу, розташованому на вашому комп'ютері (наприклад, C: \ Mymovie.swf) або на зовнішньому ресурсі ( http: //www.ispringsolutions/tour.swf) .
 9. Ви можете змусити ролик програватися автоматично і / або циклічно
  • Для того, щоб Flash-ролик програвався автоматично при показі слайда PowerPoint, встановіть властивості Playing значення True. Якщо ви хочете керувати процесом показу ролика, надайте властивості значення False.
  • Для циклічного відтворення Flash-ролика встановіть властивості Loop значення True.
 10. Тепер ви можете зберегти свою презентацію або перейти в режим перегляду слайдів. Для перегляду виберіть іконку З початку в закладці Показ слайдів або натисніть F5. Якщо захочете повернутися до звичайного режиму перегляду, натисніть Esc.

Вбудовування або посилання?

Є два способи вставки Flash-ролика на слайд PowerPoint-презентації: вбудовування та посилання. Коли ви вбудовуєте Flash-ролик в презентацію, він буде зберігатися, як зовнішній ресурс і може бути переглянутий на будь-якому комп'ютері, але якому встановлений Adobe Flash Player (на більшості комп'ютерів він є).

Коли ви посилаєтеся на Flash-відео, PowerPoint створює посилання на місце розташування Flash-файлу. PowerPoint 2010 не дозволяє вбудовувати відео з причин політики безпеки, зате дозволяє створювати посилання. Щоб обійти це обмеження, можна вчинити так: вбудуйте відео на слайд своєї презентації і збережіть у форматі PowerPoint 97-2003.

Вам буде набагато зручніше, якщо презентація і всі зовнішні файли (наприклад, Flash-відео) будуть лежати в одній папці. Перевага такого зберігання полягає в тому, що ми пов'язуємо презентацію з Flash-об'єктом на ім'я, а не за повним шляху до файлу. Таким чином, коли ви захочете показати свою презентацію на чужому комп'ютері, Flash-ролик без проблем запуститься.

iSpring Pro дозволить вам створити один Flash-файл (.SWF), в який буде упакована ваша презентація і всі зовнішні ресурси, що належать їй. Такий підхід робить перегляд і поширення презентації простим завданням.

Чи є спосіб простіше?
Чи є спосіб простіше?
Вбудовування або посилання?

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.