Статьи

Adobe адаптувала додаток Illustrator Draw під iPhone

Adobe в четвер випустила оновлення для додатка Illustrator Draw, що дозволяє створювати векторні ілюстрації. Крім нових інструментів і розширеної підтримки стилусів нова версія принесла нативную підтримку смартфонів iPhone. Adobe в четвер випустила оновлення для додатка Illustrator Draw, що дозволяє створювати векторні ілюстрації

В Illustrator Draw реалізовані передові векторні інструменти малювання і функції Adobe Ideas, приправлені дружнім інтерфейсом. Заявлена ​​можливість точного малювання ліній і фігур, підтримка Adobe Ink і Slide, Touch Slide і Adobe Shape CC. Все це дозволяє перетворювати будь-які ідеї в чудові малюнки, які можна редагувати на комп'ютері в Illustrator CC.

«Програма Draw надає інструменти для векторних малюнків з Adobe Ideas на сучасному інтерфейсі. Ви можете професійно малювати лінії і довільні фігури на 10 шарах для малювання і шарі фотографії. З'єднання з Creative Cloud дає можливість внести остаточні штрихи в Illustrator CC або Photoshop CC ».

Можливості Illustrator Draw для iPhone і iPad:

  • Малюйте за допомогою п'яти виразних векторних пір'я і гумки.
  • Надайте телефону інструменти для малювання, вибираючи необхідний рівень прозорості, розмір або колір.
  • Додавайте глибину в свою роботу і виконуйте кожен малюнок на 10 шарах для малювання і шарі фотографії.
  • Зберігайте цікаві фігури з Adobe Shape CC *, наприклад графіті, старовинні вивіски або свої ескізи, і використовуйте ці ідеї в програмі Draw як вектори, які можуть бути масштабовані, зафарбовані або залиті кольором.
  • Працюйте з колірними темами Adobe Color CC. Вибирайте з тисяч колірних тим в службі Adobe Color.
  • Використовуйте зображення з декількох джерел - в тому числі з безкоштовного ресурсу Creative Cloud Market - як зразки або включаючи їх до складу своїх композицій.
  • Імпорт існуючі файли Adobe Ideas в Draw для продовження творчої роботи.
  • Об'єднуйте малюнки в проекти, які можна публікувати в портфоліо Behance.

В Illustrator Draw можна малювати чіткі прямі лінії, строгі геометричні форми, криволінійні лекала і багато іншого. Всі фігури можуть бути масштабовані, трассіроваться, розфарбовані і заповнені. Підтримуються стілуси, що враховують силу натискання.

Підтримуються стілуси, що враховують силу натискання

Створені в Illustrator Draw малюнки можна передати на комп'ютер у вигляді векторних об'єктів Illustrator або вбудувати в інші зображення в Photoshop або Illustrator. Зображення постійно синхронізуються на всіх пристроях за допомогою хмари Creative Cloud.

Завантажити Adobe Illustrator Draw для iPhone і iPad можна безкоштовно по цьому посиланню .

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.