Статьи

Adobe адаптувала додаток Illustrator Draw під iPhone

Adobe в четвер випустила оновлення для додатка Illustrator Draw, що дозволяє створювати векторні ілюстрації. Крім нових інструментів і розширеної підтримки стилусів нова версія принесла нативную підтримку смартфонів iPhone. Adobe в четвер випустила оновлення для додатка Illustrator Draw, що дозволяє створювати векторні ілюстрації

В Illustrator Draw реалізовані передові векторні інструменти малювання і функції Adobe Ideas, приправлені дружнім інтерфейсом. Заявлена ​​можливість точного малювання ліній і фігур, підтримка Adobe Ink і Slide, Touch Slide і Adobe Shape CC. Все це дозволяє перетворювати будь-які ідеї в чудові малюнки, які можна редагувати на комп'ютері в Illustrator CC.

«Програма Draw надає інструменти для векторних малюнків з Adobe Ideas на сучасному інтерфейсі. Ви можете професійно малювати лінії і довільні фігури на 10 шарах для малювання і шарі фотографії. З'єднання з Creative Cloud дає можливість внести остаточні штрихи в Illustrator CC або Photoshop CC ».

Можливості Illustrator Draw для iPhone і iPad:

  • Малюйте за допомогою п'яти виразних векторних пір'я і гумки.
  • Надайте телефону інструменти для малювання, вибираючи необхідний рівень прозорості, розмір або колір.
  • Додавайте глибину в свою роботу і виконуйте кожен малюнок на 10 шарах для малювання і шарі фотографії.
  • Зберігайте цікаві фігури з Adobe Shape CC *, наприклад графіті, старовинні вивіски або свої ескізи, і використовуйте ці ідеї в програмі Draw як вектори, які можуть бути масштабовані, зафарбовані або залиті кольором.
  • Працюйте з колірними темами Adobe Color CC. Вибирайте з тисяч колірних тим в службі Adobe Color.
  • Використовуйте зображення з декількох джерел - в тому числі з безкоштовного ресурсу Creative Cloud Market - як зразки або включаючи їх до складу своїх композицій.
  • Імпорт існуючі файли Adobe Ideas в Draw для продовження творчої роботи.
  • Об'єднуйте малюнки в проекти, які можна публікувати в портфоліо Behance.

В Illustrator Draw можна малювати чіткі прямі лінії, строгі геометричні форми, криволінійні лекала і багато іншого. Всі фігури можуть бути масштабовані, трассіроваться, розфарбовані і заповнені. Підтримуються стілуси, що враховують силу натискання.

Підтримуються стілуси, що враховують силу натискання

Створені в Illustrator Draw малюнки можна передати на комп'ютер у вигляді векторних об'єктів Illustrator або вбудувати в інші зображення в Photoshop або Illustrator. Зображення постійно синхронізуються на всіх пристроях за допомогою хмари Creative Cloud.

Завантажити Adobe Illustrator Draw для iPhone і iPad можна безкоштовно по цьому посиланню .

Новости

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача