Статьи

Як відбити запах алкоголю?

Майже усі, хто і що випивають рано чи пізно постають перед питанням: як відбити запах алкоголю Майже усі, хто і що випивають рано чи пізно постають перед питанням: як відбити запах алкоголю? Приводів може бути скільки завгодно: батьки, дружина / чоловік, начальник, важлива зустріч і ін.

Огляд рад, що даються бувалими і небувалими випивають, навів на таку думку ... В ряді випадків, швидше за все ті самі саме небувалі випивають, радять з'їсти побільше часнику. Шановний читач, якщо не хочеш отримати ще гірший ефект, ніколи не заїдали запах алкоголю часником. На практиці достовірно випробувано, що любитель часнику, дозволивши собі ввечері блюдо з неабиякою порцією часнику, на ранок за своїм «вихлопу» буде нагадувати випив. Чи не ризикуй.

Серед більш розумних порад як відбити запах алкоголю, такі:

  • пожувати мускатний горіх
  • пожувати лавровий лист, петрушку, м'яту
  • пожувати кавові зерна
  • поїсти насіння соняшнику
  • прийняти «Антиполицай»
  • використовувати зубну пасту і освіжувач для рота

Перед моментом Х зробіть 3 - 5 якомога більше глибокі вдихи і видихи. Це на короткий проміжок часу знизить запах приблизно на 10%.

Повністю знищити запах алкоголю з рота швидко не вдасться, тому поки доведеться маскувати його. Правда, пара таблеток активованого вугілля допоможе зв'язати і швидше вивести залишки алкоголю з організму. Але не стискаючи з кількістю, правило: чим більше я з'їм таблеток вугілля, тим швидше запах зникне, тут не працює.

А ще спробуйте закушувати коньяк шоколадом, горілку і текілу лимоном (можна лаймом), вино гранатом, в пиво додавати чорний мелений перець або мускатний горіх.

Джерело: http://drinkornot.ru

<< ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ РОЗДІЛУ

<< ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗМІСТУ РУБРИКИ

Майже усі, хто і що випивають рано чи пізно постають перед питанням: як відбити запах алкоголю?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача