Статьи

Як мені визначити своє призначення

 1. 1. Намір
 2. 2. Журналювання
 3. 3. Уточнення мети
 4. 4. Уяви себе мільйонером
 5. 5. Збалансований контекст
 6. Якщо нічого не допомагає ...
 7. підсумок

Під час майже безцільного (в перервах між роботою) серфінгу по просторах інтернету знайшов досить цікаву статтю про те, як знайти своє призначення. Насичена посиланнями на першоджерела, багато цитат, при цьому дуже компактна публікація. Рекомендую до прочитання.

Чи знаєш ти, яке твоє призначення в житті? Ця стаття є оглядом способів, які націлені на визначення свого призначення. Якщо дійсно хочеш визначити своє призначення, то описані нижче способи допоможуть тобі в цьому. Чи знаєш ти, яке твоє призначення в житті

1. Намір

Перш за все, побажай з'ясувати своє призначення. По-справжньому побажай - і обов'язково отримаєш відповідь! Якщо ти будеш щиро бажати з'ясувати своє призначення, то використання інших способів швидше приведе тебе до мети. Навіть якщо не збираєшся робити щось ще, просто тримай намір визначити своє призначення і життя сама підкине відповідь на питання "В чому моє призначення?"

2. Журналювання

Відповідай письмово на запитання "У чому полягає моє призначення" якомога швидше, поки не закричиш від наснаги або НЕ заплачеш від радості. Спосіб запропонував Стів Павлина в статті "How to discover your life purpose in about 20 minutes". Чудовий спосіб, саме він допоміг мені вперше визначити своє призначення, після того, як захотів цього. Після я спробував інші способи, описані нижче, щоб уточнити своє призначення.

3. Уточнення мети

 1. Відповідай на питання "Чого я найбільше хочу досягти в житті? Яка головна мета в моєму житті? "
 2. Запиши отриману відповідь.
 3. Відповідай на питання "Навіщо мені треба [то, що було відповіддю на попереднє запитання]?"
 4. Запиши отриману відповідь.
 5. Повтори кроки 3-4, поки кожен наступний питання "Навіщо?" Не стане давати один і той же відповідь.

Остання відповідь на питання "навіщо" і є твоє призначення.

Цікаво, що першим питанням може бути будь-який, а останній - завжди один і той же. До тих пір, поки ти не станеш іншою людиною.

4. Уяви себе мільйонером

Спосіб, запропонований в блозі A.Beginner:

Уявіть, що Ваше життя повністю забезпечена на кілька поколінь вперед, і у Вас немає необхідності заробляти і думати про гроші. Що б Ви стали робити, чим би зайнялися?

Якщо в перші моменти у Вас виникне бажання погуляти, погуляти - кутіте, гуляйте - поки не зрозумієте, що це не найголовніше. Думка про подорожі? Зробіть екскурсію по світу! А, що будете робити далі? І коли Вам сильно захочеться щось грандіозне зробити, і Ви на це готові витрачати весь свій час - вважайте це Вашим призначенням!
А, що робити, коли немає грошей? Мабуть спочатку необхідно вирішити питання з грошима, вирішити раз і назавжди, по великому, щоб більше до нього не повертатися. А може бути в процесі вирішення цього питання, Вам вдасться вирішити і перший.

Марк Аллен, просвітлений мільйонер, автор книги "Курс мільйонера", висловив цей спосіб більш конкретно наступними словами:

Уявіть, що ви тільки що виграли в лотерею і у вас раптово з'явилися мільйони доларів. А тепер дайте відповідь на ці питання:

Що б ви зробили з усіма цими грошима?

Яку життя ви створили б?

Якою людиною ви стали б?

Тепер скажіть щось на кшталт: "Зараз я створюю життя, про яку мрію. Я став таким, яким завжди мріяв бути. Прямо тут і зараз ".

5. Збалансований контекст

Дайте відповідь письмово на 4 питання, відповіді на які будуть наводити тебе на твоє призначення з 4-х твоїх проявів:

 • (Дух) Що мені слід робити?
 • (Серце) Чим мені подобається займатися? Від якої діяльності я отримую задоволення?
 • (Розум) Що я можу робити? Що я вмію робити?
 • (Тіло) Що я повинен робити? Чим мені необхідно займатися, щоб вижити?

Загальна в відповідях, буде твоїм призначенням.

Якщо нічого не допомагає ...

... то допоможе ще один спосіб від Марка Аллена.

Запитайте власну інтуїцію, власну підсвідомість, у творчих сил всесвіту: "У чому полягає моє призначення? Покажи мені, що це? Скажи мені, що це? "

Потім чекайте відповіді

Постарайтеся залишатися якомога спокійнішим і прислухатися до кожного слова, яке приходить вам в голову. Можливо, внутрішній голос одразу ж заговорить з вами. А може бути, доведеться поставити запитання ще раз і ще раз прислухатися, перш ніж почуєте тихий голос десь всередині. Можливо, ви почуєте його через годину або на наступний день. Відповідь може прийти уві сні. Це може бути зауваження одного або якась фраза, почута по радіо чи телебаченню. Ви можете прочитати відповідь в книзі, журналі або інтернеті. Можете знайти його в заході, що біжить річковому потоці, польоті колібрі, хмарі, повільно пливе над головою. Відповідь може прийти звідки завгодно.

Просто запитайте, і чекайте відповіді.

підсумок

Як бачиш, є не один, а як мінімум п'ять способів, як визначити своє призначення. Вибери один з них і спробуй - і у тебе обов'язково вийде.

Як тільки ми усвідомлюємо своє призначення, в нашому житті починають відбуватися великі зміни. Життя стає простіше. Приймати рішення стає легше.

Непогано, правда? Можливо, вам також буде цікаво, як навчитися завжди говорити прямо >>> . Читайте інші статті по психології на сайті коучинг-центру.

Чи знаєш ти, яке твоє призначення в житті?
Навіть якщо не збираєшся робити щось ще, просто тримай намір визначити своє призначення і життя сама підкине відповідь на питання "В чому моє призначення?
Яка головна мета в моєму житті?
Відповідай на питання "Навіщо мені треба [то, що було відповіддю на попереднє запитання]?
Повтори кроки 3-4, поки кожен наступний питання "Навіщо?
Що б Ви стали робити, чим би зайнялися?
Думка про подорожі?
А, що будете робити далі?
А, що робити, коли немає грошей?
Яку життя ви створили б?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача