Статьи

Адаптер Adappt - використання Apple Watch з будь-яким ремінцем

Не так давно Apple анонсувала власні розумні годинник Apple Watch. Як аксесуари для них компанія представила досить широкий спектр змінних ремінців. Але, як і вся продукція Apple, стоять вони досить дорого .

Однак сторонні розробники і в даній ситуації вирішили допомогти пересічним користувачам Однак сторонні розробники і в даній ситуації вирішили допомогти пересічним користувачам. Наприклад, недавно ми писали про додаткові ремінцях від компанії Monowear Design. Передбачається, що користувачі яблучних годин зможуть придбати якісні браслети для розумних годин за досить низькими цінами - в межах 80 доларів.

Але це не єдиний подібний проект Але це не єдиний подібний проект. Так відносно недавно на сервісі Indiegogo стартувала кампанія зі збору коштів для запуску у виробництво адаптера Adappt. Він дозволить використовувати Apple Watch з практично будь-якими ремінцями для наручних годинників.

Автори планують випустити адаптери, сумісні з усіма моделями і розмірами яблучних годин Автори планують випустити адаптери, сумісні з усіма моделями і розмірами яблучних годин. Тому Adappt буде виготовлятися з алюмінію, нержавіючої сталі і стали з золотим покриттям, а також поставлятися в двох розмірах - для 38 і 42 мм моделей Apple Watch.

Поки про успішність кампанії говорити рано. Для успішного запуску Adappt в виробництво автори сподіваються отримати від користувачів 50 000 доларів.

Сторінка проекту на сервісі Indiegogo .

Дивіться також:

Новости

Как оформить диск малыш от рождения до года из фото и видео
Оформить диск "Малыш от рождения до года" из фото и видео можно совершенно разными способами! Кто-то для достижения данной цели идет на шоу-таланты, кто-то пользуется услугами профессионалов, а кто-то

Как оформить группу в вконтакте видео
Дано хотел свой магазин в вк, но не знал с чего начать его делать. Так как хотелось не банальный магазин с кучей ссылок и фото, а красиво оформленный. С меню, с аватаркой. После просмотра видео создал

Как создать фото из видео
Кризис заставляет искать дополнительные источники дохода. Одним из таких источников может стать торговля на валютном рынке Форекс. Но чтобы не потерять свои деньги необходимо работать с надежным брокером.