Статьи

AdBlock Plus: Google Chrome не блокуватиме 83% рекламних оголошень

AdBlock Plus спробувала зрозуміти, як буде працювати блокувальник реклами, який Google пообіцяла впровадити в Chrome в лютому 2018 року. В ході дослідження з'ясувалося, що браузер буде блокувати незначне для користувача кількість реклами - 16,4%. У той же час, AdBlock Plus блокує 92,7% рекламних оголошень.

Google в червні 2017 року оголосила , Що браузер Chrome почне блокувати рекламу низької якості. Для цього компанія приєдналася до Coalition of Better Ads - коаліції, що займається розробкою стандартів реклами. Реклама буде блокуватися, якщо вона не задовольняє цим стандартам. За словами Google, цей захід необхідний для поліпшення і розвитку ринку реклами. Також передбачається позбавляти доходів з реклами тих власників сайтів, які зловживають рекламою низької якості. Орієнтовна дата релізу браузера з цією функцією була названа в грудні - лютий 2018 року.

Орієнтовна дата релізу браузера з цією функцією була названа в грудні - лютий 2018 року

Типи рекламних оголошень, які будуть блокуватися Google Chrome

За словами AdBlock Plus, Coalition of Better Ads виділила 55 типів реклами. Блокуватися з них буде тільки дев'ять типів, які, на думку коаліції, досить затребувані на ринку. Так, Google Chrome буде залишати миготливі рекламні банери і відеорекламу з автоматичного програвання, якщо вона не активує звук. Також не будуть блокуватися оголошення, які можна приховати через 12 секунд, банери, які можна пропустити, і оголошення, розміщені з боків сторінки.

Як буде виглядати сторінка після блокування небажаної реклами в Google Chrome. Ілюстрація Business Insider

AdBlock Plus працює з більш строгими стандартами реклами, розробленими Acceptable Ads Committee. Таким чином, AdBlock блокує 51 тип рекламних оголошень з 55. Компанія підготувала таблицю з повним переліком типів реклами та поясненнями, які з них будуть блокуватися обома системами.

Представники AdBlock Plus заявили, що рішення від Google - благо, оскільки більша кількість користувачів буде огороджено від негативного рекламного досвіду. При цьому в AdBlock Plus розуміють, що користувачі навряд чи відмовляться від більш суворих блокувальників.

Якщо ви знайшли помилку - виділіть необхідний текст і натисніть CTRL + ENTER.

Новости

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.

Как создать видео без программ
Реклама - это один из видов деятельности, который помогает людям продвигать свои товары или услуги. Одним из таких видов рекламы является - раздача листовок или более современное название "флаеров". Раздача