Статьи

Адвокат по сімейних справах в Дніпрі, юрист. Сімейний адвокат, ціна

 1. Сімейні суперечки. Послуги сімейного адвоката, юриста по сімейних справах
 2. Розірвання шлюбу
 3. Розірвання шлюбу з іноземцем
 4. аліменти
 5. Розподіл майна
 6. Визначення місця проживання дитини
 7. Визнання шлюбу недійсним
 8. встановлення батьківства

Своєчасна консультація професіонала в області сімейного права дозволить запобігти негативним наслідкам при вирішенні сімейних спорів.

Ми Вам допоможемо:

 • розірвати шлюб в суді (розлучення);
 • вигідно розділити спільно нажите майно при розірванні шлюбу;
 • встановити факт родинних відносин, визнати шлюб недійсним;
 • скласти, укласти або розірвати шлюбний контракт;
 • визнати недійсним шлюбний контракт повністю або окремі його пункти;
 • позбавити батьківських прав або усиновити дитину;
 • стягнути аліменти на дитину / чоловіка;
 • встановити або оспорити батьківство;
 • визначити місце проживання дитини, встановити графік спілкування з дитиною та ін .;
 • вивезти дитину за кордон без згоди чоловіка;
 • дозволити інші сімейні суперечки.

Сімейні суперечки. Послуги сімейного адвоката, юриста по сімейних справах

Сімейні негаразди приносять не тільки моральні неприємності, але певні юридичні наслідки. Розірвання шлюбу тягне за собою безліч правових подій, таких як поділ майна, визначення місця проживання дітей, аліменти та інші проблеми. Своєчасне надання юридичної допомоги допоможе позбутися від багатьох небажаних наслідків. Професійна команда юристів допоможе вирішити Ваші сімейні суперечки в Дніпрі і вирішить любі правові проблеми.

Розірвання шлюбу

Якщо Вас очікує розлучення, наші юристи допоможуть вирішити ряд проблем, які у Вас можуть виникнути. Ми надаємо консультації, представляємо інтереси клієнтів в суді, складаємо процесуальні документи, вирішуємо майнові та інші питання, що виникають в процесі і після розірвання шлюбу.
При розірванні шлюбу основними питаннями є майнові правовідносини і визначення місця проживання дитини. Наш досвід дозволить відстояти інтереси клієнта і вирішити спір на його користь.

Розірвання шлюбу з іноземцем

Якщо ви перебуваєте в шлюбі з громадянином іншої країни, і хочете його розірвати ми Вам в цьому допоможемо. Досить звернутися в нашу компанію за правовою допомогою, і ваші проблеми залишаться позаду. Наші юристи допоможу скласти позовну заяву, проконсультують вас, і допоможуть з оформленням будь-яких документів.

аліменти

Сплата аліментів, і ухилення від сплати аліментів є актуальною проблемою вже протягом багатьох років. Багатий досвід наших правових експертів допоможе вам вирішити і це питання. Ми визначимо максимально можливий розмір аліментів, при необхідності здійснимо стягнення аліментів через суд.

Розподіл майна

Однією зі складових сімейних спорів є розділ спільно нажитого в шлюбі майна. Таке майно подружжя може поділити незалежно від шлюборозлучного процесу. Існує маса нюансів, які дозволять Вам розділити майно максимально вигідно. Переконаємо суд піти від принципу рівності сторін на користь клієнта, виключимо необхідне майно з спільно нажитого, доб'ємося максимального грошового відшкодування за майно клієнта.

Визначення місця проживання дитини

Майже у кожної сімейної пари є діти, і коли справа доходить до розірвання шлюбу, стає питання про те, з ким будуть проживати діти. Якщо цю проблему не вдається вирішити мирним шляхом, то необхідно діяти через суд. Згідно сімейному законодавству обоє батьків мають рівні права на дітей. Однак ми можемо зібрати ряд аргументів, які дадуть перевагу нашому клієнту для того щоб діти залишилися з ним.

Визнання шлюбу недійсним

У Сімейному кодексі є ряд причин, за якими шлюб можна визнати недійсним. Якщо цей факт довести в суді, після цього настануть певні наслідки, значно відрізняються від тих, які виникають після розлучення. Наприклад, якщо шлюб визнати недійсним, то всі майнові зобов'язання припиняться, і майно подружжя не буде вважатися спільним, а значить, воно не підлягає нормам поділу спільно нажитого майна подружжя.

Ще одним яскравим прикладом може послужити шлюбний контракт. Визнання шлюбу недійсним автоматично робить шлюбний договір недійсним, і всі зобов'язання прописані в ньому припиняються. Якщо згідно з договором один з подружжя отримав від іншого якесь матеріальне благо, він зобов'язаний повернути його або відшкодувати його вартість в грошовому еквіваленті, якщо повернути його в натурі не є можливим.

встановлення батьківства

Хоча в судовій практиці іноді зустрічалися справи про встановлення материнства, більш поширеними є позови щодо встановлення батьківства. Професіоналізм наших юристів допоможе вирішити і це делікатне питання. Крім того в нашій компанії нададуть допомогу і в рішенні інших сімейних спорів: складання шлюбного контракту, оформлення опікунства, стягнення аліментів на утримання батьків або дружина та інші сімейні суперечки в Дніпрі (Дніпропетровську).

НЕ ЗНАЙШЛИ ТЕ, ЩО ШУКАЛИНЕ ЗНАЙШЛИ ТЕ, ЩО ШУКАЛИ?
ЗВ'ЯЖІТЬСЯ З НАМИ!
Ми обов'язково відповімо
на всі Ваші запитання.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

ЗАМОВИТИ

Вартість конкретної послуги залежить від складності, відповідальності та обсягу Вашого доручення Вартість конкретної послуги залежить від складності, відповідальності та обсягу Вашого доручення. Остаточна ціна обговорюється індивідуально.

НЕ ЗНАЙШЛИ ТЕ, ЩО ШУКАЛИ?

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача