Статьи

Я.Деньгі: успіхи і нові можливості

Сьогодні, що можна миттєво і без комісії робити переклади з рахунків в банках «Русский Стандарт» і «Промсвязьбанк» Сьогодні, що можна миттєво і без комісії робити переклади з рахунків в банках «Русский Стандарт» і «Промсвязьбанк». За одну операцію електронний рахунок можна поповнити максимум на 15 000 рублів.

Яндекс.Деньги активно розвивають напрямок по безготівковому поповненню електронних гаманців. В даний час за допомогою інтернет-банкінгу поповнити рахунок в Яндекс.Деньги можуть клієнти Ощадбанку, Альфа-Банку, ВТБ 24 і інших роздрібних банків країни.

З січня поточного року обсяг банківського поповнення в Яндекс.Деньгах вже збільшився на 80%.

Що стосується поповнення електронного гаманця готівкою, сьогодні Яндекс.Деньги співпрацює в цьому напрямку з компаніями «Елекснет», «Мобіл Елемент», «Альт-Телеком», «Евросеть», «Зв'язковий», «Пошта Росії» і т.д.

До теперішнього моменту платежі приймають вже понад 150 організацій.

Вчора портал інтерв'ю з CEO Яндекс.Денег Євгенією Завалишиної, в якому вона назвала основних конкурентів компанії і розповіла про наслідки вступу в силу закону «Про національну платіжній системі».

Гендиректор Яндекс.Денег повідомила, що в даний момент в компанії працюють близько 200 осіб.

Відповідаючи на питання про конкуренцію з боку Qiwi і Webmoney, Євгенія Завалішина привела останні дані дослідницької компанії TNS. Згідно з ними, частка Яндекс.Денег становить зараз 60%, на другому місці Webmoney, у Qiwi показники невеликі, але зате швидко зростаючі. Однак головним конкурентом всіх трьох компаній є готівкові гроші.

Євгенія Завалішина також назвала цікавлять всіх цифри. За її словами, в Яндекс.Деньгах зараз близько 9 млн. Рахунків і щодня відкриває приблизно по 8 тис. Нових. В день компанія проводить понад 80 тис. Платежів без урахування поповнень.

Що стосується прийняття закону «Про національну платіжну систему», то для користувачів, за словами Завалишиної, нічого не зміниться. «Чи зміняться деякі формулювання в наших оферти, щоб на рівні тексту відповідати закону, зміняться деякі умови наших договорів з партнерами та контрагентами і з'явиться нагляд Центрального банку. Тепер люди можуть вважати, що їм гарантована додаткова підстраховка - контроль з боку ЦБ », - констатувала гендиректор Яндекс.Денег.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача