Статьи

AdBlock Plus: Google Chrome не блокуватиме 83% рекламних оголошень

AdBlock Plus спробувала зрозуміти, як буде працювати блокувальник реклами, який Google пообіцяла впровадити в Chrome в лютому 2018 року. В ході дослідження з'ясувалося, що браузер буде блокувати незначне для користувача кількість реклами - 16,4%. У той же час, AdBlock Plus блокує 92,7% рекламних оголошень.

Google в червні 2017 року оголосила , Що браузер Chrome почне блокувати рекламу низької якості. Для цього компанія приєдналася до Coalition of Better Ads - коаліції, що займається розробкою стандартів реклами. Реклама буде блокуватися, якщо вона не задовольняє цим стандартам. За словами Google, цей захід необхідний для поліпшення і розвитку ринку реклами. Також передбачається позбавляти доходів з реклами тих власників сайтів, які зловживають рекламою низької якості. Орієнтовна дата релізу браузера з цією функцією була названа в грудні - лютий 2018 року.

Орієнтовна дата релізу браузера з цією функцією була названа в грудні - лютий 2018 року

Типи рекламних оголошень, які будуть блокуватися Google Chrome

За словами AdBlock Plus, Coalition of Better Ads виділила 55 типів реклами. Блокуватися з них буде тільки дев'ять типів, які, на думку коаліції, досить затребувані на ринку. Так, Google Chrome буде залишати миготливі рекламні банери і відеорекламу з автоматичного програвання, якщо вона не активує звук. Також не будуть блокуватися оголошення, які можна приховати через 12 секунд, банери, які можна пропустити, і оголошення, розміщені з боків сторінки.

Як буде виглядати сторінка після блокування небажаної реклами в Google Chrome. Ілюстрація Business Insider

AdBlock Plus працює з більш строгими стандартами реклами, розробленими Acceptable Ads Committee. Таким чином, AdBlock блокує 51 тип рекламних оголошень з 55. Компанія підготувала таблицю з повним переліком типів реклами та поясненнями, які з них будуть блокуватися обома системами.

Представники AdBlock Plus заявили, що рішення від Google - благо, оскільки більша кількість користувачів буде огороджено від негативного рекламного досвіду. При цьому в AdBlock Plus розуміють, що користувачі навряд чи відмовляться від більш суворих блокувальників.

Якщо ви знайшли помилку - виділіть необхідний текст і натисніть CTRL + ENTER.

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.