Статьи

Як дивитися закриті фото в контакті

Багато вже давно задаються питанням, як дивитися закриті фото в контакті Багато вже давно задаються питанням, як дивитися закриті фото в контакті. І дійсно, всередині кожного з нас живе інша людина, якій цікаво все, що відбувається з його близькими, друзями, родиною або ж навпаки ворогами. Подивитися закриті фото вконтаке можливо, і зробити це дуже навіть просто. Причому способів існує декілька, тому, якщо не вийшло з першого разу, не впадайте у відчай і спробуйте ще раз.

Не так давно було розглянуто питання про те, як підняти рейтинг в контакті, тепер настала черга і фотографій. Ці уроки чимось пов'язані і будуть перетинатися, тому радимо пройти по вищезазначеним посиланням і ознайомитися зі статтею. Як ви знаєте, інтернет не стоїть на місці і постійно розвивається, тому поради, запропоновані вам на даний момент можуть вже застаріти і не працювати, але все ж варто спробувати. Отже, розглянемо кілька способів перегляду прихованої інформації.

Як дивитися закриті фото (спосіб № 1)

Суть полягає в заміні вашого id на інший в Url, який був сформований заздалегідь. Якщо взяти id господаря сторінки або його друга, для якого альбом не прихований, і підставити його в url (Адреса сторінки) замість свого, то фотографії повинні відкритися для вас. Думаю, для вас не складе труднощів виконати кілька простих кроків, особливо, якщо ви знаєте, де знаходиться id.

Думаю, для вас не складе труднощів виконати кілька простих кроків, особливо, якщо ви знаєте, де знаходиться id

Скопіюйте id і підставте в дану адресу id відразу після знаку одно.

http://vkontakte.ru/photos.php?id=

Далі перейдіть за посиланням і насолоджуйтеся переглядом.

Як дивитися закриті фото (спосіб № 2)

Даний спосіб має специфічну назву "Прощелківаніе" і працює за певних умов. Умовою для роботи є те, щоб тільки деякі фотографії були приховані налаштуваннями приватності. Якщо ж від чужих очей закритий цілий альбом, то переходите до методу 4. Дії, які вам необхідно виконати:

 1. Знайдіть відповідну людину
 2. Знайдіть цю програму в альбом
 3. Зверніть увагу на нижню частину сторінки і натисніть на пункт "Включити швидкий перегляд"
 4. Натисніть на фотографію, що знаходиться перед тією, яка закрита
 5. Далі натисніть кнопку "Наступна"
 6. Після пройдених кроків фото має відкритися

Якщо ви не зрозуміли, як дивитися фото, прочитавши текст, то подивіться дане відео, де все наочно показано.

Як дивитися закриті фото (спосіб № 3)

Даний спосіб розрахований на невеликий баг сайту, який дає відмінну можливість, щоб переглядати закриті фотографії. Причому може бути закрита повністю сторінка, а не тільки альбом, це не стримає нас. Для досягнення мети виконайте покрокову інструкцію, яка запропонована нижче.

 1. Знайдіть повністю закриту сторінку
 2. Зверніть увагу на те, щоб в профілі стояло кілька аватарок, тобто їх було б можна перегортати при натисканні.
 3. Клацніть по будь-якому посиланню в розділі "Меню"
 4. Далі швидким рухом натисніть на аватарку
 5. Перед вами повинно відкритися вікно, яке дає можливість переглядати всі закриті фото

Зверніть увагу на швидкість переходу до аватарке (пункт 4). Чим швидше ви це зробите, тим краще, цим самим ви уникнете зайвих неточностей і казусів.

Як дивитися закриті фото (спосіб № 4)

Підійшла черга останнього способу в списку, але, напевно, першого за популярністю. Для його виконання скористайтеся офіційним сайтом Дурова, який знаходиться за адресою durov.ru. Даний сайт має ті ж даними, що і контакт, але чомусь на ньому дотримані не всі налаштування приватності. Тому використовуйте 1 метод з подставлением лівого id і насолоджуйтеся результатом. Звичайно, посилання виглядає дещо інакше, тому що сайт інший.

http://hiddenvk.com/

https://vk-photo.xyz/

Id вставте після решітки, перейдіть в потрібний альбом і дивіться все закриті фотографії. Метод дійсно працює і не порушує ніяких прав.

Зверніть увагу на різноманітні лохотрони, представлені в мережі. Ніколи не вірте людям, які пропонують вам чудо програми з нереальними можливостями. Такі афери залишать вас без грошей і результату, будьте пильні. Якщо не виходить подивитися інформацію за допомогою вищевказаних методів, то краще просто забути про цю затію.

з вашого сайту.

Php?

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача